Neverwinter: Strongholds już latem 2015!

Neverwinter: Strongholds już latem 2015!

Nowy Dodatek wprowadzi gildyjne PvP i nową, większą niż kiedykolwiek mapę w grze.

Piątek, 22 maja 2015 — Dziś, Perfect World Europe B.V., wiodący wydawca a darmowych gier MMORPG i Cryptic Studios ogłosili, że Neverwinter: Strongholds – siódmy dodatek do MMORPG akcji osadzonego w świecie Zapomnianych Krain Dungeons & Dragons od Wizards of the Coast – trafi na komputery PC latem 2015. Powracając do dawnych historii Dungeons & Dragons, Neverwinter: Strongholds pozwoli gildiom na podbicie twierdz i ich okolic, które zostały opanowane przez dzicz. Po oczyszczeniu terenów, członkowie gildii będą mogli wybudować systemy obronne zarówno w, jak i na obrzeżach warowni, przy użyciu struktur, takich jak baraki i dodatkowych jednostek uzbrojonych do walki z najeźdźcami. Po zabezpieczeniu warowni, gildie będą mogły walczyć z otoczeniem, jak i również innymi graczami, by zapewnić sobie utrzymanie kontroli na swoich ziemiach.

“W ciągu ostatnich dwóch lat, Neverwinter było dla graczy sposobem na odkrywanie wątków fabularnych świata Dungeons & Dragons w tym Tyranny of Dragons i Elemental Evil,” powiedział Rob Overmeyer, producent wykonawczy dla Neverwinter. “Warownie dają naszym graczom moc tworzenia swoich własnych historii, w których wspólnie z gildiami wyruszają do ratowania ziemi opanowanych przez orków lub obrony swoich terenów przed inwazją innych graczy.”

Neverwinter to darmowa gra MMORPG akcji z szybką walką i epickimi podziemiami. Gracze zwiedzają rozległe miasto Neverwinter i jego okolice, poznając żywą historię legendarnego miasta z Zapomnianych Krain i walcząc z dziesiątkami przeciwników. Neverwinter jest aktualnie dostępne na komputery PC i cyfrowo na Xbox One, za darmo dla wszystkich użytkowników Gold* ze sklepu Xbox Game Store.

Po więcej informacji o Neverwinter i by zagrać za darmo na komputerze PC, zapraszamy na http://www.arcgames.com/pl/games/neverwinter

*Na Xbox, wymagane jest członkostwo Xbox Live Gold (sprzedawane osobno).

 

 

[PL] Neverwinter: Strongholds

Maikel van Dijk PR Manager at Perfect World Europe BV