Wszystkiego Najlepszego dla Neverwinter

Wszystkiego Najlepszego dla Neverwinter

Wszyscy gracze są zaproszeni do świętowania Urodzin Neverwinter na Rocznicowym Wydarzeniu

Czwartek, 19 czerwca 2014 — 20 Czerwca 2013 odbył się oficjalny start Neverwinter. Nie mogło się więc obyć bez Jubileuszowej Imprezy, na którą Cryptic Studios zaprasza wszystkich graczy! Świętujmy biorąc udział w nowym wydarzeniu, Jubileuszu Protektora, które rozpoczyna się już dziś i będzie trwać do 25 Czerwca.

W grze, odbywa się także złoty jubileusz miasta i w ramach tej uroczystości, cała Enklawa Protektora została przekształcona i udekorowana złotymi ozdobami. Elminster Aumar, jeden z najsławniejszych i najpotężniejszych Czarodziejów Zapomnianych Krain, także przybył do Enklawy by zobaczyć święto na własne oczy.

Niestety, nie wszystkie wieści są dobre, ponieważ Elminster Aumar ogłosił, że chodzą plotki pośród jego agentów, rozsianych po całym Wybrzeżu Mieczy, o tym, że smoki budzą się ze snu. W związku z tym, gracze na wszystkich poziomach otrzymają od niego zadania polegające na współpracy z agentami i mające na celu zaalarmowanie dobrych ludzi w całym Neverwinter. Dodatkowo, obrońcy Enklawy będą musieli obronić ukochane miasto w zupełnie nowej potyczce.

Nagrody za uczestnictwo w jubileuszu są niezliczone! Dostępny będzie nowy towarzysz jaśniejący w stroju błazna, jak i również bogactwo nowych przedmiotów mody, przedmiotów konsumpcyjnych, a nawet nowy „wierzchowiec”, chwalebny złoty tron, który sprawi, że wszyscy przechodnie będą wiedzieli, komu się kłaniać.

Najbardziej interesującym dodatkiem do Enklawy Protektora jest jednak Ogród Protektora, nowy ogród na dachu otwarty dla wszystkich odwiedzających w trakcie Jubileuszu. Mimo, że ogród jest dodany do miasta na stałe, klucz do jego bram można zdobyć tylko w trakcie wydarzenia.

Maikel van Dijk PR Manager at Perfect World Europe B.V.