Poznajcie Tiamat, pięciogłową smoczą boginię prosto z Neverwinter.

Poznajcie Tiamat, pięciogłową smoczą boginię prosto z Neverwinter.

Nowy zwiastun filmowy rozgrywki to pierwsze spojrzenie na jednego z najgroźniejszych przeciwników w całym Faerûn.

Wtorek, 11 listopada 2014 — Nowy moduł do Neverwinter: Rise of Tiamat, który trafi do gry już 18 Listopada, następuję po wydarzeniach czwartego modułu Neverwinter – Tyranny of Dragons. Udostępniono nowy zwiastun filmowy rozgrywki, by dać graczom pierwsze spojrzenie na piąty moduł do gry. Zwiastun przedstawia Tiamat, która w końcu pokazuję swoje pięć smoczych głów i jest zapowiedzią masywnego spotkania, w którym gracze będą musieli zjednoczyć siły, by powstrzymać smoczą królową przed katastroficznym przejęciem miasta Neverwinter. 

By pobrać oficjalny zwiastun filmowy rozgrywki Neverwinter: Rise of Tiamat odwiedź nasz serwer FTP: tutaj

By uczcić premierę Neverwinter: Rise of Tiamat, Perfect World Entertainment i Cryptic ożywiają dawne wydarzenie z Neverwinter, Wspaniałą Grę Respena, od 13 do 17 Listopada. Pierwotnie dostępna 1 Kwietnia, Gra Respena, zamienia grupkę podróżników w figurki będące częścią przygody w klasycznej kampanii stołowej Dungeons & Dragons.

Neverwinter to MMORPG akcji pełne szybkiej walki i epickich podziemi. Gracze odkrywają rozległe tereny miasta Neverwinter i jego okolice, poznając żywą historię tego ikonicznego miasta i walcząc z hordami przeciwników. Rise of Tiamat to piąty moduł dla powszechnie uznanej darmowej gry MMORPG akcji Neverwinter, osadzonej w uniwersum Zapomnianych Krain Dungeons & Dragons od Wizards of the Coast.

Po więcej informacji o Neverwinter i by zagrać za darmo odwiedź: Neverwinter

[PL] Neverwinter: Rise of Tiamat

Maikel van Dijk PR Manager at Perfect World Europe BV