Neverwinter: Strongholds 2015 yazında karşınızda!

Neverwinter: Strongholds 2015 yazında karşınızda!

Yeni güncelleme, oyuna lonca tabanlı PvP'yi ve en geniş oyun içi haritayı dahil edecek.

21.05.2015 — Ücretsiz oynanabilen MMORPG'lerin önde gelen yayımcısı Perfect World Europe B.V. ve Cryptic Studios, Wizards of the Coast'un Dungeons & Dragons Unutulmuş Diyarlar evreninde kurgulanan aksiyon MMORPG'sinin yedinci güncellemesi olan Neverwinter: Strongholds'un 2015 yazında bilgisayarlarda olacağını duyurdu. Dungeons & Dragons ilminin ilk safhalarını hatırlatan Neverwinter: Strongholds, loncalara güç kazandırarak bir kale ve etrafındaki yabani doğa arazisi üzerinde hak iddia etmelerine imkan sağlıyor. Topraklar temizlendikçe loncalar kalelerinin içinde ve etrafında kışla gibi binalardan ve kaleyi korumakla görevli silahlı birliklerden yararlanarak savunmalar inşa edecek. Kale emniyet altına alındıktan sonra loncalar topraklarının kontrolünü ellerinde tutabilmek için hem doğa ve çevreyle hem de diğer oyuncularla savaşmak zorunda kalacak. 

"Neverwinter, geride bıraktığımız iki yıl boyunca oyuncuların Tyranny of Dragons ve Elemental Evil dahil olmak üzere Dungeons & Dragons temalı hikayeleri tecrübe etmesini sağladı," diye açıklıyor Neverwinter baş yapımcısı Rob Overmeyer. "Strongholds ile birlikte Neverwinter oyuncularına loncalarıyla daha sıkı bağlar kurup Orkların işgal ettiği toprakları kurtarırken ve horozu oldukları çöplüğü diğer istilacılara karşı savunurken destan yazma fırsatını ve gücünü veriyoruz."

Neverwinter, hareketli savaşları ve destansı zindanları ön plana çıkaran, aksiyon dolu ve oynaması ücretsiz bir MMORPG. Oyuncular, muazzam Neverwinter'ı ve onu çevreleyen kırsalları, Unutulmuş Diyarlar'ın bu simgeleşmiş şehrinin hala canlı olan tarihini öğrenerek ve birçok düşmanıyla savaşarak keşfediyor. Neverwinter, PC ve dijital olarak Xbox One sürümüyle Altınla* oynaması ücretsiz formatıyla Xbox Games Mağazası'nda sizi bekliyor.

*Xbox'da (ayrı olarak satılan) Xbox Live Gold Üyeliği gereklidir.

Neverwinter hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve hemen ücretsiz oynamaya başlamak için http://games.arcgames.com/tr/prod/neverwinter adresini ziyaret edin.

[TR] Neverwinter: Strongholds

Maikel van Dijk PR Manager at Perfect World Europe BV