Neverwinterowa Incepcja

Neverwinterowa Incepcja

Nowe wydarzenie dla wszystkich fanów gier stołowych

Jutro do Neverwinter trafi nowa Gra Respena, którą szczególnie docenić powinni wszyscy fani gier stołowych. Od 1 do 3 Kwietnia, gracze będą mogli udać się do Tawerny pod Dryfującym Drewnem, aby wcielić się w rolę miniaturki, poruszającej się po papierowej planszy do gry.

Gra Respena to nieco zuchwałe wydarzenie, prowadzone przez tajemniczą i figlarną postać maga Respena Durothila, który wzywa wszystkich bohaterów Neverwinter do wypróbowania swojej nowej, wspaniałej gry. Siedząc przy stole razem z innymi bohaterami Neverwinter – Sierżantem Knoxem, Makosem, Celeste, Xuną i Rhixem – gracze kierują miniaturowymi wersjami samych siebie (z miniaturowymi podstawkami dodanymi dla większego realizmu!) po jednej z dwóch papierowych plansz, odpowiednio w lochach i na bagnach. Wykorzystując magię wielościennej kości, papieru ściernego i wyobraźni, gracz rusza na ratunek elfickiej księżniczce, kierowany narracją samego mistrza podziemi, Respena.

Zachęcani nagrodami, łupami i typowymi dla takich gier przekąskami, gracze udają się do Tawerny pod Dryfującym Drewnem w Enklawie Protektora, aby stać się częścią Wspaniałej Gry. Zdobywanie wielościennych kości z przeciwników i skrzyń, pozwala graczowi na zakup specjalnych przedmiotów dostępnych tylko w trakcie trwania tego wydarzenia.

Gra Respena sprawia, że gracze muszą stawić czoła od lat znanym z uniwersum Dungeons & Dragons przeciwnikom, po to, aby otrzymać nowego śluzowatego towarzysza i wzmacniającego statystyki kieszonkowego zwierzaka. Dodatkowo, gracze będą mogli spróbować pikantnego smakołyku, zwanego Opłatą Lliiry, żółtawej Rosy Lathandera i słodkich, Czerwonych Żyłek. Ta dzika inwersja typowej rozgrywki w Neverwinter pasuje idealnie do atmosfery Prima Aprilis!

Udanych rzutów kością!

Więcej o Dungeons & Dragons Neverwinter

WIĘCEJ O PERFECT WORLD EUROPE B.V.

Perfect World Europe jest wiodącym wydawcą gier online w Europie, specjalizującym się we wciągających darmowych grach MMORPG. Perfect World Europe z powodzeniem wydał wiele popularnych tytułów, m.in. Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online, Forsaken World, War of the Immortals oraz Fortuna. Firma ściśle współpracuje z zachodnimi zespołami developerów i partnerami takimi jak Cryptic Studios, developerem niezwykle udanego MMORPG Dungeons & Dragons Neverwinter, a także z Runic Games, developerem przebojowej serii Torchlight, aby zapewnić niezrównaną jakość usług i doświadczeń płynących z rozgrywki dla wszystkich swoich graczy. Filia Perfect World Co., Ltd., Perfect World Europe, ma siedzibę zlokalizowaną w Amsterdamie, w Holandii. Więcej informacji dostępnych jest na: pl.perfectworld.eu.

WIĘCEJ O CRYPTIC STUDIOS, INC.

Cryptic Studios, Inc. jest wiodącym developerem gier online, zaangażowanym w tworzenie rozgrywki wyższego poziomu. Cryptic Studios, Inc. tworzy tytuły klasy AAA na platformę PC i dynamicznie rozwija swoje portfolio gier, by rozszerzyć działalność poza tradycyjny segment MMORPG. Z wielkim sukcesem wprowadził na rynek tytuły takie jak "Dungeons & Dragons: Neverwinter", "Star Trek Online" and  "Champions Online: Free for All". Cryptic Studios, Inc., to spółka zależna od Perfect World Co., Ltd., z siedzibą w Los Gatos, CA.

WIĘCEJ O WIZARDS OF THE COAST

Wizards of the Coast LLC, to spółka zależna od Hasbro, Inc. (NASDAQ:HAS), jest liderem rozrywki w życiu graczy. Gracze i fani Wizards są członkami globalnej społeczności powiązanej wspólnym zamiłowaniem do rozgrywki wirtualnej, a także tej osobowej, na żywo. Firma wnosi na rynek rozległe doświadczenie w grach, pod postacią potężnych nazw marek, takich jak MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS, oraz  KAIJUDO. Wizards jest także wydawcą serii fikcji fantasy w licznych best-sellerach New York Times. Aby uzyskać więcej informacji o znanych na całym świecie markach, odwiedź stronę Wizards of the Coast na www.wizards.com.

WIĘCEJ O NEVERWINTER

Dungeons & Dragons Neverwinter łączy najlepsze elementy pokonywania lochów, klasycznego RPG akcji, instancji dla 5-osobowych grup, PvP oraz unikatowego narzędzia edytorskiego, tworząc wciągający świat przygód. W świecie osadzonym w Zapomnianych Krainach, gracze przemierzają charakterystyczne miasto Neverwinter, podróżują poza oblężone mury miasta, zwanego niegdyś Klejnotem Północy, poprzez podziemne przejścia,  w poszukiwaniu zapomnianych tajemnic i zaginionych skarbów.

Dungeons & Dragons, Neverwinter, właściwe im loga, Forgotten Realms, Shadowmantle, Magic: The Gathering i wszystkie nazwy postaci są znakami towarowymi Wizards of the Coast LLC w U.S.A. i w innych krajach. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kaijudo jest znakiem towarowym Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids.