Tyranny of Dragons to jak dotąd najbardziej heroiczny moduł Neverwinter

Tyranny of Dragons to jak dotąd najbardziej heroiczny moduł Neverwinter

Nowy film przedstawiający wszystkie możliwości Tyranny of Dragons

środa, 6 sierpnia 2014 — „Season of Dragons” Perfect World Entertainment trwa, wraz z najnowszym heroicznym zwiastunem filmowym dla nowego modułu Neverwinter: Tyranny of Dragons, który trafi do gry już 14 Sierpnia. Film przeprowadza graczy przez mechanikę nowej klasy, Czarnoksiężnika Plagi, nową rasę Drakonów i opowiada o niebezpieczeństwach, które będzie ze sobą niosła obecność Kultu Smoków. Gracze mogą walczyć z kultem w heroicznych spotkaniach w znanych strefach przygód, nowej potyczce i nowych podziemiach, w których będą mogli stawić czoła starożytnemu czerwonemu smokowi „Lostmauthowi” w jego smoczej świątyni.
 

Smoki i ich sojusznicy z Kultu Smoka w Neverwinter: Tyranny of Dragons zagrażają Neverwinter, a nawet całemu Wybrzeżu Mieczy. Dzielni podróżnicy zostaną wezwani, by odkryć i udaremnić złowrogi spisek przejęcia Faerun przez okrutnych Smoczych Władców.

Bądź na bieżąco z „Season of Dragons” na oficjalnej stronie Neverwinter z nadchodzącymi ekscytującymi ogłoszeniami w 2014, w tym informacjami o Czarnoksiężniku Plagi, rasie Drakonów i nowych regionach nadchodzących do świata Faerûn pod koniec 2014.

Ściągnij zwiastun filmowy przedstawiający Tyranny of Dragons i nowe zrzuty ekranu tutaj.

Tyranny of Dragons: Oficjalna Zapowiedź Rozgrywki

Maikel van Dijk PR Manager at Perfect World Europe B.V.