Przyjmij pozycję obronną w walce ze smokami podczas Oblężenia Neverwinter!

Przyjmij pozycję obronną w walce ze smokami podczas Oblężenia Neverwinter!

Od 18 Września, 2014 gracze będą musieli bronić miasta i stanąć na polu bitwy w trakcie oblężenia Neverwinter.

Kult Smoka gromadzi swoje siły u bram niegdyś bezpiecznego sanktuarium Enklawy Protektora. Sierżant Knox wzywa wszystkich bohaterów Faerun do wyruszenia na pole bitwy i natarcia na przeciwników, zanim będą oni mogli zakłócić spokój Neverwinter. Od 18 Września, 2014 do 25 Września, 2014, gracze będą mogli bronić Neverwinter w nowym wydarzeniu, zawierającym nową, specjalną profesję, która zapewni im zupełnie nowe nagrody. Na szczęście, podróżnicy w Neverwinter wiedza już jak stawiać czoła kultowi smoka, co można z łatwością zauważyć w infografice o działalności graczy od startu Modułu 4: Tyranny of Dragons w Sierpniu.

“Kult Smoka zebrał armię, by zaatakować miasto Neverwinter. Przełamali się przez zewnętrzne mury i próbują się dostać do wewnętrznej części miasta. W międzyczasie, ich smoczy sojusznicy atakują nas z nieba. Generał Sabine ma plan jak ich odeprzeć i prosi wszystkich podróżników o pomoc.”

--Kapitan Artis Lynn, Podest Wydarzeń w Enklawie Protektora

Dwa nowe heroiczne spotkania będą dostępne dla graczy w trakcie walk ze wściekłymi smokami. Dodatkowo, nowa profesja pozwoli graczom na tworzenie materiałów obronnych i pomaganie wszystkim tym, którzy odważyli się wyruszyć w podróż za mury obronne.

By pobrać i zagrać w Neverwinter już dziś za darmo, odwiedź naszą oficjalną stronę: http://www.neverwinter.pl

 

Skontaktuj się z nami
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe B.V.
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe B.V.
Więcej o Dungeons & Dragons Neverwinter

WIĘCEJ O PERFECT WORLD EUROPE B.V.

Perfect World Europe jest wiodącym wydawcą gier online w Europie, specjalizującym się we wciągających darmowych grach MMORPG. Perfect World Europe z powodzeniem wydał wiele popularnych tytułów, m.in. Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online, Forsaken World, War of the Immortals oraz Fortuna. Firma ściśle współpracuje z zachodnimi zespołami developerów i partnerami takimi jak Cryptic Studios, developerem niezwykle udanego MMORPG Dungeons & Dragons Neverwinter, a także z Runic Games, developerem przebojowej serii Torchlight, aby zapewnić niezrównaną jakość usług i doświadczeń płynących z rozgrywki dla wszystkich swoich graczy. Filia Perfect World Co., Ltd., Perfect World Europe, ma siedzibę zlokalizowaną w Amsterdamie, w Holandii. Więcej informacji dostępnych jest na: pl.perfectworld.eu.

WIĘCEJ O CRYPTIC STUDIOS, INC.

Cryptic Studios, Inc. jest wiodącym developerem gier online, zaangażowanym w tworzenie rozgrywki wyższego poziomu. Cryptic Studios, Inc. tworzy tytuły klasy AAA na platformę PC i dynamicznie rozwija swoje portfolio gier, by rozszerzyć działalność poza tradycyjny segment MMORPG. Z wielkim sukcesem wprowadził na rynek tytuły takie jak "Dungeons & Dragons: Neverwinter", "Star Trek Online" and  "Champions Online: Free for All". Cryptic Studios, Inc., to spółka zależna od Perfect World Co., Ltd., z siedzibą w Los Gatos, CA.

WIĘCEJ O WIZARDS OF THE COAST

Wizards of the Coast LLC, to spółka zależna od Hasbro, Inc. (NASDAQ:HAS), jest liderem rozrywki w życiu graczy. Gracze i fani Wizards są członkami globalnej społeczności powiązanej wspólnym zamiłowaniem do rozgrywki wirtualnej, a także tej osobowej, na żywo. Firma wnosi na rynek rozległe doświadczenie w grach, pod postacią potężnych nazw marek, takich jak MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS, oraz  KAIJUDO. Wizards jest także wydawcą serii fikcji fantasy w licznych best-sellerach New York Times. Aby uzyskać więcej informacji o znanych na całym świecie markach, odwiedź stronę Wizards of the Coast na www.wizards.com.

WIĘCEJ O NEVERWINTER

Dungeons & Dragons Neverwinter łączy najlepsze elementy pokonywania lochów, klasycznego RPG akcji, instancji dla 5-osobowych grup, PvP oraz unikatowego narzędzia edytorskiego, tworząc wciągający świat przygód. W świecie osadzonym w Zapomnianych Krainach, gracze przemierzają charakterystyczne miasto Neverwinter, podróżują poza oblężone mury miasta, zwanego niegdyś Klejnotem Północy, poprzez podziemne przejścia,  w poszukiwaniu zapomnianych tajemnic i zaginionych skarbów.

Dungeons & Dragons, Neverwinter, właściwe im loga, Forgotten Realms, Shadowmantle, Magic: The Gathering i wszystkie nazwy postaci są znakami towarowymi Wizards of the Coast LLC w U.S.A. i w innych krajach. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kaijudo jest znakiem towarowym Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids.