Podejmij się wyzwaniom bogów w Neverwinter

Wygraj dary bogów w najnowszym wydarzeniu

W duchu rywalizacji olimpijskich 12 bóstw Zapomnianych Krain przygotowało sprawdzian siły i zręczności dla graczy Neverwinter. Bohaterowie zmierzą się z zadaniami najnowszego wydarzenia, zwanego “Wyzwania Bogów”, które rozpocznie się dzisiaj, a zakończy się 10 lutego.

Cryptic i Perfect World cenią sobie zaangażowanie graczy w wydarzenia i zamierzają wprowadzać kolejne regularne przedsięwzięcia do Neverwinter w 2014 roku.  Pierwszym nowym wydarzeniem jest “Wyzwanie Bogów”. Bohaterowie będę mogli zaakceptować wyzwania, które zdobędą jako trofea w swoim wyposażeniu. Jeśli podejmą się wyzwania, otrzymają określone zadanie do wykonania. Poniżej prezentujemy listę sprawdzianów, przygotowanych przez bóstwa:

Bóg Neverwinter - Wyzwanie

 • Moradin - Ukończ 3 zadania profesji w 20 minut
 • Tymora - Pokonaj 2 przeciwników bez używania mikstur leczenia
 • Torm - Pokonaj 5 przeciwników w 1 minutę
 • Amaunator - Pokonaj 5 przeciwników nie korzystając z mocy nieograniczonych
 • Tempus - Pokonaj 10 przeciwników nie korzystając z mocy dziennych
 • Silvanus - Pokonaj 10 przeciwników nie korzystając z mocy spotkaniowych
 • Selûne - Pokonaj 5 trudnych przeciwników
 • Corellon - Przetrwaj 30 sek. w walce mając poniżej połowy punktów wytrzymałości
 • Oghma - Użyj 3 mocy dziennie w ciągu 5 minut
 • Sune - Wykorzystaj 10 mocy spotkaniowych w walce
 • Chauntea - Wykorzystaj 10 mikstur leczniczych
 • Kelemvor - Pokonaj 5 przeciwników mając poniżej połowy punktów wytrzymałości

Bez względu na to czy jesteś oddanym sługą Torma czy Sune – musisz szanować każde z bóstw i zaspokajać ich zachcianki. Każde z bóstw nagrodzi Cię Darem Bogów, jeśli uda Ci się ukończyć wyzwanie. Dary mogą zawierać niezwykle cenny nagrody.

Aby dowiedzieć się więcej o nagrodach i poznać szczegóły wydarzenia, przejdź do tego artykułu.

Więcej o Dungeons & Dragons Neverwinter

WIĘCEJ O PERFECT WORLD EUROPE B.V.

Perfect World Europe jest wiodącym wydawcą gier online w Europie, specjalizującym się we wciągających darmowych grach MMORPG. Perfect World Europe z powodzeniem wydał wiele popularnych tytułów, m.in. Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online, Forsaken World, War of the Immortals oraz Fortuna. Firma ściśle współpracuje z zachodnimi zespołami developerów i partnerami takimi jak Cryptic Studios, developerem niezwykle udanego MMORPG Dungeons & Dragons Neverwinter, a także z Runic Games, developerem przebojowej serii Torchlight, aby zapewnić niezrównaną jakość usług i doświadczeń płynących z rozgrywki dla wszystkich swoich graczy. Filia Perfect World Co., Ltd., Perfect World Europe, ma siedzibę zlokalizowaną w Amsterdamie, w Holandii. Więcej informacji dostępnych jest na: pl.perfectworld.eu.

WIĘCEJ O CRYPTIC STUDIOS, INC.

Cryptic Studios, Inc. jest wiodącym developerem gier online, zaangażowanym w tworzenie rozgrywki wyższego poziomu. Cryptic Studios, Inc. tworzy tytuły klasy AAA na platformę PC i dynamicznie rozwija swoje portfolio gier, by rozszerzyć działalność poza tradycyjny segment MMORPG. Z wielkim sukcesem wprowadził na rynek tytuły takie jak "Dungeons & Dragons: Neverwinter", "Star Trek Online" and  "Champions Online: Free for All". Cryptic Studios, Inc., to spółka zależna od Perfect World Co., Ltd., z siedzibą w Los Gatos, CA.

WIĘCEJ O WIZARDS OF THE COAST

Wizards of the Coast LLC, to spółka zależna od Hasbro, Inc. (NASDAQ:HAS), jest liderem rozrywki w życiu graczy. Gracze i fani Wizards są członkami globalnej społeczności powiązanej wspólnym zamiłowaniem do rozgrywki wirtualnej, a także tej osobowej, na żywo. Firma wnosi na rynek rozległe doświadczenie w grach, pod postacią potężnych nazw marek, takich jak MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS, oraz  KAIJUDO. Wizards jest także wydawcą serii fikcji fantasy w licznych best-sellerach New York Times. Aby uzyskać więcej informacji o znanych na całym świecie markach, odwiedź stronę Wizards of the Coast na www.wizards.com.

WIĘCEJ O NEVERWINTER

Dungeons & Dragons Neverwinter łączy najlepsze elementy pokonywania lochów, klasycznego RPG akcji, instancji dla 5-osobowych grup, PvP oraz unikatowego narzędzia edytorskiego, tworząc wciągający świat przygód. W świecie osadzonym w Zapomnianych Krainach, gracze przemierzają charakterystyczne miasto Neverwinter, podróżują poza oblężone mury miasta, zwanego niegdyś Klejnotem Północy, poprzez podziemne przejścia,  w poszukiwaniu zapomnianych tajemnic i zaginionych skarbów.

Dungeons & Dragons, Neverwinter, właściwe im loga, Forgotten Realms, Shadowmantle, Magic: The Gathering i wszystkie nazwy postaci są znakami towarowymi Wizards of the Coast LLC w U.S.A. i w innych krajach. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kaijudo jest znakiem towarowym Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids.