Tyranny of Dragons, Neverwinter'ın şu ana kadar tanık olduğu en kahramanca modül

Tyranny of Dragons, Neverwinter'ın şu ana kadar tanık olduğu en kahramanca modül

Tyranny of Dragons ile gelen tüm özelliklere genel bir bakış sunan yeni video

06.08.2014 — Perfect World Entertainment'ın "Ejderhalar Sezonu", 14 Ağustos'ta yayınlanacak olan Neverwinter: Tyranny of Dragons için hazırlanan yeni bir kahramanca fragman ile devam ediyor. Video, oyunculara yeni Belalı Varlok sınıfı mekaniğinde, yeni Ejdersoyu oyuncu ırkında ve Ejderha Tarikatının yükselen varlığı ile gelen tehlikelerde rehberlik ediyor. Oyuncular, bilinen macera bölgelerinde gerçekleşen kahramanca karşılaşmalara katılarak tarikatla savaşabilir. Yeni çarpışma görevi ve yeni zindan ise en cesur maceracıları Kadim Kırmızı Ejderha "Lostmauth" ile ejderhanın ininde karşı karşıya getirecek.

Ejderhalar ve Ejderha Tarikatı müttefikleri, Neverwinter: Tyranny of Dragons'da baş kaldırarak Neverwinter'ı ve bütün Kılıç Sahili'ni tehdit ediyor. Gözü pek maceracılar, Faerûn'u zalim drakonik yücelordların ayakları altına almak için yapılan sinsi planları ortaya çıkarıp bozmaya çağrılacak.

2014'te birçok heyecan verici duyuruya gebe olan Neverwinter resmi web sayfasındaki "Ejderhalar Sezonu"ndan gözünüzü ayırmayın. Bela Warlok, yeni Ejdersoyu ırkı ve 2014 sonuna kadar Faerûn dünyasına katılacak yeni bölgeler hakkında daha fazla bilgi sizi bekliyor.

Tyranny of Dragons özelliklerine genel bakış fragmanını ve yeni ekran resimlerini buradan indirin.

Neverwinter - Tyranny of Dragons: Resmi Oynanış Fragmanı

Maikel van Dijk PR Manager at Perfect World Europe B.V.