Neverwinter’ın Yeni Sınıfı Tanıtıldı: Ant İçmiş Paladin

Neverwinter’ın Yeni Sınıfı Tanıtıldı: Ant İçmiş Paladin

Ant İçmiş Paladin’in mekaniği, oynanış detayları ve ilk görselleri, Perfect World Entertainment ve Cryptic Studios tarafından paylaşıldı.

06.02.2015 — Perfect World Entertainment ve Cryptic Studios, Wizards of the Coast’un fenomenal Dungeons & Dragons Unutulmuş Diyarlar evreninde geçen ücretsiz MMORPG klasiği Neverwinter’a yeni modülün yakında geleceğini duyurmuştu. Bu 6. Modül Elemental Evil ismini taşıyor ve Neverwinter’a şimdiye kadar gelen en büyük güncelleme olacak. 

 

Elemental Evil ile birlikte oyuna katılacak olan Ant İçmiş Paladin sınıfı ise oyuncuların karşısına ilk kez çıktı. Ant İçmiş Paladin’in oynanış detayları ve ilk görselleri, Perfect World Entertainment ve Cryptic Studios tarafından paylaşıldı.

Ant İçmiş Paladin bir koruyucu veya bir şifacı olarak oynanabilecek. Oyuncular, paladinleri için Paragon Yolu’nu kendi oyun tarzına göre seçebilecekler. Koruyuculuk Andı içenler koruyucu olarak, Adanmışlık Andı içenler şifacı olarak oynayacaklar. Seçtiğiniz Paragon Yolu karakterinize pek çok pasif ve karakteristik güç verecek. Örneğin, Adanmışlık Andı içen paladinler müttefiklerinin tüm statlarını artırabilecek. Koruyucu paladinler ise müttefiklerini her şartta koruyan ve hasarları engelleyen güçlü birer tank olarak oynanabilecek.

Paladin sınıfının oynanış mekaniğini ve buna bağlı olarak parti-raid içindeki rolünü belirleyenler ise, seçtiği İlahi Çağrı ve Aura olacak.

Neverwinter: Elemental Evil güncellemesi, Wizards of the Coast ile Perfect World Entertainment ve Cryptic Studios arasındaki uyumlu işbirliğinin devam edeceğini gösteriyor. Wizards of the Coast’un efsanevi masaüstü oyununa eklenen modüller Cryptic Studios tarafından Neverwinter’a eklenmeye ve Perfect World Entertainment tarafından yayınlanmaya devam edecek.

Diğer yandan, Neverwinter’ın Xbox One konsolundaki kapalı betası başladı. 8 Şubat’a kadar sürecek betaya daha önce kayıt yaptırdıysanız, kodunuzu bozdurmak için detaylı bilgiyi şuradan bulabilirsiniz: http://bit.ly/1DlzyFe

Neverwinter hakkında daha fazla bilgi edinmek, Ant İçmiş Paladin’le ilgili gelişmeleri takip etmek ve ücretsiz oynamak için: http://www.arcgames.com/tr/games/neverwinter

Paladin
Paladin Binek
Paladin Zırh ve Kalkan
Özlem Gürel Varol PR Partner @ Hit Crit at Hit Crit Games PR