Neverwinter Xbox One’da Yayınlandı

Neverwinter Xbox One’da Yayınlandı

İkonik Dungeons & Dragons evreninde geçen MMORPG’yi ücretsiz olarak indirebilirsiniz! Neverwinter, 31 Mart -2 Nisan arasında Xbox Live Silver üyeliği olan tüm oyunculara açık.

Ücretsiz MMORPG’leriyle tanınan Perfect World Europe ve Crptic Studios, Neverwinter’ın Xbox One’da yayınlandığını duyurdu. Böylece, Microsoft’un 33 bölgede servis veren hepsi bir arada oyun ve eğlence platformu Xbox ilk MMORPG’lerinden birine kavuşmuş oldu. Neverwinter’ın Dungeons & Dragons evrenine dayanan rol yapma oyunu deneyimi, her daim canlı bir oyun atmosferi ve fantastik hikayeleri Xbox oyuncularının beğenisine sunuldu.

Neverwinter PC’de olduğu gibi artık Xbox One’da da ücretsiz oynanabilir. Xbox Live Gold üyeliği olan oyuncular, bu popüler MMORPG’yi Xbox Oyun Mağazası’ndan indirebilirler.

Xbox One Live Silver üyeliği olanlar da oyunu 31 Mart – 2 Nisan arasında indirebilecekler. 

Şu anda Neverwinter’da oynanabilir olan içerik, Bela Varlok sınıfı gibi tüm popüler Neverwinter öğeleriyle birlikte Tyranny of Dragons genişleme paketini içeriyor. Son Dungeons & Dragons içerik ve hikayelerini Xbox One’da arkadaşlarınızla birlikte oynamanız mümkün.

Neverwinter Xbox One platformundaki arkadaş listesi entegrasyonu gibi sosyal oyun deneyimi dahil pek çok konsol özelliğini ve görkemli MMORPG deneyimini PC’den konsola kusursuzca taşımak adına optimize edilmiş kontrolleri kullanıyor.

Perfect World Entertainment’ın CEO’su Bryan Huang, Neverwinter’ın Xbox platformuna gelişi hakkında şu açıklamayı yaptı: “Neverwinter, Perfect World Entertainment ve Cryptic’in konsol pazarına girişini ve adanmışlığını temsil ediyor. Geliştirici ekibimiz büyük bir heyecan ve istekle çalışarak Neverwinter’ın konsol oyuncularının yüksek beklentilerini karşılayan kaliteli bir ücretsiz MMORPG olmasını sağladılar. Unutulmuş Diyarlar evreninin kapılarını konsol oyuncularına açmaktan büyük mutluluk duyuyoruz ve bu oyun deneyimini yıl boyunca güçlü güncellemeler yayınlayarak sürdüreceğimizin sözünü veriyoruz.”

Neverwinter PC’de olduğu gibi artık Xbox One’da da ücretsiz oynanabilir. Xbox Live Gold üyeliği olan oyuncular, bu popüler MMORPG’yi Xbox Oyun Mağazası’ndan indirebilirler.

Xbox One ücretsiz indirme linki: https://store.xbox.com/tr-TR/Xbox-One/Games/Neverwinter/0b94d2a2-180b-4b80-a157-2e396d567cb2

Neverwinter hakkında daha fazla bilgi almak için: http://www.arcgames.com/tr/games/neverwinter

Bizimle iletişim kur
Özlem Gürel Varol PR Partner @ Hit Crit, Hit Crit Games PR
Özlem Gürel Varol PR Partner @ Hit Crit, Hit Crit Games PR
Dungeons & Dragons Neverwinter hakkında

PERFECT WORLD EUROPE B.V. HAKKINDA

Perfect World Europe B.V., oyuncuyu içine çeken ücretsiz MMORPG’lerde uzmanlaşmış, önde gelen Avrupalı çevrimiçi oyun yayıncılarından biridir. Perfect World Europe bu güne kadar bir dizi popüler oyun yayınlamıştır, bunlar arasında Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online,  Forsaken World, War of the Immortals ve Fortuna bulunmaktadır. Şirket oyuncularına eşi benzeri olmayan bir hizmet kalitesi ve oyun tecrübesi sunmak için, heyecanla beklenen MMORPG Dungeons & Dragons: Neverwinter'ın geliştiricisi Cryptic Studios ve büyük bir hit olmuş Torchlight serisinin geliştiricisi Runic Games gibi batılı stüdyolarla ve diğer ortaklarıyla yakından çalışmaktadır. Perfect World Co., Ltd.'nin  bir iştiraki olan Perfect World Europe B.V.'nin merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen şu siteyi ziyaret edin: tr.perfectworld.eu

CRYPTIC STUDIOS, Inc. HAKKINDA

Cryptic Studios, Inc., kendisini oyunlarında üst seviye oynanış sunmaya adamış, önde gelen bir çevrimiçi oyun geliştiricisidir. Cryptic Studios, Inc. PC için AAA yapımlar geliştirmekte ve geleneksel MMORPG türünün ötesine geçmek için hızla portföyünü çeşitlendirmektedir. Başarıyla piyasaya çıkardığı oyunlar "Dungeons & Dragons", "Star Trek Online" ve “Champions Online: Free for All”. Perfect World Co., Ltd.'nin bir iştiraki olan Cryptic Studios, Inc.'nin merkezi Los Gatos, CA'da bulunmaktadır.

WIZARDS OF THE COAST HAKKINDA

Hasbro, Inc.'nin (NASDAQ:HAS) bir iştiraki olan Wizards of the Coast LLC, oyunculuğu yaşam tarzı haline getirmiş oyuncuları eğlendirmekde lider konumdadır. Wizards'ın oyuncuları ve hayranları, hem digital hem de yüzyüze oyunculuğa duydukları aşkla bir araya gelmiş küresel bir topluluğun üyeleridir. Şirket pazara, MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS ve KAIJUDO gibi güçlü markalar altında kapsamlı oyunlar sunmaktadır. Ayrıca Wizards, New York Times best-seller listelerine girmiş sayısız fantastik kurgu kitap serisinin de yayımcısıdır. Dünyaca tanınmış markalarımız hakkında daha fazla bilgi için www.wizards.com linki üzerinden Wizards of the Coast internet sitesini ziyaret edin.

NEVERWINTER HAKKINDA

Dungeons & Dragons Neverwinter, Dungeon Delving’in en iyi elementlerini, klasik aksiyon RPG’sini, 5 kişilik party oluşumunu ve benzersiz içerik oluşturma aracı Foundry’yi, Forgotten Realms’de  oyuncuların keşfedip koruyabileceği Neverwinter’da birleştirerek The Jewel of The North şehrinin kuşatılmış duvarları ötesinde gizli yeraltı geçitlerinde unutulmuş gizemleri ve kayıp hazinelerini keşfetme olanağını sunar.

Dungeons & Dragons, Neverwinter ve ilgili logoları, Unutulmuş Diyarlar, Shadowmantle, Magic: The Gathering ve tüm karakter isimleri A.B.D ve d,üer ülkelerde Wizards of the Coast LLC’nin tescilli markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Kaijudo Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids’in tescilli markasıdır.