Tyranny of Dragons to jak dotąd najbardziej heroiczny moduł Neverwinter

Tyranny of Dragons to jak dotąd najbardziej heroiczny moduł Neverwinter

Nowy film przedstawiający wszystkie możliwości Tyranny of Dragons

„Season of Dragons” Perfect World Entertainment trwa, wraz z najnowszym heroicznym zwiastunem filmowym dla nowego modułu Neverwinter: Tyranny of Dragons, który trafi do gry już 14 Sierpnia. Film przeprowadza graczy przez mechanikę nowej klasy, Czarnoksiężnika Plagi, nową rasę Drakonów i opowiada o niebezpieczeństwach, które będzie ze sobą niosła obecność Kultu Smoków. Gracze mogą walczyć z kultem w heroicznych spotkaniach w znanych strefach przygód, nowej potyczce i nowych podziemiach, w których będą mogli stawić czoła starożytnemu czerwonemu smokowi „Lostmauthowi” w jego smoczej świątyni.
 

Smoki i ich sojusznicy z Kultu Smoka w Neverwinter: Tyranny of Dragons zagrażają Neverwinter, a nawet całemu Wybrzeżu Mieczy. Dzielni podróżnicy zostaną wezwani, by odkryć i udaremnić złowrogi spisek przejęcia Faerun przez okrutnych Smoczych Władców.

Bądź na bieżąco z „Season of Dragons” na oficjalnej stronie Neverwinter z nadchodzącymi ekscytującymi ogłoszeniami w 2014, w tym informacjami o Czarnoksiężniku Plagi, rasie Drakonów i nowych regionach nadchodzących do świata Faerûn pod koniec 2014.

Ściągnij zwiastun filmowy przedstawiający Tyranny of Dragons i nowe zrzuty ekranu tutaj.

Skontaktuj się z nami
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe B.V.
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe B.V.
Więcej o Dungeons & Dragons Neverwinter

WIĘCEJ O PERFECT WORLD EUROPE B.V.

Perfect World Europe jest wiodącym wydawcą gier online w Europie, specjalizującym się we wciągających darmowych grach MMORPG. Perfect World Europe z powodzeniem wydał wiele popularnych tytułów, m.in. Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online, Forsaken World, War of the Immortals oraz Fortuna. Firma ściśle współpracuje z zachodnimi zespołami developerów i partnerami takimi jak Cryptic Studios, developerem niezwykle udanego MMORPG Dungeons & Dragons Neverwinter, a także z Runic Games, developerem przebojowej serii Torchlight, aby zapewnić niezrównaną jakość usług i doświadczeń płynących z rozgrywki dla wszystkich swoich graczy. Filia Perfect World Co., Ltd., Perfect World Europe, ma siedzibę zlokalizowaną w Amsterdamie, w Holandii. Więcej informacji dostępnych jest na: pl.perfectworld.eu.

WIĘCEJ O CRYPTIC STUDIOS, INC.

Cryptic Studios, Inc. jest wiodącym developerem gier online, zaangażowanym w tworzenie rozgrywki wyższego poziomu. Cryptic Studios, Inc. tworzy tytuły klasy AAA na platformę PC i dynamicznie rozwija swoje portfolio gier, by rozszerzyć działalność poza tradycyjny segment MMORPG. Z wielkim sukcesem wprowadził na rynek tytuły takie jak "Dungeons & Dragons: Neverwinter", "Star Trek Online" and  "Champions Online: Free for All". Cryptic Studios, Inc., to spółka zależna od Perfect World Co., Ltd., z siedzibą w Los Gatos, CA.

WIĘCEJ O WIZARDS OF THE COAST

Wizards of the Coast LLC, to spółka zależna od Hasbro, Inc. (NASDAQ:HAS), jest liderem rozrywki w życiu graczy. Gracze i fani Wizards są członkami globalnej społeczności powiązanej wspólnym zamiłowaniem do rozgrywki wirtualnej, a także tej osobowej, na żywo. Firma wnosi na rynek rozległe doświadczenie w grach, pod postacią potężnych nazw marek, takich jak MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS, oraz  KAIJUDO. Wizards jest także wydawcą serii fikcji fantasy w licznych best-sellerach New York Times. Aby uzyskać więcej informacji o znanych na całym świecie markach, odwiedź stronę Wizards of the Coast na www.wizards.com.

WIĘCEJ O NEVERWINTER

Dungeons & Dragons Neverwinter łączy najlepsze elementy pokonywania lochów, klasycznego RPG akcji, instancji dla 5-osobowych grup, PvP oraz unikatowego narzędzia edytorskiego, tworząc wciągający świat przygód. W świecie osadzonym w Zapomnianych Krainach, gracze przemierzają charakterystyczne miasto Neverwinter, podróżują poza oblężone mury miasta, zwanego niegdyś Klejnotem Północy, poprzez podziemne przejścia,  w poszukiwaniu zapomnianych tajemnic i zaginionych skarbów.

Dungeons & Dragons, Neverwinter, właściwe im loga, Forgotten Realms, Shadowmantle, Magic: The Gathering i wszystkie nazwy postaci są znakami towarowymi Wizards of the Coast LLC w U.S.A. i w innych krajach. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kaijudo jest znakiem towarowym Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids.