Nowy zwiastun filmowy uwydatniający możliwości Czarnoksiężnika Plagi już jest!

Nowy zwiastun filmowy uwydatniający możliwości Czarnoksiężnika Plagi już jest!

Użyj tajemnych mocy mroku, by walczyć z Kultem Smoka

Wtorek, 15 lipca 2014 — „Season of Dragons” Perfect World Entertainment trwa nadal z nowym zwiastunem filmowym uwydatniającym możliwości nowej klasy, nadchodzącej do Neverwinter wraz z następnym modułem, Tyranny of Dragons – Czarnoksiężnikiem Plagi! Ta zupełnie nowa klasa będzie dostępna za darmo dla wszystkich podróżników w Neverwinter, wraz ze startem nowego modułu, już 14 Sierpnia!

Smoki i ich sojusznicy z Kultu Smoka będą głównym zagrożeniem dla Wybrzeża Mieczy w Neverwinter: Tyranny od Dragons. Dzielni podróżnicy będą musieli odkryć i udaremnić złowrogi spisek, który zagraża całemu Faerûn.

Kontrolując tajemne moce mroku, Czarnoksiężnik Plagi będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich grup, w trakcie walki z coraz bardziej odczuwalną obecnością Kultu Smoka. Czarnoksiężnik Plagi to potężny użytkownik magii, korzystający z mocy mroku i obcujący z diabelskimi siłami, by zniszczyć każdego, kto stanie mu na drodze. Wraz z Czarnoksiężnikiem wprowadzamy do gry nowy system klątw i potężne Duchowe Marionetki, kontrolowane przez Czarnoksiężników, które osłabiają i zadają obrażenia ich przeciwnikom.

“Season of Dragons” trwa na Oficjalnej Stronie Neverwinter i już niedługo umieścimy kolejne informacje na temat Czarnoksiężnika Plagi, nowych ras i nowych wyzwań w starych lokacjach. Dodatkowo, „Season of Dragons” wprowadzi do gry dobrze znane regiony Faerûn, a to wszystko pod koniec 2014 roku. To świetny czas dla starych i zupełnie nowych fanów Neverwinter!

By pobrać nowy zwiastun proszę kliknąć tutaj.

[PL] Oficjalna Odsłona Czarnoksiężnika Plagi

Maikel van Dijk PR Manager at Perfect World Europe B.V.