Wszystkiego Najlepszego dla Neverwinter

Wszystkiego Najlepszego dla Neverwinter

Wszyscy gracze są zaproszeni do świętowania Urodzin Neverwinter na Rocznicowym Wydarzeniu

20 Czerwca 2013 odbył się oficjalny start Neverwinter. Nie mogło się więc obyć bez Jubileuszowej Imprezy, na którą Cryptic Studios zaprasza wszystkich graczy! Świętujmy biorąc udział w nowym wydarzeniu, Jubileuszu Protektora, które rozpoczyna się już dziś i będzie trwać do 25 Czerwca.

W grze, odbywa się także złoty jubileusz miasta i w ramach tej uroczystości, cała Enklawa Protektora została przekształcona i udekorowana złotymi ozdobami. Elminster Aumar, jeden z najsławniejszych i najpotężniejszych Czarodziejów Zapomnianych Krain, także przybył do Enklawy by zobaczyć święto na własne oczy.

Niestety, nie wszystkie wieści są dobre, ponieważ Elminster Aumar ogłosił, że chodzą plotki pośród jego agentów, rozsianych po całym Wybrzeżu Mieczy, o tym, że smoki budzą się ze snu. W związku z tym, gracze na wszystkich poziomach otrzymają od niego zadania polegające na współpracy z agentami i mające na celu zaalarmowanie dobrych ludzi w całym Neverwinter. Dodatkowo, obrońcy Enklawy będą musieli obronić ukochane miasto w zupełnie nowej potyczce.

Nagrody za uczestnictwo w jubileuszu są niezliczone! Dostępny będzie nowy towarzysz jaśniejący w stroju błazna, jak i również bogactwo nowych przedmiotów mody, przedmiotów konsumpcyjnych, a nawet nowy „wierzchowiec”, chwalebny złoty tron, który sprawi, że wszyscy przechodnie będą wiedzieli, komu się kłaniać.

Najbardziej interesującym dodatkiem do Enklawy Protektora jest jednak Ogród Protektora, nowy ogród na dachu otwarty dla wszystkich odwiedzających w trakcie Jubileuszu. Mimo, że ogród jest dodany do miasta na stałe, klucz do jego bram można zdobyć tylko w trakcie wydarzenia.

Skontaktuj się z nami
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe B.V.
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe B.V.
Więcej o Dungeons & Dragons Neverwinter

WIĘCEJ O PERFECT WORLD EUROPE B.V.

Perfect World Europe jest wiodącym wydawcą gier online w Europie, specjalizującym się we wciągających darmowych grach MMORPG. Perfect World Europe z powodzeniem wydał wiele popularnych tytułów, m.in. Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online, Forsaken World, War of the Immortals oraz Fortuna. Firma ściśle współpracuje z zachodnimi zespołami developerów i partnerami takimi jak Cryptic Studios, developerem niezwykle udanego MMORPG Dungeons & Dragons Neverwinter, a także z Runic Games, developerem przebojowej serii Torchlight, aby zapewnić niezrównaną jakość usług i doświadczeń płynących z rozgrywki dla wszystkich swoich graczy. Filia Perfect World Co., Ltd., Perfect World Europe, ma siedzibę zlokalizowaną w Amsterdamie, w Holandii. Więcej informacji dostępnych jest na: pl.perfectworld.eu.

WIĘCEJ O CRYPTIC STUDIOS, INC.

Cryptic Studios, Inc. jest wiodącym developerem gier online, zaangażowanym w tworzenie rozgrywki wyższego poziomu. Cryptic Studios, Inc. tworzy tytuły klasy AAA na platformę PC i dynamicznie rozwija swoje portfolio gier, by rozszerzyć działalność poza tradycyjny segment MMORPG. Z wielkim sukcesem wprowadził na rynek tytuły takie jak "Dungeons & Dragons: Neverwinter", "Star Trek Online" and  "Champions Online: Free for All". Cryptic Studios, Inc., to spółka zależna od Perfect World Co., Ltd., z siedzibą w Los Gatos, CA.

WIĘCEJ O WIZARDS OF THE COAST

Wizards of the Coast LLC, to spółka zależna od Hasbro, Inc. (NASDAQ:HAS), jest liderem rozrywki w życiu graczy. Gracze i fani Wizards są członkami globalnej społeczności powiązanej wspólnym zamiłowaniem do rozgrywki wirtualnej, a także tej osobowej, na żywo. Firma wnosi na rynek rozległe doświadczenie w grach, pod postacią potężnych nazw marek, takich jak MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS, oraz  KAIJUDO. Wizards jest także wydawcą serii fikcji fantasy w licznych best-sellerach New York Times. Aby uzyskać więcej informacji o znanych na całym świecie markach, odwiedź stronę Wizards of the Coast na www.wizards.com.

WIĘCEJ O NEVERWINTER

Dungeons & Dragons Neverwinter łączy najlepsze elementy pokonywania lochów, klasycznego RPG akcji, instancji dla 5-osobowych grup, PvP oraz unikatowego narzędzia edytorskiego, tworząc wciągający świat przygód. W świecie osadzonym w Zapomnianych Krainach, gracze przemierzają charakterystyczne miasto Neverwinter, podróżują poza oblężone mury miasta, zwanego niegdyś Klejnotem Północy, poprzez podziemne przejścia,  w poszukiwaniu zapomnianych tajemnic i zaginionych skarbów.

Dungeons & Dragons, Neverwinter, właściwe im loga, Forgotten Realms, Shadowmantle, Magic: The Gathering i wszystkie nazwy postaci są znakami towarowymi Wizards of the Coast LLC w U.S.A. i w innych krajach. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kaijudo jest znakiem towarowym Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids.