Neverwinter wprowadza Smoki, jako nową grywalną rasę

Neverwinter wprowadza Smoki, jako nową grywalną rasę

W końcu lochy I SMOKI

Wczoraj Perfect World Entertainment i Cryptic Studios ogłosiło nowe wydarzenie, które trafi do Neverwinter. Wspaniała Gra Respena, bo o niej mowa, będzie dostępna już wkrótce, jednakże nie jest to koniec niespodzianek. Jest jeszcze jedna nowość i w skali ogłoszeń, jest ona prawdziwym monstrum. Zespół Cryptic czekał na odpowiedni moment, by ogłosić nową, grywalną rasę. Oczekiwanie dobiegło końca i czas najwyższy, aby ten olbrzym pośród newsów ujrzał światło dzienne. Następną grywalną rasą, która trafi do Neverwinter od dziś, 1 Kwietnia 2014 będą… Smoki, wieloletni mieszkańcy uniwersum Dungeons & Dragons.

 “Wszystkie z naszych lochów są grywalne” mówi Andy Velasquez, lead producer Neverwinter, „więc czemu nie smoki?”. Ta niepodważalna logika zaprocentowała pojawieniem się w grze nowej, grywalnej rasy. Gracze będą mogli wcielić się w rolę smoka i przejść przez wszystkie etapy jego rozwoju, od małego smoczątka do gigantycznego smoka. Oczywiście, gracze smoczą rasą będą mogli grać każdą klasą, jeździć na każdym wierzchowcu i przywdziać każdy możliwy strój.

Aby zobaczyć Smoczą rasę w akcji, obejrzyjcie nasz trailer.

Wprowadzenie rasy smoków do Neverwinter nie odbyło się całkowicie bez przeszkód. Zespół pracował naprawdę ciężko dopasowując do nowej rasy każdy przedmiot w grze, ale jak twierdzi Lead Artist Matt Highison „Myślę, że zrobiliśmy kawał dobrej roboty”. Twórcy zgadzają się, że smok ujeżdżający wierzchowca wprowadza do gry delikatne je ne sais quoi, co czyni ją bezkonkurencyjną, dla jakiegokolwiek innego MMO.

Aby pobrać Trailer Smoczej Rasy, naciśnij tutaj.

Więcej o Dungeons & Dragons Neverwinter

WIĘCEJ O PERFECT WORLD EUROPE B.V.

Perfect World Europe jest wiodącym wydawcą gier online w Europie, specjalizującym się we wciągających darmowych grach MMORPG. Perfect World Europe z powodzeniem wydał wiele popularnych tytułów, m.in. Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online, Forsaken World, War of the Immortals oraz Fortuna. Firma ściśle współpracuje z zachodnimi zespołami developerów i partnerami takimi jak Cryptic Studios, developerem niezwykle udanego MMORPG Dungeons & Dragons Neverwinter, a także z Runic Games, developerem przebojowej serii Torchlight, aby zapewnić niezrównaną jakość usług i doświadczeń płynących z rozgrywki dla wszystkich swoich graczy. Filia Perfect World Co., Ltd., Perfect World Europe, ma siedzibę zlokalizowaną w Amsterdamie, w Holandii. Więcej informacji dostępnych jest na: pl.perfectworld.eu.

WIĘCEJ O CRYPTIC STUDIOS, INC.

Cryptic Studios, Inc. jest wiodącym developerem gier online, zaangażowanym w tworzenie rozgrywki wyższego poziomu. Cryptic Studios, Inc. tworzy tytuły klasy AAA na platformę PC i dynamicznie rozwija swoje portfolio gier, by rozszerzyć działalność poza tradycyjny segment MMORPG. Z wielkim sukcesem wprowadził na rynek tytuły takie jak "Dungeons & Dragons: Neverwinter", "Star Trek Online" and  "Champions Online: Free for All". Cryptic Studios, Inc., to spółka zależna od Perfect World Co., Ltd., z siedzibą w Los Gatos, CA.

WIĘCEJ O WIZARDS OF THE COAST

Wizards of the Coast LLC, to spółka zależna od Hasbro, Inc. (NASDAQ:HAS), jest liderem rozrywki w życiu graczy. Gracze i fani Wizards są członkami globalnej społeczności powiązanej wspólnym zamiłowaniem do rozgrywki wirtualnej, a także tej osobowej, na żywo. Firma wnosi na rynek rozległe doświadczenie w grach, pod postacią potężnych nazw marek, takich jak MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS, oraz  KAIJUDO. Wizards jest także wydawcą serii fikcji fantasy w licznych best-sellerach New York Times. Aby uzyskać więcej informacji o znanych na całym świecie markach, odwiedź stronę Wizards of the Coast na www.wizards.com.

WIĘCEJ O NEVERWINTER

Dungeons & Dragons Neverwinter łączy najlepsze elementy pokonywania lochów, klasycznego RPG akcji, instancji dla 5-osobowych grup, PvP oraz unikatowego narzędzia edytorskiego, tworząc wciągający świat przygód. W świecie osadzonym w Zapomnianych Krainach, gracze przemierzają charakterystyczne miasto Neverwinter, podróżują poza oblężone mury miasta, zwanego niegdyś Klejnotem Północy, poprzez podziemne przejścia,  w poszukiwaniu zapomnianych tajemnic i zaginionych skarbów.

Dungeons & Dragons, Neverwinter, właściwe im loga, Forgotten Realms, Shadowmantle, Magic: The Gathering i wszystkie nazwy postaci są znakami towarowymi Wizards of the Coast LLC w U.S.A. i w innych krajach. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kaijudo jest znakiem towarowym Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids.