Neverwinter Xbox One’da İndirmeye Hazır!

Neverwinter Xbox One’da İndirmeye Hazır!

Rahat koltuğunuza yayılıp Neverwinter deneyimini konsolda yaşamaya çok az kaldı. Neverwinter Xbox One platformunda ön yüklemeye açıldı.

26.03.2015 — Epik Dungeons & Dragons evrenine dayanan popüler ücretsiz MMORPG Neverwinter, Xbox One oyuncularıyla buluşuyor. Xbox One kullanıcıları Neverwinter’ı mağazadan indirebilirler: https://store.xbox.com/tr-TR/Xbox-One/Games/Neverwinter/0b94d2a2-180b-4b80-a157-2e396d567cb2

Neverwinter Xbox One’da 31 Mart’ta başlayacak ve oyuncular arkadaşlarıyla Dungeons & Dragons evreninde maceradan maceraya koşabilecekler. Neverwinter Xbox One platformundaki arkadaş listesi entegrasyonu gibi sosyal oyun deneyimi dahil pek çok konsol özelliğini ve görkemli MMORPG deneyimini PC’den konsola kusursuzca taşımak adına optimize edilmiş kontrolleri kullanacak.

Ücretsiz MMORPG Neverwinter hız kesmeyen aksiyonları, hızlı savaşları ve destansı zindanlarıyla tüm oyuncuları Neverwinter şehrini ve etrafındaki atmosferi tüm heyecanıyla yaşamaya davet ediyor. Unutulmuş Diyarlar evreninde yer alan bu ikonik şehir uğruna pek çok düşmanla savaşacaksınız.

Neverwinter şu anda PC’de oynanabiliyor ve Xbox One’da 31 Mart’tan itibaren oynanabilecek. Xbox LiveGold üyeliği olan tüm oyuncular Neverwinter’ı ücretsiz olarak indirip oynayabilecekler.

Neverwinter hakkında daha fazla bilgi almak için: http://www.arcgames.com/tr/games/neverwinter

 

Neverwinter auf der Xbox One

Özlem Gürel Varol PR Partner @ Hit Crit at Hit Crit Games PR