Neverwinter’ın Başlangıcı

Neverwinter’ın Başlangıcı

Masa üstü oyunu tutkunlarına özel yeni etkinlik

31.03.2014 — Yarın Neverwinter’da Respen’in Oyunu başlıyor. Bu yeni etkinlik özellikle meta-oyun tecrübeli oyun tutkunları tarafından dikkat çekecek. 1 Nisan’dan 3 Nisan’a kadar oyuncular Neverwinter’da Driftwood Tavernası’na gidip bu minyatür masaüstü oyunu oynamaya başlayabilirler. Bu oyun maceracılara destansı görevlerler sunmakta. Karakterlerinin minyatür sürümlerini zindan tahtası üzerinde hareket ettirerek oynayabilirler.

Gizemli büyücü Respen Durothil Neverwinter’ın tüm kahramanlarını bu harika oyunu denemeleri için  çağırmakta. Oyun esnasında masada oturanlar oldukça tanıdık Neverwinter kahramanları olan Çavuş Knox, Makos, Celeste, Xuna ve Rhix.Oyuncular karakterlerinin minyatür sürümlerini zindanlara göre 2 farklı kağıttan harita üzerinde hareket ettirerek oyunu tecrübe ederler. Çok taraflı zar, çizgili kağıt, karton bölücüleri ve hayal gücünü kullanarak elf prensesi zindandan kurtarın. Tüm öyküleme bizzat zindan ustası Respen tarafından yapılır.

Arkadaşlarınızla ödüllerin ve çerezlerin tadını çıkarın. Oyuncular Koruyucu’nun Yerleşimi’nde Driftwood Tavernasına girip Harika oyunda yer alırlar. Düşmanlarınızdan başka yerde bulamayacağınız etkinlik nesneleri satın alabileceğiniz çok taraflı Kristal Zarlar kazanın.

Respen’in Oyunu oyunculara Dungeons & Dragons düşmanlarına karşı savaşıp özel ve arkadaş yanlısı Slime Yoldaşını kazanmaya olanak sağlar. Bu yoldaş oldukça sevimli ve Cüzdana Sığacak kadar küçüktür. Ayrıca Lliira’s Fare olarak bilinen ve dağ kayalarından toplanan baharatlı mısır ununu tadın. Neverwinter’da işlerin tersine döndüğü gün olan 1 Nisan’ı tecrübe edin!

Zar atımında bol şan!