Nowy zwiastun filmowy uwydatniający możliwości Czarnoksiężnika Plagi już jest!

Nowy zwiastun filmowy uwydatniający możliwości Czarnoksiężnika Plagi już jest!

Użyj tajemnych mocy mroku, by walczyć z Kultem Smoka

„Season of Dragons” Perfect World Entertainment trwa nadal z nowym zwiastunem filmowym uwydatniającym możliwości nowej klasy, nadchodzącej do Neverwinter wraz z następnym modułem, Tyranny of Dragons – Czarnoksiężnikiem Plagi! Ta zupełnie nowa klasa będzie dostępna za darmo dla wszystkich podróżników w Neverwinter, wraz ze startem nowego modułu, już 14 Sierpnia!

Smoki i ich sojusznicy z Kultu Smoka będą głównym zagrożeniem dla Wybrzeża Mieczy w Neverwinter: Tyranny od Dragons. Dzielni podróżnicy będą musieli odkryć i udaremnić złowrogi spisek, który zagraża całemu Faerûn.

Kontrolując tajemne moce mroku, Czarnoksiężnik Plagi będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich grup, w trakcie walki z coraz bardziej odczuwalną obecnością Kultu Smoka. Czarnoksiężnik Plagi to potężny użytkownik magii, korzystający z mocy mroku i obcujący z diabelskimi siłami, by zniszczyć każdego, kto stanie mu na drodze. Wraz z Czarnoksiężnikiem wprowadzamy do gry nowy system klątw i potężne Duchowe Marionetki, kontrolowane przez Czarnoksiężników, które osłabiają i zadają obrażenia ich przeciwnikom.

“Season of Dragons” trwa na Oficjalnej Stronie Neverwinter i już niedługo umieścimy kolejne informacje na temat Czarnoksiężnika Plagi, nowych ras i nowych wyzwań w starych lokacjach. Dodatkowo, „Season of Dragons” wprowadzi do gry dobrze znane regiony Faerûn, a to wszystko pod koniec 2014 roku. To świetny czas dla starych i zupełnie nowych fanów Neverwinter!

By pobrać nowy zwiastun proszę kliknąć tutaj.

Skontaktuj się z nami
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe B.V.
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe B.V.
Więcej o Dungeons & Dragons Neverwinter

WIĘCEJ O PERFECT WORLD EUROPE B.V.

Perfect World Europe jest wiodącym wydawcą gier online w Europie, specjalizującym się we wciągających darmowych grach MMORPG. Perfect World Europe z powodzeniem wydał wiele popularnych tytułów, m.in. Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online, Forsaken World, War of the Immortals oraz Fortuna. Firma ściśle współpracuje z zachodnimi zespołami developerów i partnerami takimi jak Cryptic Studios, developerem niezwykle udanego MMORPG Dungeons & Dragons Neverwinter, a także z Runic Games, developerem przebojowej serii Torchlight, aby zapewnić niezrównaną jakość usług i doświadczeń płynących z rozgrywki dla wszystkich swoich graczy. Filia Perfect World Co., Ltd., Perfect World Europe, ma siedzibę zlokalizowaną w Amsterdamie, w Holandii. Więcej informacji dostępnych jest na: pl.perfectworld.eu.

WIĘCEJ O CRYPTIC STUDIOS, INC.

Cryptic Studios, Inc. jest wiodącym developerem gier online, zaangażowanym w tworzenie rozgrywki wyższego poziomu. Cryptic Studios, Inc. tworzy tytuły klasy AAA na platformę PC i dynamicznie rozwija swoje portfolio gier, by rozszerzyć działalność poza tradycyjny segment MMORPG. Z wielkim sukcesem wprowadził na rynek tytuły takie jak "Dungeons & Dragons: Neverwinter", "Star Trek Online" and  "Champions Online: Free for All". Cryptic Studios, Inc., to spółka zależna od Perfect World Co., Ltd., z siedzibą w Los Gatos, CA.

WIĘCEJ O WIZARDS OF THE COAST

Wizards of the Coast LLC, to spółka zależna od Hasbro, Inc. (NASDAQ:HAS), jest liderem rozrywki w życiu graczy. Gracze i fani Wizards są członkami globalnej społeczności powiązanej wspólnym zamiłowaniem do rozgrywki wirtualnej, a także tej osobowej, na żywo. Firma wnosi na rynek rozległe doświadczenie w grach, pod postacią potężnych nazw marek, takich jak MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS, oraz  KAIJUDO. Wizards jest także wydawcą serii fikcji fantasy w licznych best-sellerach New York Times. Aby uzyskać więcej informacji o znanych na całym świecie markach, odwiedź stronę Wizards of the Coast na www.wizards.com.

WIĘCEJ O NEVERWINTER

Dungeons & Dragons Neverwinter łączy najlepsze elementy pokonywania lochów, klasycznego RPG akcji, instancji dla 5-osobowych grup, PvP oraz unikatowego narzędzia edytorskiego, tworząc wciągający świat przygód. W świecie osadzonym w Zapomnianych Krainach, gracze przemierzają charakterystyczne miasto Neverwinter, podróżują poza oblężone mury miasta, zwanego niegdyś Klejnotem Północy, poprzez podziemne przejścia,  w poszukiwaniu zapomnianych tajemnic i zaginionych skarbów.

Dungeons & Dragons, Neverwinter, właściwe im loga, Forgotten Realms, Shadowmantle, Magic: The Gathering i wszystkie nazwy postaci są znakami towarowymi Wizards of the Coast LLC w U.S.A. i w innych krajach. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kaijudo jest znakiem towarowym Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids.