Nowa Infografika dla Neverwinter

Nowa Infografika dla Neverwinter

W liczbach jest moc

Cryptic Studios i Perfect World nie mogą się doczekać aż gracze wypróbują nowe kampanie z najnowszego modułu Klątwa Doliny Lodowego Wichru. Jednak czasem, dobrze jest spojrzeć wstecz. Z racji, że Perfect World i Cryptic Studios liczą się przede wszystkim ze zdaniem graczy, te liczby odgrywały swoją rolę w podejmowaniu decyzji. Niektóre z tych liczb są znaczące, wymowne lub po prostu zabawne i powinniśmy się nimi podzielić w nowej infografice, bazującej na informacjach od dnia wypuszczenia ostatniego modułu – Neverwinter Shadowmantle.

Rzuć okiem na infografikę i dowiedz się więcej o tym, ile nowych postaci zostało utworzonych lub choćby, którą z klas grano najwięcej. Zawsze miałeś wrażenie, że nikt nie gra tym, co ty? Teraz, gracze mają dokładną informacje, która może potwierdzić ich przekonania.

Czy uważasz, że nowy system matchmakingu odegrał znaczącą role w meczach PvP? Perfect World i Cryptic Studios przyznają, że ogromna ilość śmierci w meczach PvP, rosnąca z dnia na dzień wskazuje wyraźnie, jak popularne są potyczki PvP w Neverwinter.

Czy dołączenie do badania podziemi przez system kolejek wydawało się być trudniejsze w trakcie weekendowego wydarzenia Wezwanie do Broni? Jest tak, ponieważ wielu graczy ceni sobie wydarzenia związane z potyczkami, otwarte dla graczy na każdym poziomie. Szybka zabawa i wspaniałe nagrody; weekendowe wydarzenia cieszą się wielką popularnością pośród graczy. W szczególności, wydarzenia sezonowe, na co wskazuje choćby liczba zebranych w trakcie Zimowego Wydarzenia Świateł Simrilu.

Zostańcie z nami po więcej aktualizacji i informacji na temat stanu i rozwoju gier Perfect World!

Więcej o Dungeons & Dragons Neverwinter

WIĘCEJ O PERFECT WORLD EUROPE B.V.

Perfect World Europe jest wiodącym wydawcą gier online w Europie, specjalizującym się we wciągających darmowych grach MMORPG. Perfect World Europe z powodzeniem wydał wiele popularnych tytułów, m.in. Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online, Forsaken World, War of the Immortals oraz Fortuna. Firma ściśle współpracuje z zachodnimi zespołami developerów i partnerami takimi jak Cryptic Studios, developerem niezwykle udanego MMORPG Dungeons & Dragons Neverwinter, a także z Runic Games, developerem przebojowej serii Torchlight, aby zapewnić niezrównaną jakość usług i doświadczeń płynących z rozgrywki dla wszystkich swoich graczy. Filia Perfect World Co., Ltd., Perfect World Europe, ma siedzibę zlokalizowaną w Amsterdamie, w Holandii. Więcej informacji dostępnych jest na: pl.perfectworld.eu.

WIĘCEJ O CRYPTIC STUDIOS, INC.

Cryptic Studios, Inc. jest wiodącym developerem gier online, zaangażowanym w tworzenie rozgrywki wyższego poziomu. Cryptic Studios, Inc. tworzy tytuły klasy AAA na platformę PC i dynamicznie rozwija swoje portfolio gier, by rozszerzyć działalność poza tradycyjny segment MMORPG. Z wielkim sukcesem wprowadził na rynek tytuły takie jak "Dungeons & Dragons: Neverwinter", "Star Trek Online" and  "Champions Online: Free for All". Cryptic Studios, Inc., to spółka zależna od Perfect World Co., Ltd., z siedzibą w Los Gatos, CA.

WIĘCEJ O WIZARDS OF THE COAST

Wizards of the Coast LLC, to spółka zależna od Hasbro, Inc. (NASDAQ:HAS), jest liderem rozrywki w życiu graczy. Gracze i fani Wizards są członkami globalnej społeczności powiązanej wspólnym zamiłowaniem do rozgrywki wirtualnej, a także tej osobowej, na żywo. Firma wnosi na rynek rozległe doświadczenie w grach, pod postacią potężnych nazw marek, takich jak MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS, oraz  KAIJUDO. Wizards jest także wydawcą serii fikcji fantasy w licznych best-sellerach New York Times. Aby uzyskać więcej informacji o znanych na całym świecie markach, odwiedź stronę Wizards of the Coast na www.wizards.com.

WIĘCEJ O NEVERWINTER

Dungeons & Dragons Neverwinter łączy najlepsze elementy pokonywania lochów, klasycznego RPG akcji, instancji dla 5-osobowych grup, PvP oraz unikatowego narzędzia edytorskiego, tworząc wciągający świat przygód. W świecie osadzonym w Zapomnianych Krainach, gracze przemierzają charakterystyczne miasto Neverwinter, podróżują poza oblężone mury miasta, zwanego niegdyś Klejnotem Północy, poprzez podziemne przejścia,  w poszukiwaniu zapomnianych tajemnic i zaginionych skarbów.

Dungeons & Dragons, Neverwinter, właściwe im loga, Forgotten Realms, Shadowmantle, Magic: The Gathering i wszystkie nazwy postaci są znakami towarowymi Wizards of the Coast LLC w U.S.A. i w innych krajach. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kaijudo jest znakiem towarowym Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids.