Yeni Ejdersoyu Irkı Neverwinter’a geliyor

Yeni Ejdersoyu Irkı Neverwinter’a geliyor

14 Ağustos’tan itibaren yepyeni bir kahraman olarak oynayın!

Perfect World Entertainment’ın “Ejderhalar Sezonu”, yepyeni Ejdersoyu ırkının Neverwinter: Tyranny of Dragons ile oyuna ekleneceği duyurusuyla devam ediyor! Neverwinter’da ilk defa oynanabilecek olan Ejdersoyu, eski ejderha ustalarından zincirlerini koparmış, Faerûn’u tehdit eden Ejderha Tarikatı’na karşı savaş açmak isteyen, kararlı ve saygı duyulan bir ırktır. Ejdersoyu aynı zamanda yeni Ejdersoyu Efsanesi Paketi’nin en önemli parçasıdır.

Ejderhalar ve Ejderha Tarikatı müttefikleri, Neverwinter ile Neverwinter: Tyranny of Dragons’ta yer alan tüm Kılıç Sahilini tehdit ederek ilerliyor. Cesur maceracılar acımasız ejderha derebeylerinin ayakları altında ki Faerûn’u tehdit eden bu gücü ortadan kaldırmak için çağırılıyor.

Ejdersoyu ırkı için özel olarak hazırlanmış olan yeni Ejdersoyu Efsanesi Paketine buradan ulaşabilirsiniz.

Ejdersoyu Efsanesi Paketi’nde yer alanlar:

 • Ejdersoyu Irkı – Tüm hesap için kullanılabilir ve oyunculara Ejdersoyu ırkına tam erişim sağlar.
 • Irk Değiştirme Jetonu – Tek kullanımlık olup tüm hesap için kullanılabilir ve oyuncuların sahibi oldukları karakterleri seviye ve nesnelerini değiştirmeden Ejdersoyu ırkına çevirmelerini sağlar.
 • Ejderha’nın Kalbi – Oyunculara ateş nefesini öğreten yeni bir eser
 • Ejder Kesim Yüzüğü – Ejderhalara daha fazla hasar verilmesine olanak sağlayan efsunlu bir yüzük.
 • Taşbulan Efsun – Ilgım’ın İradesi’ni meydana çıkarabilen ejderha özlü bir efsundur. Oyuncular savaşırken cevher taşları bulur.
 • Ejderha Oymaları - Bünyelerinde kromatik ve metalik ejderhaların gücünü barındıran bu aşırı yük efsunları, saldırılarına ve savunmalarına elemental hiddetin gücünü katar.
 • Ejdersoyu Seremoni Modası – Özel günlerde kullanılan altın armalı giysi.
 • Ejdersoyu Savaşçı Modası - Destansı savaşlara özel eskitilmiş deri giysi.
 • Ejderha Efsunu – Saldırı veya savunma yuvasına 3 adet farklı istatistik ekleyen güçlü bir efsun.
 • Bir karakter yuvası
 • 30 Yuvalı Çanta
 • Bahamut Kılığı – Normalde gerçek-dünya etkinliklerinden elde edilebilmektedir. Bahamut Kılığı, metalik ejderha tanrısı Bahamut tarafından verilen 5 parçadan oluşan ve çok güçlü bir kılıktır.

“Ejderhalar Sezonu” Neverwinter resmi websayfası’nda, Bela Warlok, Ejdersoyu, bilindik yer ve macera bölgelerinde yer alan zorlu karşılaşmaların bilgisinide içeren duyurularla devam ediyor. “Ejderhalar Sezonu” bilindik Faerûn bölgelerini 2014 sonuna kadar Neverwinter’a getirecektir. Bu süreç Neverwinter maceracıları için uzun ve heyecan verici bir süreç olacaktır.

Bizimle iletişim kur
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe B.V.
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe B.V.
Dungeons & Dragons Neverwinter hakkında

PERFECT WORLD EUROPE B.V. HAKKINDA

Perfect World Europe B.V., oyuncuyu içine çeken ücretsiz MMORPG’lerde uzmanlaşmış, önde gelen Avrupalı çevrimiçi oyun yayıncılarından biridir. Perfect World Europe bu güne kadar bir dizi popüler oyun yayınlamıştır, bunlar arasında Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online,  Forsaken World, War of the Immortals ve Fortuna bulunmaktadır. Şirket oyuncularına eşi benzeri olmayan bir hizmet kalitesi ve oyun tecrübesi sunmak için, heyecanla beklenen MMORPG Dungeons & Dragons: Neverwinter'ın geliştiricisi Cryptic Studios ve büyük bir hit olmuş Torchlight serisinin geliştiricisi Runic Games gibi batılı stüdyolarla ve diğer ortaklarıyla yakından çalışmaktadır. Perfect World Co., Ltd.'nin  bir iştiraki olan Perfect World Europe B.V.'nin merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen şu siteyi ziyaret edin: tr.perfectworld.eu

CRYPTIC STUDIOS, Inc. HAKKINDA

Cryptic Studios, Inc., kendisini oyunlarında üst seviye oynanış sunmaya adamış, önde gelen bir çevrimiçi oyun geliştiricisidir. Cryptic Studios, Inc. PC için AAA yapımlar geliştirmekte ve geleneksel MMORPG türünün ötesine geçmek için hızla portföyünü çeşitlendirmektedir. Başarıyla piyasaya çıkardığı oyunlar "Dungeons & Dragons", "Star Trek Online" ve “Champions Online: Free for All”. Perfect World Co., Ltd.'nin bir iştiraki olan Cryptic Studios, Inc.'nin merkezi Los Gatos, CA'da bulunmaktadır.

WIZARDS OF THE COAST HAKKINDA

Hasbro, Inc.'nin (NASDAQ:HAS) bir iştiraki olan Wizards of the Coast LLC, oyunculuğu yaşam tarzı haline getirmiş oyuncuları eğlendirmekde lider konumdadır. Wizards'ın oyuncuları ve hayranları, hem digital hem de yüzyüze oyunculuğa duydukları aşkla bir araya gelmiş küresel bir topluluğun üyeleridir. Şirket pazara, MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS ve KAIJUDO gibi güçlü markalar altında kapsamlı oyunlar sunmaktadır. Ayrıca Wizards, New York Times best-seller listelerine girmiş sayısız fantastik kurgu kitap serisinin de yayımcısıdır. Dünyaca tanınmış markalarımız hakkında daha fazla bilgi için www.wizards.com linki üzerinden Wizards of the Coast internet sitesini ziyaret edin.

NEVERWINTER HAKKINDA

Dungeons & Dragons Neverwinter, Dungeon Delving’in en iyi elementlerini, klasik aksiyon RPG’sini, 5 kişilik party oluşumunu ve benzersiz içerik oluşturma aracı Foundry’yi, Forgotten Realms’de  oyuncuların keşfedip koruyabileceği Neverwinter’da birleştirerek The Jewel of The North şehrinin kuşatılmış duvarları ötesinde gizli yeraltı geçitlerinde unutulmuş gizemleri ve kayıp hazinelerini keşfetme olanağını sunar.

Dungeons & Dragons, Neverwinter ve ilgili logoları, Unutulmuş Diyarlar, Shadowmantle, Magic: The Gathering ve tüm karakter isimleri A.B.D ve d,üer ülkelerde Wizards of the Coast LLC’nin tescilli markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Kaijudo Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids’in tescilli markasıdır.