Neverwinter’da Taraf Seçme Vakti Geldi!

Neverwinter’da Taraf Seçme Vakti Geldi!

Neverwinter, Curse of Icewind Dale’de çarpışan iki fraksiyonu sunar

Kara Buz’un oldukça tehlikeli olduğunu biliyoruz. İnanılmaz güçlü olan bu nesne oldukça da değerli. Icewind Dale’de iki fraksiyon bu kaynağa sahip olmak için çarpışıyor. Maceracılar yeni gelecek olan Neverwinter Modülü: Curse of Icewind Dale’nin buzdan mekanlarına ayak bastıkları anda bir taraf seçmek zorunda kalacaklar. Arkana Kardeşliği veya On-Kasabalılar.

Oyuncular seçtikleri tarafa göre farklı senaryolarla karşılaşacaklar. Cryptic Studios taraflara özel hikayeler ve logolar tasarladı. Böylelikle Neverwinter oyuncuları farklılıkları tecrübe edebilecekler.

 

On-Kasabalılar: “Kuzey’de hayatta kalan, Kuzey’de nam salar”

Icewind Dale’de yaşayan insanlar, vatan bildikleri topraklar kadar sert ve inatçıdırlar. Bu iç karartan kuzey topraklarında sadece en güçlüler hayatta kalır ve On Kasabalılar, bunların arasındadır. On Kasaba, yıllar geçtikçe firarilerin ve sürgünlerin kabul olmasa bile kendi yüklerini kendi omuzlarında taşıdıkları ve sorun çıkarmadıkları müddetçe müsamaha bulmak için gittikleri yer olarak nam saldı.

On Kasabalılar, özgürlüklerine çok düşkündür ve her kasabalı haklarına şiddetle sahip çıkar. Her yerleşim birimi, kıt bulunan kaynakların peşinden koştuğundan anlaşmazlıklar, rekabet ve ihtilaf genelde eksik olmasa da On Kasabalılar, ortak bir tehdit karşısında birleşebildiklerini defalarca kanıtladılar.

Icewind Dale’de yakın zamanda adına Kara Buz denilen yeni bir kaynak keşfedildi. On Kasabalılar, Kara Buz’dan kâr sağlayacak birisi varsa bunun zamanında Icewind Dale’ın cefasını çekenler olması gerektiği düşüncesinde birleşti.

 

Arkana Kardeşliği: “Kuzey’de zayıf kalma, hükmet!”

Arkana Kardeşliği  birçok bölgede adı çıkmış üyelerinden ötürü şüpheli bir itibara sahiptir. Büyücü Akar Kessell, Arklem Greeth ve Valindra Shadowmantle’da bunlara dahil. Kardeşliğin kesin bir lideri olmamasına rağmen üyeler dünya çapında itibar sağlayabilmek için yoğun bir şekilde çalışmaktadırlar.

Arkana Kardeşliğinin asıl amacı elde edilebildikleri herşeyi kardeşliğin yararına kullanabilme fikridir. Bu bilgi her ne kadar doğru da olsa, Kardeşlik aynı zamanda oldukça zengindir. Kardeşlik ajanları tüm Faerûn bölgesinde ticaret girişiminde bulunmaktadır. Özellikle büyülü nesneler ve büyü ile ilgili takas yapan tüccarlar ile.

Dungeons & Dragons Neverwinter hakkında

PERFECT WORLD EUROPE B.V. HAKKINDA

Perfect World Europe B.V., oyuncuyu içine çeken ücretsiz MMORPG’lerde uzmanlaşmış, önde gelen Avrupalı çevrimiçi oyun yayıncılarından biridir. Perfect World Europe bu güne kadar bir dizi popüler oyun yayınlamıştır, bunlar arasında Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online,  Forsaken World, War of the Immortals ve Fortuna bulunmaktadır. Şirket oyuncularına eşi benzeri olmayan bir hizmet kalitesi ve oyun tecrübesi sunmak için, heyecanla beklenen MMORPG Dungeons & Dragons: Neverwinter'ın geliştiricisi Cryptic Studios ve büyük bir hit olmuş Torchlight serisinin geliştiricisi Runic Games gibi batılı stüdyolarla ve diğer ortaklarıyla yakından çalışmaktadır. Perfect World Co., Ltd.'nin  bir iştiraki olan Perfect World Europe B.V.'nin merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen şu siteyi ziyaret edin: tr.perfectworld.eu

CRYPTIC STUDIOS, Inc. HAKKINDA

Cryptic Studios, Inc., kendisini oyunlarında üst seviye oynanış sunmaya adamış, önde gelen bir çevrimiçi oyun geliştiricisidir. Cryptic Studios, Inc. PC için AAA yapımlar geliştirmekte ve geleneksel MMORPG türünün ötesine geçmek için hızla portföyünü çeşitlendirmektedir. Başarıyla piyasaya çıkardığı oyunlar "Dungeons & Dragons", "Star Trek Online" ve “Champions Online: Free for All”. Perfect World Co., Ltd.'nin bir iştiraki olan Cryptic Studios, Inc.'nin merkezi Los Gatos, CA'da bulunmaktadır.

WIZARDS OF THE COAST HAKKINDA

Hasbro, Inc.'nin (NASDAQ:HAS) bir iştiraki olan Wizards of the Coast LLC, oyunculuğu yaşam tarzı haline getirmiş oyuncuları eğlendirmekde lider konumdadır. Wizards'ın oyuncuları ve hayranları, hem digital hem de yüzyüze oyunculuğa duydukları aşkla bir araya gelmiş küresel bir topluluğun üyeleridir. Şirket pazara, MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS ve KAIJUDO gibi güçlü markalar altında kapsamlı oyunlar sunmaktadır. Ayrıca Wizards, New York Times best-seller listelerine girmiş sayısız fantastik kurgu kitap serisinin de yayımcısıdır. Dünyaca tanınmış markalarımız hakkında daha fazla bilgi için www.wizards.com linki üzerinden Wizards of the Coast internet sitesini ziyaret edin.

NEVERWINTER HAKKINDA

Dungeons & Dragons Neverwinter, Dungeon Delving’in en iyi elementlerini, klasik aksiyon RPG’sini, 5 kişilik party oluşumunu ve benzersiz içerik oluşturma aracı Foundry’yi, Forgotten Realms’de  oyuncuların keşfedip koruyabileceği Neverwinter’da birleştirerek The Jewel of The North şehrinin kuşatılmış duvarları ötesinde gizli yeraltı geçitlerinde unutulmuş gizemleri ve kayıp hazinelerini keşfetme olanağını sunar.

Dungeons & Dragons, Neverwinter ve ilgili logoları, Unutulmuş Diyarlar, Shadowmantle, Magic: The Gathering ve tüm karakter isimleri A.B.D ve d,üer ülkelerde Wizards of the Coast LLC’nin tescilli markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Kaijudo Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids’in tescilli markasıdır.