Neverwinter’ın ilk Doğum Günü Kutlu Olsun

Neverwinter’ın ilk Doğum Günü Kutlu Olsun

Oyuncular Neverwinter’ın Doğum Gününü, Yıldönümü etkinliği ile kutlamaya çağırılıyor

20 Haziran 2013 Neverwinter’ın resmi yayınlanış tarihi olarak belirlendi. Bu tarih oyun içi etkinliği ile mükemmel bir yıldönümü olacak ve Cryptic Studios oyuncuları bu festivalde yer almaları için çağırmakta! Bugünden başlayarak 25 Hazirana kadar sürecek, Koruyucu’nun Jübilesi etkinliğinde yer alın.

Koruyucu’nun Yerleşimi için altın jubilee olan bu etkinlik, kahramanlar ve maceracılar tarafından altın dekorasyonlarla süslenmiş şehirde kutlanacak. Unutulmuş Diyarların en tanınan ve güçlü büyücüsü Elminster Aumar, Koruyucu’nun Yerleşimi’ne bizzat bu etkinliği görmek için geliyor.

Elminster Aumar ne yazık ki şeytani ajanların haberlerini ve uyanan Ejderhaların rivayetlerini Kılıç Sahiline getirmekte. Bu arada tüm seviyeden oyuncular Neverwinter’da yer alan doğru kişilere bu mesajları iletmekle göervlendirilirler. Ayrıca, Koruyucu’nun Yerleşimi’nin savunucuları sevilen şehire sızan düşmanlarla çarpışmak için görevlendiriliyor.

Koruyucu’nun Jübilesi’nde yer alarak kazanılabilecek ödüller ağız sulandırıcı! Yeni yoldaşın yanı sıra çeşitli açılabilir moda nesneleri, tüketim nesneleri ve hareketsiz Aslan Tahtı “bineği,” önünden geçenlere diz çöktüren altından ve muhteşem bir taht.

Koruyucu’nun Yerleşimi’ne ilave edilen en ilginç ayrıntı ise Koruyucu’nun Bahçesi. Koruyucu’nun Jübilesi boyunca tüm ziyaretçilere açık olan çatılı bahçe. Bu bahçe şehirde kalıcı bir eklenti olduğundan, kapılarını açabilecek anahtarlar sadece etkinlik boyunca oyunda olacaktır.

Bizimle iletişim kur
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe B.V.
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe B.V.
Dungeons & Dragons Neverwinter hakkında

PERFECT WORLD EUROPE B.V. HAKKINDA

Perfect World Europe B.V., oyuncuyu içine çeken ücretsiz MMORPG’lerde uzmanlaşmış, önde gelen Avrupalı çevrimiçi oyun yayıncılarından biridir. Perfect World Europe bu güne kadar bir dizi popüler oyun yayınlamıştır, bunlar arasında Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online,  Forsaken World, War of the Immortals ve Fortuna bulunmaktadır. Şirket oyuncularına eşi benzeri olmayan bir hizmet kalitesi ve oyun tecrübesi sunmak için, heyecanla beklenen MMORPG Dungeons & Dragons: Neverwinter'ın geliştiricisi Cryptic Studios ve büyük bir hit olmuş Torchlight serisinin geliştiricisi Runic Games gibi batılı stüdyolarla ve diğer ortaklarıyla yakından çalışmaktadır. Perfect World Co., Ltd.'nin  bir iştiraki olan Perfect World Europe B.V.'nin merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen şu siteyi ziyaret edin: tr.perfectworld.eu

CRYPTIC STUDIOS, Inc. HAKKINDA

Cryptic Studios, Inc., kendisini oyunlarında üst seviye oynanış sunmaya adamış, önde gelen bir çevrimiçi oyun geliştiricisidir. Cryptic Studios, Inc. PC için AAA yapımlar geliştirmekte ve geleneksel MMORPG türünün ötesine geçmek için hızla portföyünü çeşitlendirmektedir. Başarıyla piyasaya çıkardığı oyunlar "Dungeons & Dragons", "Star Trek Online" ve “Champions Online: Free for All”. Perfect World Co., Ltd.'nin bir iştiraki olan Cryptic Studios, Inc.'nin merkezi Los Gatos, CA'da bulunmaktadır.

WIZARDS OF THE COAST HAKKINDA

Hasbro, Inc.'nin (NASDAQ:HAS) bir iştiraki olan Wizards of the Coast LLC, oyunculuğu yaşam tarzı haline getirmiş oyuncuları eğlendirmekde lider konumdadır. Wizards'ın oyuncuları ve hayranları, hem digital hem de yüzyüze oyunculuğa duydukları aşkla bir araya gelmiş küresel bir topluluğun üyeleridir. Şirket pazara, MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS ve KAIJUDO gibi güçlü markalar altında kapsamlı oyunlar sunmaktadır. Ayrıca Wizards, New York Times best-seller listelerine girmiş sayısız fantastik kurgu kitap serisinin de yayımcısıdır. Dünyaca tanınmış markalarımız hakkında daha fazla bilgi için www.wizards.com linki üzerinden Wizards of the Coast internet sitesini ziyaret edin.

NEVERWINTER HAKKINDA

Dungeons & Dragons Neverwinter, Dungeon Delving’in en iyi elementlerini, klasik aksiyon RPG’sini, 5 kişilik party oluşumunu ve benzersiz içerik oluşturma aracı Foundry’yi, Forgotten Realms’de  oyuncuların keşfedip koruyabileceği Neverwinter’da birleştirerek The Jewel of The North şehrinin kuşatılmış duvarları ötesinde gizli yeraltı geçitlerinde unutulmuş gizemleri ve kayıp hazinelerini keşfetme olanağını sunar.

Dungeons & Dragons, Neverwinter ve ilgili logoları, Unutulmuş Diyarlar, Shadowmantle, Magic: The Gathering ve tüm karakter isimleri A.B.D ve d,üer ülkelerde Wizards of the Coast LLC’nin tescilli markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Kaijudo Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids’in tescilli markasıdır.