Neverwinter’ın Yeni Sınıfı Tanıtıldı: Ant İçmiş Paladin

Neverwinter’ın Yeni Sınıfı Tanıtıldı: Ant İçmiş Paladin

Ant İçmiş Paladin’in mekaniği, oynanış detayları ve ilk görselleri, Perfect World Entertainment ve Cryptic Studios tarafından paylaşıldı.

Perfect World Entertainment ve Cryptic Studios, Wizards of the Coast’un fenomenal Dungeons & Dragons Unutulmuş Diyarlar evreninde geçen ücretsiz MMORPG klasiği Neverwinter’a yeni modülün yakında geleceğini duyurmuştu. Bu 6. Modül Elemental Evil ismini taşıyor ve Neverwinter’a şimdiye kadar gelen en büyük güncelleme olacak. 

 

Elemental Evil ile birlikte oyuna katılacak olan Ant İçmiş Paladin sınıfı ise oyuncuların karşısına ilk kez çıktı. Ant İçmiş Paladin’in oynanış detayları ve ilk görselleri, Perfect World Entertainment ve Cryptic Studios tarafından paylaşıldı.

Ant İçmiş Paladin bir koruyucu veya bir şifacı olarak oynanabilecek. Oyuncular, paladinleri için Paragon Yolu’nu kendi oyun tarzına göre seçebilecekler. Koruyuculuk Andı içenler koruyucu olarak, Adanmışlık Andı içenler şifacı olarak oynayacaklar. Seçtiğiniz Paragon Yolu karakterinize pek çok pasif ve karakteristik güç verecek. Örneğin, Adanmışlık Andı içen paladinler müttefiklerinin tüm statlarını artırabilecek. Koruyucu paladinler ise müttefiklerini her şartta koruyan ve hasarları engelleyen güçlü birer tank olarak oynanabilecek.

Paladin sınıfının oynanış mekaniğini ve buna bağlı olarak parti-raid içindeki rolünü belirleyenler ise, seçtiği İlahi Çağrı ve Aura olacak.

Neverwinter: Elemental Evil güncellemesi, Wizards of the Coast ile Perfect World Entertainment ve Cryptic Studios arasındaki uyumlu işbirliğinin devam edeceğini gösteriyor. Wizards of the Coast’un efsanevi masaüstü oyununa eklenen modüller Cryptic Studios tarafından Neverwinter’a eklenmeye ve Perfect World Entertainment tarafından yayınlanmaya devam edecek.

Diğer yandan, Neverwinter’ın Xbox One konsolundaki kapalı betası başladı. 8 Şubat’a kadar sürecek betaya daha önce kayıt yaptırdıysanız, kodunuzu bozdurmak için detaylı bilgiyi şuradan bulabilirsiniz: http://bit.ly/1DlzyFe

Neverwinter hakkında daha fazla bilgi edinmek, Ant İçmiş Paladin’le ilgili gelişmeleri takip etmek ve ücretsiz oynamak için: http://www.arcgames.com/tr/games/neverwinter

Bizimle iletişim kur
Özlem Gürel Varol PR Partner @ Hit Crit , Hit Crit Games PR
Özlem Gürel Varol PR Partner @ Hit Crit , Hit Crit Games PR
Dungeons & Dragons Neverwinter hakkında

PERFECT WORLD EUROPE B.V. HAKKINDA

Perfect World Europe B.V., oyuncuyu içine çeken ücretsiz MMORPG’lerde uzmanlaşmış, önde gelen Avrupalı çevrimiçi oyun yayıncılarından biridir. Perfect World Europe bu güne kadar bir dizi popüler oyun yayınlamıştır, bunlar arasında Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online,  Forsaken World, War of the Immortals ve Fortuna bulunmaktadır. Şirket oyuncularına eşi benzeri olmayan bir hizmet kalitesi ve oyun tecrübesi sunmak için, heyecanla beklenen MMORPG Dungeons & Dragons: Neverwinter'ın geliştiricisi Cryptic Studios ve büyük bir hit olmuş Torchlight serisinin geliştiricisi Runic Games gibi batılı stüdyolarla ve diğer ortaklarıyla yakından çalışmaktadır. Perfect World Co., Ltd.'nin  bir iştiraki olan Perfect World Europe B.V.'nin merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen şu siteyi ziyaret edin: tr.perfectworld.eu

CRYPTIC STUDIOS, Inc. HAKKINDA

Cryptic Studios, Inc., kendisini oyunlarında üst seviye oynanış sunmaya adamış, önde gelen bir çevrimiçi oyun geliştiricisidir. Cryptic Studios, Inc. PC için AAA yapımlar geliştirmekte ve geleneksel MMORPG türünün ötesine geçmek için hızla portföyünü çeşitlendirmektedir. Başarıyla piyasaya çıkardığı oyunlar "Dungeons & Dragons", "Star Trek Online" ve “Champions Online: Free for All”. Perfect World Co., Ltd.'nin bir iştiraki olan Cryptic Studios, Inc.'nin merkezi Los Gatos, CA'da bulunmaktadır.

WIZARDS OF THE COAST HAKKINDA

Hasbro, Inc.'nin (NASDAQ:HAS) bir iştiraki olan Wizards of the Coast LLC, oyunculuğu yaşam tarzı haline getirmiş oyuncuları eğlendirmekde lider konumdadır. Wizards'ın oyuncuları ve hayranları, hem digital hem de yüzyüze oyunculuğa duydukları aşkla bir araya gelmiş küresel bir topluluğun üyeleridir. Şirket pazara, MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS ve KAIJUDO gibi güçlü markalar altında kapsamlı oyunlar sunmaktadır. Ayrıca Wizards, New York Times best-seller listelerine girmiş sayısız fantastik kurgu kitap serisinin de yayımcısıdır. Dünyaca tanınmış markalarımız hakkında daha fazla bilgi için www.wizards.com linki üzerinden Wizards of the Coast internet sitesini ziyaret edin.

NEVERWINTER HAKKINDA

Dungeons & Dragons Neverwinter, Dungeon Delving’in en iyi elementlerini, klasik aksiyon RPG’sini, 5 kişilik party oluşumunu ve benzersiz içerik oluşturma aracı Foundry’yi, Forgotten Realms’de  oyuncuların keşfedip koruyabileceği Neverwinter’da birleştirerek The Jewel of The North şehrinin kuşatılmış duvarları ötesinde gizli yeraltı geçitlerinde unutulmuş gizemleri ve kayıp hazinelerini keşfetme olanağını sunar.

Dungeons & Dragons, Neverwinter ve ilgili logoları, Unutulmuş Diyarlar, Shadowmantle, Magic: The Gathering ve tüm karakter isimleri A.B.D ve d,üer ülkelerde Wizards of the Coast LLC’nin tescilli markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Kaijudo Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids’in tescilli markasıdır.