Tyranny of Dragons, Neverwinter'ın şu ana kadar tanık olduğu en kahramanca modül

Tyranny of Dragons, Neverwinter'ın şu ana kadar tanık olduğu en kahramanca modül

Tyranny of Dragons ile gelen tüm özelliklere genel bir bakış sunan yeni video

Perfect World Entertainment'ın "Ejderhalar Sezonu", 14 Ağustos'ta yayınlanacak olan Neverwinter: Tyranny of Dragons için hazırlanan yeni bir kahramanca fragman ile devam ediyor. Video, oyunculara yeni Belalı Varlok sınıfı mekaniğinde, yeni Ejdersoyu oyuncu ırkında ve Ejderha Tarikatının yükselen varlığı ile gelen tehlikelerde rehberlik ediyor. Oyuncular, bilinen macera bölgelerinde gerçekleşen kahramanca karşılaşmalara katılarak tarikatla savaşabilir. Yeni çarpışma görevi ve yeni zindan ise en cesur maceracıları Kadim Kırmızı Ejderha "Lostmauth" ile ejderhanın ininde karşı karşıya getirecek.

Ejderhalar ve Ejderha Tarikatı müttefikleri, Neverwinter: Tyranny of Dragons'da baş kaldırarak Neverwinter'ı ve bütün Kılıç Sahili'ni tehdit ediyor. Gözü pek maceracılar, Faerûn'u zalim drakonik yücelordların ayakları altına almak için yapılan sinsi planları ortaya çıkarıp bozmaya çağrılacak.

2014'te birçok heyecan verici duyuruya gebe olan Neverwinter resmi web sayfasındaki "Ejderhalar Sezonu"ndan gözünüzü ayırmayın. Bela Warlok, yeni Ejdersoyu ırkı ve 2014 sonuna kadar Faerûn dünyasına katılacak yeni bölgeler hakkında daha fazla bilgi sizi bekliyor.

Tyranny of Dragons özelliklerine genel bakış fragmanını ve yeni ekran resimlerini buradan indirin.

Bizimle iletişim kur
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe B.V.
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe B.V.
Dungeons & Dragons Neverwinter hakkında

PERFECT WORLD EUROPE B.V. HAKKINDA

Perfect World Europe B.V., oyuncuyu içine çeken ücretsiz MMORPG’lerde uzmanlaşmış, önde gelen Avrupalı çevrimiçi oyun yayıncılarından biridir. Perfect World Europe bu güne kadar bir dizi popüler oyun yayınlamıştır, bunlar arasında Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online,  Forsaken World, War of the Immortals ve Fortuna bulunmaktadır. Şirket oyuncularına eşi benzeri olmayan bir hizmet kalitesi ve oyun tecrübesi sunmak için, heyecanla beklenen MMORPG Dungeons & Dragons: Neverwinter'ın geliştiricisi Cryptic Studios ve büyük bir hit olmuş Torchlight serisinin geliştiricisi Runic Games gibi batılı stüdyolarla ve diğer ortaklarıyla yakından çalışmaktadır. Perfect World Co., Ltd.'nin  bir iştiraki olan Perfect World Europe B.V.'nin merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen şu siteyi ziyaret edin: tr.perfectworld.eu

CRYPTIC STUDIOS, Inc. HAKKINDA

Cryptic Studios, Inc., kendisini oyunlarında üst seviye oynanış sunmaya adamış, önde gelen bir çevrimiçi oyun geliştiricisidir. Cryptic Studios, Inc. PC için AAA yapımlar geliştirmekte ve geleneksel MMORPG türünün ötesine geçmek için hızla portföyünü çeşitlendirmektedir. Başarıyla piyasaya çıkardığı oyunlar "Dungeons & Dragons", "Star Trek Online" ve “Champions Online: Free for All”. Perfect World Co., Ltd.'nin bir iştiraki olan Cryptic Studios, Inc.'nin merkezi Los Gatos, CA'da bulunmaktadır.

WIZARDS OF THE COAST HAKKINDA

Hasbro, Inc.'nin (NASDAQ:HAS) bir iştiraki olan Wizards of the Coast LLC, oyunculuğu yaşam tarzı haline getirmiş oyuncuları eğlendirmekde lider konumdadır. Wizards'ın oyuncuları ve hayranları, hem digital hem de yüzyüze oyunculuğa duydukları aşkla bir araya gelmiş küresel bir topluluğun üyeleridir. Şirket pazara, MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS ve KAIJUDO gibi güçlü markalar altında kapsamlı oyunlar sunmaktadır. Ayrıca Wizards, New York Times best-seller listelerine girmiş sayısız fantastik kurgu kitap serisinin de yayımcısıdır. Dünyaca tanınmış markalarımız hakkında daha fazla bilgi için www.wizards.com linki üzerinden Wizards of the Coast internet sitesini ziyaret edin.

NEVERWINTER HAKKINDA

Dungeons & Dragons Neverwinter, Dungeon Delving’in en iyi elementlerini, klasik aksiyon RPG’sini, 5 kişilik party oluşumunu ve benzersiz içerik oluşturma aracı Foundry’yi, Forgotten Realms’de  oyuncuların keşfedip koruyabileceği Neverwinter’da birleştirerek The Jewel of The North şehrinin kuşatılmış duvarları ötesinde gizli yeraltı geçitlerinde unutulmuş gizemleri ve kayıp hazinelerini keşfetme olanağını sunar.

Dungeons & Dragons, Neverwinter ve ilgili logoları, Unutulmuş Diyarlar, Shadowmantle, Magic: The Gathering ve tüm karakter isimleri A.B.D ve d,üer ülkelerde Wizards of the Coast LLC’nin tescilli markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Kaijudo Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids’in tescilli markasıdır.