Neverwinter yeni Ejderha sınıfını sunar

Neverwinter yeni Ejderha sınıfını sunar

En sonunda Dungeons AND Dragons

Perfect World Entertaintment ve Cryptic Studios dün Neverwinter için meta-fantastik etkinlik Respen’in Oyununu duyurdu fakat daha da büyük haberler kanatların altında saklanmaktaydı. Boyut olarak düşünüldüğünde bu haber tam bir canavar. Crpytic oyuna eklenecek olan yeni ırkı duyurmak için en uygun zamanı bekledi ve artık herkesin heyecanla beklediği haberi duyurmanın zamanı geldi. Neverwinter’ın 1 Nisan 2014 tarihi’nden başlayarak oynanabilen yeni ırkı, Dungeons & Dragons evreninde düşmanlarına korku saçacak olan Ejderha.

Neverwinter’da Lead Producer olarak görev yapan Andy Velasquez: “Tüm zindanlarımız oynanabilir durumda peki ya ejderhalarımız neden oynanamıyor?” düşüncesindeydi. Bu doğru düşünceden yola çıkarak Cryptic Studios yeni ırkı oyuna ilave etmek için işe koyuldu. Dragonling olarak oyuna başlayan oyuncular seviye atladıkça büyüyüp sonunda devasa bir ejderha olacaklar. Tüm sınıflarda oynanabilir, tüm ekipmanları kuşanabilir ve tüm bineklere binebilir.

Yeni Ejderha ırkını aksiyonda görüntülemek için fragmana gözatın.

Ejderha ırkını Neverwinter’a entegre etmek tüm süreç boyunca eğlenceli olmadı. Ekip üyeleri ve geliştiriciler çeşitli moda eşyaları ve ekipmanlarını Ejderha ırkına uygun hale getirebilmek için çok fazla çalıştılar. Sonuç oldukça başarılıydı.  Lead Artist Matt Highison: “Olduka başarılı bir iş çıkardığımızı düşünüyorum” dedi. Geliştiriciler ata binen ejderha düşüncesinin MMO Dünyası’na olağanüstü bir boyut kazandıracağını düşünmekteler. 

Ejderha Irkı Fragmanını indirmek için, lütfen buraya tıklayın.

Dungeons & Dragons Neverwinter hakkında

PERFECT WORLD EUROPE B.V. HAKKINDA

Perfect World Europe B.V., oyuncuyu içine çeken ücretsiz MMORPG’lerde uzmanlaşmış, önde gelen Avrupalı çevrimiçi oyun yayıncılarından biridir. Perfect World Europe bu güne kadar bir dizi popüler oyun yayınlamıştır, bunlar arasında Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online,  Forsaken World, War of the Immortals ve Fortuna bulunmaktadır. Şirket oyuncularına eşi benzeri olmayan bir hizmet kalitesi ve oyun tecrübesi sunmak için, heyecanla beklenen MMORPG Dungeons & Dragons: Neverwinter'ın geliştiricisi Cryptic Studios ve büyük bir hit olmuş Torchlight serisinin geliştiricisi Runic Games gibi batılı stüdyolarla ve diğer ortaklarıyla yakından çalışmaktadır. Perfect World Co., Ltd.'nin  bir iştiraki olan Perfect World Europe B.V.'nin merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen şu siteyi ziyaret edin: tr.perfectworld.eu

CRYPTIC STUDIOS, Inc. HAKKINDA

Cryptic Studios, Inc., kendisini oyunlarında üst seviye oynanış sunmaya adamış, önde gelen bir çevrimiçi oyun geliştiricisidir. Cryptic Studios, Inc. PC için AAA yapımlar geliştirmekte ve geleneksel MMORPG türünün ötesine geçmek için hızla portföyünü çeşitlendirmektedir. Başarıyla piyasaya çıkardığı oyunlar "Dungeons & Dragons", "Star Trek Online" ve “Champions Online: Free for All”. Perfect World Co., Ltd.'nin bir iştiraki olan Cryptic Studios, Inc.'nin merkezi Los Gatos, CA'da bulunmaktadır.

WIZARDS OF THE COAST HAKKINDA

Hasbro, Inc.'nin (NASDAQ:HAS) bir iştiraki olan Wizards of the Coast LLC, oyunculuğu yaşam tarzı haline getirmiş oyuncuları eğlendirmekde lider konumdadır. Wizards'ın oyuncuları ve hayranları, hem digital hem de yüzyüze oyunculuğa duydukları aşkla bir araya gelmiş küresel bir topluluğun üyeleridir. Şirket pazara, MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS ve KAIJUDO gibi güçlü markalar altında kapsamlı oyunlar sunmaktadır. Ayrıca Wizards, New York Times best-seller listelerine girmiş sayısız fantastik kurgu kitap serisinin de yayımcısıdır. Dünyaca tanınmış markalarımız hakkında daha fazla bilgi için www.wizards.com linki üzerinden Wizards of the Coast internet sitesini ziyaret edin.

NEVERWINTER HAKKINDA

Dungeons & Dragons Neverwinter, Dungeon Delving’in en iyi elementlerini, klasik aksiyon RPG’sini, 5 kişilik party oluşumunu ve benzersiz içerik oluşturma aracı Foundry’yi, Forgotten Realms’de  oyuncuların keşfedip koruyabileceği Neverwinter’da birleştirerek The Jewel of The North şehrinin kuşatılmış duvarları ötesinde gizli yeraltı geçitlerinde unutulmuş gizemleri ve kayıp hazinelerini keşfetme olanağını sunar.

Dungeons & Dragons, Neverwinter ve ilgili logoları, Unutulmuş Diyarlar, Shadowmantle, Magic: The Gathering ve tüm karakter isimleri A.B.D ve d,üer ülkelerde Wizards of the Coast LLC’nin tescilli markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Kaijudo Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids’in tescilli markasıdır.