Neverwinter'da Respen’in Harika Oyunu İle Eğlencenin Doruğuna Çıkın

Neverwinter'da Respen’in Harika Oyunu İle Eğlencenin Doruğuna Çıkın

Oyuncular arasında son derece popüler olan oyun içi etkinlik Respen’in Harika Oyunu Neverwinter’a geri dönüyor

Oyuncular arasında son derece popüler olan oyun içi etkinlik Respen’in Harika Oyunu Neverwinter’a geri dönüyor. Beşinci Neverwinter modülü olan Rise of Tiamat’ın çıkış tarihini 18 Kasım olarak duyuran Perfect World Entertainment ve Cryptic Studios, bu heyecan verici duyuruyu gizemli Respen’in oyunuyla destekliyor. Respen’in Harika Oyunu 13 – 17 Kasım tarihleri arasında Neverwinter’da oynanabilecek.

İlk olarak 1 Nisan’da oynanmaya başlanan Respen’in Harika Oyunu, maceracılardan oluşan bir partiyi minyatür heykellere dönüştürüyor ve oyuncular klasik Dungeons & Dragons kampanyalarını anımsatan bir macerada yerlerini alıyorlar.

Respen’in Harika Oyunu minyatür masaüstü oyunlarını seven Neverwinter oyuncuları için düzenlenmiş eğlenceli bir oyun içi etkinlik. Etkinliği, tüm Neverwinter kahramanlarını bu Harika yeni oyunu denemeye davet eden gizemli ve muzip Respen Durothil yönetecek. Neverwinter’ın popüler kahramanları Çavuş Knox, Makos, Celeste, Xuna ve Rhix ile masaya oturan oyuncular, kendi karakterlerinin minyatür versiyonlarını zindan tahtasında ilerletecekler. Elf prensesini kurtarmak ve zindanı temizlemek için çok yüzlü zarı atın, karton ayraçlarını ve hayalgücünüzü kullanın. Respen bizzat zindan efendisi rolünü üstlenecek ve maceracı parti bataklıklarla karanlık ormanları keşfederken oyunu kendisi anlatacak.

18 Kasım’da yayınlanacak olan Neverwinter: Rise of Tiamat,  dördüncü Neverwinter modülü Tyranny of Dragons’daki ve Neverwinter Kuşatması etkinliğindeki olayların devamı niteliğinde. Ejderha Tarikatı beş başlı zalim ejderha tanrıçası Tiamat’ı Dokuz Cehennem’den diriltmeye çalışırken, macerasever oyuncular güçlerini birleştirmek ve Neverwinter şehrinin felaketle sonuçlanabilecek kaybını engellemek zorundalar. Neverwinter: Rise of Tiamat, Wizards of the Coast’un yeni masaüstü macera modülündeki hikayeyi tamamlıyor ve hayranların, dünyanın en büyük rol yapma oyununda daha da aktif olmalarını sağlıyor.

Hızlı kesmeyen savaşları ve destansı zindanlarıyla büyük kitleler tarafından sevilen MMORPG aksiyonu Neverwinter’da muazzam Neverwinter şehrini ve şehri çehreleyen kırsal bölgeleri keşfedebilir, ikonlaşmış bu şehrin tarihini öğrenebilir ve düşmanları dize getirmek için amansız bir mücadelenin içine girebilirsiniz.

Wizards of the Coast’un Dungeon & Dragons Unutulmuş Diyarlar evreninde geçen Neverwinter’da Tiamat’la savaşmaya çok az kaldı. Tiamat yükselene kadar, Respen’in Muhteşem Oyunu’na katılın ve zar atın. Şeytanınız bol olsun!

Neverwinter oynamak için: http://www.arcgames.com/tr/games/neverwinter

Diğer Neverwinter oyuncularıyla gücünüzü birleştirmek için: https://www.facebook.com/NeverwinterTR

Bizimle iletişim kur
Özlem Gürel Varol PR Partner @ Hit Crit
Özlem Gürel Varol PR Partner @ Hit Crit
Dungeons & Dragons Neverwinter hakkında

PERFECT WORLD EUROPE B.V. HAKKINDA

Perfect World Europe B.V., oyuncuyu içine çeken ücretsiz MMORPG’lerde uzmanlaşmış, önde gelen Avrupalı çevrimiçi oyun yayıncılarından biridir. Perfect World Europe bu güne kadar bir dizi popüler oyun yayınlamıştır, bunlar arasında Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online,  Forsaken World, War of the Immortals ve Fortuna bulunmaktadır. Şirket oyuncularına eşi benzeri olmayan bir hizmet kalitesi ve oyun tecrübesi sunmak için, heyecanla beklenen MMORPG Dungeons & Dragons: Neverwinter'ın geliştiricisi Cryptic Studios ve büyük bir hit olmuş Torchlight serisinin geliştiricisi Runic Games gibi batılı stüdyolarla ve diğer ortaklarıyla yakından çalışmaktadır. Perfect World Co., Ltd.'nin  bir iştiraki olan Perfect World Europe B.V.'nin merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen şu siteyi ziyaret edin: tr.perfectworld.eu

CRYPTIC STUDIOS, Inc. HAKKINDA

Cryptic Studios, Inc., kendisini oyunlarında üst seviye oynanış sunmaya adamış, önde gelen bir çevrimiçi oyun geliştiricisidir. Cryptic Studios, Inc. PC için AAA yapımlar geliştirmekte ve geleneksel MMORPG türünün ötesine geçmek için hızla portföyünü çeşitlendirmektedir. Başarıyla piyasaya çıkardığı oyunlar "Dungeons & Dragons", "Star Trek Online" ve “Champions Online: Free for All”. Perfect World Co., Ltd.'nin bir iştiraki olan Cryptic Studios, Inc.'nin merkezi Los Gatos, CA'da bulunmaktadır.

WIZARDS OF THE COAST HAKKINDA

Hasbro, Inc.'nin (NASDAQ:HAS) bir iştiraki olan Wizards of the Coast LLC, oyunculuğu yaşam tarzı haline getirmiş oyuncuları eğlendirmekde lider konumdadır. Wizards'ın oyuncuları ve hayranları, hem digital hem de yüzyüze oyunculuğa duydukları aşkla bir araya gelmiş küresel bir topluluğun üyeleridir. Şirket pazara, MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS ve KAIJUDO gibi güçlü markalar altında kapsamlı oyunlar sunmaktadır. Ayrıca Wizards, New York Times best-seller listelerine girmiş sayısız fantastik kurgu kitap serisinin de yayımcısıdır. Dünyaca tanınmış markalarımız hakkında daha fazla bilgi için www.wizards.com linki üzerinden Wizards of the Coast internet sitesini ziyaret edin.

NEVERWINTER HAKKINDA

Dungeons & Dragons Neverwinter, Dungeon Delving’in en iyi elementlerini, klasik aksiyon RPG’sini, 5 kişilik party oluşumunu ve benzersiz içerik oluşturma aracı Foundry’yi, Forgotten Realms’de  oyuncuların keşfedip koruyabileceği Neverwinter’da birleştirerek The Jewel of The North şehrinin kuşatılmış duvarları ötesinde gizli yeraltı geçitlerinde unutulmuş gizemleri ve kayıp hazinelerini keşfetme olanağını sunar.

Dungeons & Dragons, Neverwinter ve ilgili logoları, Unutulmuş Diyarlar, Shadowmantle, Magic: The Gathering ve tüm karakter isimleri A.B.D ve d,üer ülkelerde Wizards of the Coast LLC’nin tescilli markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Kaijudo Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids’in tescilli markasıdır.