Neverwinter Xbox One’a Geliyor

Neverwinter Xbox One’a Geliyor

Perfect World ve Cryptic Studios Neverwinter tecrübesini konsol oyuncularına getiriyor

Ücretsiz MMORPG yayıncısı Perfect World Entertainment Inc., bugün Cryptic Studios’un popular MMORPG oyunu Neverwinter’ın konsol versiyonunun yayınlanacağını duyurdu. Oyun Xbox Gold* üyelerine ücretsiz olarak sunulacak. Neverwinter – Perfect World Entertainment ve Cryptic Studious’un, Dungeons & Dragons Wizards of the Coast’un Unutulmuş Diyarlar evreni üzerine kurulmuş hem PC hem konsol platformlarında yer alacak ilk oynaması ücretsiz oyunu olacaktır.

Avrupa ve Kuzey Amerika’da yer alan oyuncular, Neverwinter’ın konsol sürümünü 2015 yılının ilk yarısında bekleyebilirler.

Perfect World Entertainment CEO, Alan Chen: “Neverwinter consol oyuncularına sunacağımız başta gelen isimdir. Konsollar Neverwinter gibi aksiyon odaklı MMORPG’ler için mükemmel uyumludur. Oynaması ücretsiz başta gelen ünvanları yeni nesil platformlara getiren ilk yayıncılardan biri olmak için sabırsızlanıyoruz. Neverwinter’ı Xbox One’a getirebilmek Perfect World için kritik bir başarıdır. İlk hedefimiz oyunlarımızı PC marketinin dışına çıkarmaktır.

Neverwinter 14 Ağustos 2014 tarihinde Tyranny of Dragons ile dördüncü modülünü getirmeye hazırlanıyor. 2013 yazından bu yana Dungeons & Dragons hikayelerinin yanı sıra, oyun tecrübesi fırsatlarını sunmaya ve D&D fanlarıyla büyümeye devam ediyor.

Dungeons & Dragons Brand Director Nathan Stewart: “Yeni platform haberinin yanı sıra bir başka heyecan verici haber ise bu yıl Perfect World ve Cryptic Studios ile oldukça yakın çalışarak Neverwinter dünyasına heyecan verici yeni hikayeler getirmeye devam edeceğimizdir. ”

Neverwinter hızlı ve aksiyon dolu savaş ile benzersiz zindanlar içeren bir MMORPG’dir. Oyuncular Neverwinter şehri ve diğer bölgeleri keşfederek bu ikonik şehrin olağanüstü tarihini öğrenip düşmanlarına karşı savaşırlar. Tyranny of Dragons, Wizards of the Coast’tan Dungeons&Dragons Unutulmuş Diyarlar evreni üzerine kurulmuş geniş çerçevede ün salmış, oynaması ücretsiz aksiyon MMORPG Neverwinter’a gelmekte olan dördüncü modülüdür.

Neverwinter, hakkında daha fazla bilgi almak ve hemen ücretsiz oynamaya başlamak için ziyaret edebileceğiniz resmi websitesi: Neverwinteroyna.com

*Xbox ve  Xbox Live Gold’da üyelik (hariç satılır) gereklidir.

Bizimle iletişim kur
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe B.V.
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe B.V.
Dungeons & Dragons Neverwinter hakkında

PERFECT WORLD EUROPE B.V. HAKKINDA

Perfect World Europe B.V., oyuncuyu içine çeken ücretsiz MMORPG’lerde uzmanlaşmış, önde gelen Avrupalı çevrimiçi oyun yayıncılarından biridir. Perfect World Europe bu güne kadar bir dizi popüler oyun yayınlamıştır, bunlar arasında Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online,  Forsaken World, War of the Immortals ve Fortuna bulunmaktadır. Şirket oyuncularına eşi benzeri olmayan bir hizmet kalitesi ve oyun tecrübesi sunmak için, heyecanla beklenen MMORPG Dungeons & Dragons: Neverwinter'ın geliştiricisi Cryptic Studios ve büyük bir hit olmuş Torchlight serisinin geliştiricisi Runic Games gibi batılı stüdyolarla ve diğer ortaklarıyla yakından çalışmaktadır. Perfect World Co., Ltd.'nin  bir iştiraki olan Perfect World Europe B.V.'nin merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen şu siteyi ziyaret edin: tr.perfectworld.eu

CRYPTIC STUDIOS, Inc. HAKKINDA

Cryptic Studios, Inc., kendisini oyunlarında üst seviye oynanış sunmaya adamış, önde gelen bir çevrimiçi oyun geliştiricisidir. Cryptic Studios, Inc. PC için AAA yapımlar geliştirmekte ve geleneksel MMORPG türünün ötesine geçmek için hızla portföyünü çeşitlendirmektedir. Başarıyla piyasaya çıkardığı oyunlar "Dungeons & Dragons", "Star Trek Online" ve “Champions Online: Free for All”. Perfect World Co., Ltd.'nin bir iştiraki olan Cryptic Studios, Inc.'nin merkezi Los Gatos, CA'da bulunmaktadır.

WIZARDS OF THE COAST HAKKINDA

Hasbro, Inc.'nin (NASDAQ:HAS) bir iştiraki olan Wizards of the Coast LLC, oyunculuğu yaşam tarzı haline getirmiş oyuncuları eğlendirmekde lider konumdadır. Wizards'ın oyuncuları ve hayranları, hem digital hem de yüzyüze oyunculuğa duydukları aşkla bir araya gelmiş küresel bir topluluğun üyeleridir. Şirket pazara, MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS ve KAIJUDO gibi güçlü markalar altında kapsamlı oyunlar sunmaktadır. Ayrıca Wizards, New York Times best-seller listelerine girmiş sayısız fantastik kurgu kitap serisinin de yayımcısıdır. Dünyaca tanınmış markalarımız hakkında daha fazla bilgi için www.wizards.com linki üzerinden Wizards of the Coast internet sitesini ziyaret edin.

NEVERWINTER HAKKINDA

Dungeons & Dragons Neverwinter, Dungeon Delving’in en iyi elementlerini, klasik aksiyon RPG’sini, 5 kişilik party oluşumunu ve benzersiz içerik oluşturma aracı Foundry’yi, Forgotten Realms’de  oyuncuların keşfedip koruyabileceği Neverwinter’da birleştirerek The Jewel of The North şehrinin kuşatılmış duvarları ötesinde gizli yeraltı geçitlerinde unutulmuş gizemleri ve kayıp hazinelerini keşfetme olanağını sunar.

Dungeons & Dragons, Neverwinter ve ilgili logoları, Unutulmuş Diyarlar, Shadowmantle, Magic: The Gathering ve tüm karakter isimleri A.B.D ve d,üer ülkelerde Wizards of the Coast LLC’nin tescilli markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Kaijudo Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids’in tescilli markasıdır.