Neverwinter’da Tanrılar tarafından Sınan

En son etkinlikle tanrılardan ödüller kazan

Unutulmuş Diyarlarda Neverwinter oyuncularının gücünü test etmek için Olimpik ruhu ile oniki tanrı tarafından düzenlenmiş etkinlik. Oyuncular bu görevleri tamamlamak için “Tanrıların Sınavı” etkinliği olarak belirtilen bu etkinlikte 10 Şubat yani bugün sınanacaklar.

Cryptic ve Perfect World 2014 yılı boyunca Neverwinter’a oyuncuların katılımda bulunacağı değerde etkinlilkler sunmaya devam edecek. Ajandada yer alan ilk etkinlik olarak “Tanrıların Sınavı” gerçekleştiriliyor. Maceracılar görevleri öldürdükleri canavarlardan düşen sınavları etkinleştirerek gerçekleştirecekler. Bu görevleri kabul etmeliler, böylelikle yeni tamamlamaları gereken yeni görevler edinecekler. Aşağıda yer alan listed çeşitli tanrıların karşılık gelen görevleri yer almakta.

Neverwinter God - Challenge

  • Moradin - 20 Dakika içinde 3 adet Zanaatkarlık görevi tamamla
  • Tymora - Hiç bir iyileştirme iksiri kullanmadan 2 düşman öldür
  • Torm - 5 adet düşmanı 1 dakika içinde öldür
  • Amaunator - 5 adet düşmanı hiç bir Anlık Güç kullanmadan öldür
  • Tempus - 10 adet düşmanı Günlük Güç kullanmadan öldür
  • Silvanus - 10 adet düşmanı Karşılaşma Güçleri kullanmadan öldür
  • Selûne - 5 adet güçlü düşman öldür
  • Corellon - Yarı canın altındayke 30 saniyeden fazla haytta kal
  • Oghma - 5 dakika içinde Günlük Güçlerini 3 defa kullan
  • Sune - Savaş anında Karşılaşma Güçlerini 10 defa kullan
  • Chauntea - 10 adet İyileştirme İksiri tüket
  • Kelemvor - 5 adet Düşmanı yarı canın altındayke öldür

İster Torm ve Sune’un sadık takipçileri olun isterse diğerlerinin – tüm tanrılar saygı duyulmayı ve tatmin olmayı beklemekte. Tüm tanrılar başarılı görev tamamlanışlarında Tanrıların Ödülü nesnesini ödüllendirecektir. Bu nesne açıldığında harika ödüller içerme olasılığına sahiptir.

Ödüller ve etkinlik süreci ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için, okumaya burada devam edin.

Dungeons & Dragons Neverwinter hakkında

PERFECT WORLD EUROPE B.V. HAKKINDA

Perfect World Europe B.V., oyuncuyu içine çeken ücretsiz MMORPG’lerde uzmanlaşmış, önde gelen Avrupalı çevrimiçi oyun yayıncılarından biridir. Perfect World Europe bu güne kadar bir dizi popüler oyun yayınlamıştır, bunlar arasında Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online,  Forsaken World, War of the Immortals ve Fortuna bulunmaktadır. Şirket oyuncularına eşi benzeri olmayan bir hizmet kalitesi ve oyun tecrübesi sunmak için, heyecanla beklenen MMORPG Dungeons & Dragons: Neverwinter'ın geliştiricisi Cryptic Studios ve büyük bir hit olmuş Torchlight serisinin geliştiricisi Runic Games gibi batılı stüdyolarla ve diğer ortaklarıyla yakından çalışmaktadır. Perfect World Co., Ltd.'nin  bir iştiraki olan Perfect World Europe B.V.'nin merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen şu siteyi ziyaret edin: tr.perfectworld.eu

CRYPTIC STUDIOS, Inc. HAKKINDA

Cryptic Studios, Inc., kendisini oyunlarında üst seviye oynanış sunmaya adamış, önde gelen bir çevrimiçi oyun geliştiricisidir. Cryptic Studios, Inc. PC için AAA yapımlar geliştirmekte ve geleneksel MMORPG türünün ötesine geçmek için hızla portföyünü çeşitlendirmektedir. Başarıyla piyasaya çıkardığı oyunlar "Dungeons & Dragons", "Star Trek Online" ve “Champions Online: Free for All”. Perfect World Co., Ltd.'nin bir iştiraki olan Cryptic Studios, Inc.'nin merkezi Los Gatos, CA'da bulunmaktadır.

WIZARDS OF THE COAST HAKKINDA

Hasbro, Inc.'nin (NASDAQ:HAS) bir iştiraki olan Wizards of the Coast LLC, oyunculuğu yaşam tarzı haline getirmiş oyuncuları eğlendirmekde lider konumdadır. Wizards'ın oyuncuları ve hayranları, hem digital hem de yüzyüze oyunculuğa duydukları aşkla bir araya gelmiş küresel bir topluluğun üyeleridir. Şirket pazara, MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS ve KAIJUDO gibi güçlü markalar altında kapsamlı oyunlar sunmaktadır. Ayrıca Wizards, New York Times best-seller listelerine girmiş sayısız fantastik kurgu kitap serisinin de yayımcısıdır. Dünyaca tanınmış markalarımız hakkında daha fazla bilgi için www.wizards.com linki üzerinden Wizards of the Coast internet sitesini ziyaret edin.

NEVERWINTER HAKKINDA

Dungeons & Dragons Neverwinter, Dungeon Delving’in en iyi elementlerini, klasik aksiyon RPG’sini, 5 kişilik party oluşumunu ve benzersiz içerik oluşturma aracı Foundry’yi, Forgotten Realms’de  oyuncuların keşfedip koruyabileceği Neverwinter’da birleştirerek The Jewel of The North şehrinin kuşatılmış duvarları ötesinde gizli yeraltı geçitlerinde unutulmuş gizemleri ve kayıp hazinelerini keşfetme olanağını sunar.

Dungeons & Dragons, Neverwinter ve ilgili logoları, Unutulmuş Diyarlar, Shadowmantle, Magic: The Gathering ve tüm karakter isimleri A.B.D ve d,üer ülkelerde Wizards of the Coast LLC’nin tescilli markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Kaijudo Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids’in tescilli markasıdır.