Neverwinter yeni Ejderha sınıfını sunar

Neverwinter yeni Ejderha sınıfını sunar

En sonunda Dungeons AND Dragons

01.04.2014 — Perfect World Entertaintment ve Cryptic Studios dün Neverwinter için meta-fantastik etkinlik Respen’in Oyununu duyurdu fakat daha da büyük haberler kanatların altında saklanmaktaydı. Boyut olarak düşünüldüğünde bu haber tam bir canavar. Crpytic oyuna eklenecek olan yeni ırkı duyurmak için en uygun zamanı bekledi ve artık herkesin heyecanla beklediği haberi duyurmanın zamanı geldi. Neverwinter’ın 1 Nisan 2014 tarihi’nden başlayarak oynanabilen yeni ırkı, Dungeons & Dragons evreninde düşmanlarına korku saçacak olan Ejderha.

Neverwinter’da Lead Producer olarak görev yapan Andy Velasquez: “Tüm zindanlarımız oynanabilir durumda peki ya ejderhalarımız neden oynanamıyor?” düşüncesindeydi. Bu doğru düşünceden yola çıkarak Cryptic Studios yeni ırkı oyuna ilave etmek için işe koyuldu. Dragonling olarak oyuna başlayan oyuncular seviye atladıkça büyüyüp sonunda devasa bir ejderha olacaklar. Tüm sınıflarda oynanabilir, tüm ekipmanları kuşanabilir ve tüm bineklere binebilir.

Yeni Ejderha ırkını aksiyonda görüntülemek için fragmana gözatın.

Ejderha ırkını Neverwinter’a entegre etmek tüm süreç boyunca eğlenceli olmadı. Ekip üyeleri ve geliştiriciler çeşitli moda eşyaları ve ekipmanlarını Ejderha ırkına uygun hale getirebilmek için çok fazla çalıştılar. Sonuç oldukça başarılıydı.  Lead Artist Matt Highison: “Olduka başarılı bir iş çıkardığımızı düşünüyorum” dedi. Geliştiriciler ata binen ejderha düşüncesinin MMO Dünyası’na olağanüstü bir boyut kazandıracağını düşünmekteler. 

Ejderha Irkı Fragmanını indirmek için, lütfen buraya tıklayın.

Ejderha Irkı