Neverwinter Xbox One’a Geliyor

Neverwinter Xbox One’a Geliyor

Perfect World ve Cryptic Studios Neverwinter tecrübesini konsol oyuncularına getiriyor

30.07.2014 — Ücretsiz MMORPG yayıncısı Perfect World Entertainment Inc., bugün Cryptic Studios’un popular MMORPG oyunu Neverwinter’ın konsol versiyonunun yayınlanacağını duyurdu. Oyun Xbox Gold* üyelerine ücretsiz olarak sunulacak. Neverwinter – Perfect World Entertainment ve Cryptic Studious’un, Dungeons & Dragons Wizards of the Coast’un Unutulmuş Diyarlar evreni üzerine kurulmuş hem PC hem konsol platformlarında yer alacak ilk oynaması ücretsiz oyunu olacaktır.

Avrupa ve Kuzey Amerika’da yer alan oyuncular, Neverwinter’ın konsol sürümünü 2015 yılının ilk yarısında bekleyebilirler.

Perfect World Entertainment CEO, Alan Chen: “Neverwinter consol oyuncularına sunacağımız başta gelen isimdir. Konsollar Neverwinter gibi aksiyon odaklı MMORPG’ler için mükemmel uyumludur. Oynaması ücretsiz başta gelen ünvanları yeni nesil platformlara getiren ilk yayıncılardan biri olmak için sabırsızlanıyoruz. Neverwinter’ı Xbox One’a getirebilmek Perfect World için kritik bir başarıdır. İlk hedefimiz oyunlarımızı PC marketinin dışına çıkarmaktır.

Neverwinter 14 Ağustos 2014 tarihinde Tyranny of Dragons ile dördüncü modülünü getirmeye hazırlanıyor. 2013 yazından bu yana Dungeons & Dragons hikayelerinin yanı sıra, oyun tecrübesi fırsatlarını sunmaya ve D&D fanlarıyla büyümeye devam ediyor.

Dungeons & Dragons Brand Director Nathan Stewart: “Yeni platform haberinin yanı sıra bir başka heyecan verici haber ise bu yıl Perfect World ve Cryptic Studios ile oldukça yakın çalışarak Neverwinter dünyasına heyecan verici yeni hikayeler getirmeye devam edeceğimizdir. ”

Neverwinter hızlı ve aksiyon dolu savaş ile benzersiz zindanlar içeren bir MMORPG’dir. Oyuncular Neverwinter şehri ve diğer bölgeleri keşfederek bu ikonik şehrin olağanüstü tarihini öğrenip düşmanlarına karşı savaşırlar. Tyranny of Dragons, Wizards of the Coast’tan Dungeons&Dragons Unutulmuş Diyarlar evreni üzerine kurulmuş geniş çerçevede ün salmış, oynaması ücretsiz aksiyon MMORPG Neverwinter’a gelmekte olan dördüncü modülüdür.

Neverwinter, hakkında daha fazla bilgi almak ve hemen ücretsiz oynamaya başlamak için ziyaret edebileceğiniz resmi websitesi: Neverwinteroyna.com

*Xbox ve  Xbox Live Gold’da üyelik (hariç satılır) gereklidir.

Maikel van Dijk PR Manager at Perfect World Europe B.V.