Neverwinter’ın Başlangıcı

Neverwinter’ın Başlangıcı

Masa üstü oyunu tutkunlarına özel yeni etkinlik

Yarın Neverwinter’da Respen’in Oyunu başlıyor. Bu yeni etkinlik özellikle meta-oyun tecrübeli oyun tutkunları tarafından dikkat çekecek. 1 Nisan’dan 3 Nisan’a kadar oyuncular Neverwinter’da Driftwood Tavernası’na gidip bu minyatür masaüstü oyunu oynamaya başlayabilirler. Bu oyun maceracılara destansı görevlerler sunmakta. Karakterlerinin minyatür sürümlerini zindan tahtası üzerinde hareket ettirerek oynayabilirler.

Gizemli büyücü Respen Durothil Neverwinter’ın tüm kahramanlarını bu harika oyunu denemeleri için  çağırmakta. Oyun esnasında masada oturanlar oldukça tanıdık Neverwinter kahramanları olan Çavuş Knox, Makos, Celeste, Xuna ve Rhix.Oyuncular karakterlerinin minyatür sürümlerini zindanlara göre 2 farklı kağıttan harita üzerinde hareket ettirerek oyunu tecrübe ederler. Çok taraflı zar, çizgili kağıt, karton bölücüleri ve hayal gücünü kullanarak elf prensesi zindandan kurtarın. Tüm öyküleme bizzat zindan ustası Respen tarafından yapılır.

Arkadaşlarınızla ödüllerin ve çerezlerin tadını çıkarın. Oyuncular Koruyucu’nun Yerleşimi’nde Driftwood Tavernasına girip Harika oyunda yer alırlar. Düşmanlarınızdan başka yerde bulamayacağınız etkinlik nesneleri satın alabileceğiniz çok taraflı Kristal Zarlar kazanın.

Respen’in Oyunu oyunculara Dungeons & Dragons düşmanlarına karşı savaşıp özel ve arkadaş yanlısı Slime Yoldaşını kazanmaya olanak sağlar. Bu yoldaş oldukça sevimli ve Cüzdana Sığacak kadar küçüktür. Ayrıca Lliira’s Fare olarak bilinen ve dağ kayalarından toplanan baharatlı mısır ununu tadın. Neverwinter’da işlerin tersine döndüğü gün olan 1 Nisan’ı tecrübe edin!

Zar atımında bol şan!

Dungeons & Dragons Neverwinter hakkında

PERFECT WORLD EUROPE B.V. HAKKINDA

Perfect World Europe B.V., oyuncuyu içine çeken ücretsiz MMORPG’lerde uzmanlaşmış, önde gelen Avrupalı çevrimiçi oyun yayıncılarından biridir. Perfect World Europe bu güne kadar bir dizi popüler oyun yayınlamıştır, bunlar arasında Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online,  Forsaken World, War of the Immortals ve Fortuna bulunmaktadır. Şirket oyuncularına eşi benzeri olmayan bir hizmet kalitesi ve oyun tecrübesi sunmak için, heyecanla beklenen MMORPG Dungeons & Dragons: Neverwinter'ın geliştiricisi Cryptic Studios ve büyük bir hit olmuş Torchlight serisinin geliştiricisi Runic Games gibi batılı stüdyolarla ve diğer ortaklarıyla yakından çalışmaktadır. Perfect World Co., Ltd.'nin  bir iştiraki olan Perfect World Europe B.V.'nin merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen şu siteyi ziyaret edin: tr.perfectworld.eu

CRYPTIC STUDIOS, Inc. HAKKINDA

Cryptic Studios, Inc., kendisini oyunlarında üst seviye oynanış sunmaya adamış, önde gelen bir çevrimiçi oyun geliştiricisidir. Cryptic Studios, Inc. PC için AAA yapımlar geliştirmekte ve geleneksel MMORPG türünün ötesine geçmek için hızla portföyünü çeşitlendirmektedir. Başarıyla piyasaya çıkardığı oyunlar "Dungeons & Dragons", "Star Trek Online" ve “Champions Online: Free for All”. Perfect World Co., Ltd.'nin bir iştiraki olan Cryptic Studios, Inc.'nin merkezi Los Gatos, CA'da bulunmaktadır.

WIZARDS OF THE COAST HAKKINDA

Hasbro, Inc.'nin (NASDAQ:HAS) bir iştiraki olan Wizards of the Coast LLC, oyunculuğu yaşam tarzı haline getirmiş oyuncuları eğlendirmekde lider konumdadır. Wizards'ın oyuncuları ve hayranları, hem digital hem de yüzyüze oyunculuğa duydukları aşkla bir araya gelmiş küresel bir topluluğun üyeleridir. Şirket pazara, MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS ve KAIJUDO gibi güçlü markalar altında kapsamlı oyunlar sunmaktadır. Ayrıca Wizards, New York Times best-seller listelerine girmiş sayısız fantastik kurgu kitap serisinin de yayımcısıdır. Dünyaca tanınmış markalarımız hakkında daha fazla bilgi için www.wizards.com linki üzerinden Wizards of the Coast internet sitesini ziyaret edin.

NEVERWINTER HAKKINDA

Dungeons & Dragons Neverwinter, Dungeon Delving’in en iyi elementlerini, klasik aksiyon RPG’sini, 5 kişilik party oluşumunu ve benzersiz içerik oluşturma aracı Foundry’yi, Forgotten Realms’de  oyuncuların keşfedip koruyabileceği Neverwinter’da birleştirerek The Jewel of The North şehrinin kuşatılmış duvarları ötesinde gizli yeraltı geçitlerinde unutulmuş gizemleri ve kayıp hazinelerini keşfetme olanağını sunar.

Dungeons & Dragons, Neverwinter ve ilgili logoları, Unutulmuş Diyarlar, Shadowmantle, Magic: The Gathering ve tüm karakter isimleri A.B.D ve d,üer ülkelerde Wizards of the Coast LLC’nin tescilli markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Kaijudo Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids’in tescilli markasıdır.