Przyjmij pozycję obronną w walce ze smokami podczas Oblężenia Neverwinter!

Przyjmij pozycję obronną w walce ze smokami podczas Oblężenia Neverwinter!

Od 18 Września, 2014 gracze będą musieli bronić miasta i stanąć na polu bitwy w trakcie oblężenia Neverwinter.

Piątek, 12 września 2014 — Kult Smoka gromadzi swoje siły u bram niegdyś bezpiecznego sanktuarium Enklawy Protektora. Sierżant Knox wzywa wszystkich bohaterów Faerun do wyruszenia na pole bitwy i natarcia na przeciwników, zanim będą oni mogli zakłócić spokój Neverwinter. Od 18 Września, 2014 do 25 Września, 2014, gracze będą mogli bronić Neverwinter w nowym wydarzeniu, zawierającym nową, specjalną profesję, która zapewni im zupełnie nowe nagrody. Na szczęście, podróżnicy w Neverwinter wiedza już jak stawiać czoła kultowi smoka, co można z łatwością zauważyć w infografice o działalności graczy od startu Modułu 4: Tyranny of Dragons w Sierpniu.

“Kult Smoka zebrał armię, by zaatakować miasto Neverwinter. Przełamali się przez zewnętrzne mury i próbują się dostać do wewnętrznej części miasta. W międzyczasie, ich smoczy sojusznicy atakują nas z nieba. Generał Sabine ma plan jak ich odeprzeć i prosi wszystkich podróżników o pomoc.”

--Kapitan Artis Lynn, Podest Wydarzeń w Enklawie Protektora

Dwa nowe heroiczne spotkania będą dostępne dla graczy w trakcie walk ze wściekłymi smokami. Dodatkowo, nowa profesja pozwoli graczom na tworzenie materiałów obronnych i pomaganie wszystkim tym, którzy odważyli się wyruszyć w podróż za mury obronne.

By pobrać i zagrać w Neverwinter już dziś za darmo, odwiedź naszą oficjalną stronę: http://www.neverwinter.pl

 

Maikel van Dijk PR Manager at Perfect World Europe B.V.