Neverwinter Xbox One już dostępne do wstępnego pobrania!

Neverwinter Xbox One już dostępne do wstępnego pobrania!

Czas doświadczyć Neverwinter na kanapie i z kontrolerem w rękach!

Czwartek, 26 marca 2015 — Neverwinter, darmowa gra MMORPG oparta na serii Dungeons & Dragons, jest już dostępna do wstępnego załadowania na Xbox One. Właściciele Xbox One mogą już wstępnie pobrać grę tutaj: https://store.xbox.com/pl-PL/Xbox-One/Games/Neverwinter/0b94d2a2-180b-4b80-a157-2e396d567cb2

W dniu premiery, czyli już 31 marca, Neverwinter dostarczy użytkownikom konsol zupełnie nowych wrażeń, z pełnym życia i otwartym na społeczne interakcje światem, co pozwoli graczom na doświadczanie przygód Dungeons & Dragons razem z przyjaciółmi. Konsolowa wersja gry będzie również wykorzystywać możliwości Xbox One, w tym integrację listy znajomych i zoptymalizowaną kontrolę, co ułatwi graczom przejście z pecetów na konsole.

Neverwinter to darmowe MMORPG akcji pełne szybkiej walki i epickich podziemi. Gracze odkrywają rozległe tereny miasta Neverwinter i jego okolice, poznając żywą historię tego ikonicznego miasta i walcząc z hordami przeciwników. Neverwinter jest aktualnie dostępne na komputery PC, a darmowa wersja na Xbox One będzie dostępna dla użytkowników Gold* już 31 marca.

Po więcej informacji o Neverwinter i by zagrać za darmo, odwiedź http://www.arcgames.com/en/games/neverwinter

*Na konsoli Xbox, wymagane członkostwo Xbox Live Gold (sprzedawane osobno).

Neverwinter na Xbox One

Maikel van Dijk PR Manager at Perfect World Europe BV