NEVERWINTER: STORM KING’S THUNDER – SEA OF MOVING ICE GÜNCELLEMESİ PLAYSTATION®4, XBOX ONE PLATFORMLARINDA

NEVERWINTER: STORM KING’S THUNDER – SEA OF MOVING ICE GÜNCELLEMESİ PLAYSTATION®4, XBOX ONE PLATFORMLARINDA

Svardborg’da Destansı Bir Taarruza Girişerek Buz Devlerine Savaş Açın

REDWOOD CITY, Kaliforniya –17 Ocak 2017 - Oynaması ücretsiz MMORPG’lerin önde gelen yapımcısı Perfect World Entertainment Inc. ve Cryptic Studios, bugün Neverwinter: Storm King’s Thunder – Sea of Moving Ice‘ın PlayStation®4 ve Xbox One platformları için yayınlandığını duyurdu. Neverwinter: Storm King’s Thunder güncellemesinde genişleyen bir macera bölgesi, deniz yolculukları, gelişmiş bir balık tutma mini oyunu, yeni eser silahları, hazine avı ve Svardborg’un buz devi kalesine düzenlenen destansı bir taarruz gibi birçok yeni özellik bulunuyor.

 

Storm King’s Thunder’ın ardından devam eden hikâyede süren Ring of Winter tehdidi, Neverwinter ve komşu toprakları için tehlike arz ediyor. Maceracılar, yeni khyek’le civarın tehlikeli sularına açılarak Jarl Storvald ve kalesine karşı destek toplamak zorunda. Bu yol boyunca, geliştirilmiş bir balık tutma sisteminde şanslarını da deneyebilecekler, hazine haritalarıyla dolu şişeleri toplayabilecekler ve kayıp yadigarları bulup güçlü eser silahları elde edebilecekler.

Bu Neverwinter’s Storm King’s Thunder güncellemesi, aşağıdakilere benzer çok sayıda özellik getiriyor:

  • Svardborg Taarruzu – Bu destansı ve yeni 70. seviye testi, 10 maceracıyı Normal ve Usta zorluk seviyelerinde kudretli Jarl Storvald’ın karşısına kendi kalesinin kalbinde çıkarıyor.
  • Yeni Macera Bölgesi – Maceracılar, yarım düzineden fazla büyük buz dağını ve daha çok sayıdaki küçüklerini aşıp Jarl Storvald ve sonsuz kış tehdidine karşı destek toplamak zorunda.
  • Yeni Seyahat Yöntemleri –Khyek, oyuncuların Sea of Moving Ice içinde mesafe katetmek için kullanabilecekleri yeni bir deniz aracı.
  • Balık Tutma Mini Oyunu – Maceracılar khyek’e binerek yüzlerce farklı türden balığı yakalamak için olta sallayabilir ve böylece yeni, güçlü silahlara erişip onları yükseltmek için gereken şöhreti kazanabilir.
  • Macera Avı – Maceracılar bir yandan günlük avlarını çekerken diğer yandan haritalarla dolu bazı şişeler bularak Sea of Moving Ice boyunca değerli hazineler keşfedebilirler.
  • Eser Silahları – Yeni etkinliklerde yer alarak düşmanlardan kayıp dev yadigarları almak mutlaka buna değecek bir çaba çünkü oyuncular böylece eskisinden çok daha güçlü silahların sahibi olabilecek.

Neverwinter, dinamik savaşlar ve destansı zindanlar sunan, oynaması ücretsiz bir aksiyon MMORPG’sidir. Oyuncular, uçsuz bucaksız Neverwinter şehrini ve onun komşu topraklarını keşfe çıkarak Forgotten Realms’ın yaşayan tarihini öğrenir ve düşmanlarıyla yüzleşir. Neverwinter, PC’de mevcuttur ve Xbox One (Xbox Live Gold ile) ve PlayStation®4 (PlayStation®Plus gerekmez) platformlarında dijital olarak ücretsiz oynanabilir.

*Xbox için Xbox Live Gold üyeliği gerekir (ayrı olarak satılır).

Neverwinter hakkında daha fazla bilgi edinmek için http://www.playneverwinter.com adresini ziyaret edin

Bizimle iletişim kur
Stanislav Pleshchev Perfect World
Stanislav Pleshchev Perfect World
Dungeons & Dragons Neverwinter hakkında

PERFECT WORLD EUROPE B.V. HAKKINDA

Perfect World Europe B.V., oyuncuyu içine çeken ücretsiz MMORPG’lerde uzmanlaşmış, önde gelen Avrupalı çevrimiçi oyun yayıncılarından biridir. Perfect World Europe bu güne kadar bir dizi popüler oyun yayınlamıştır, bunlar arasında Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online,  Forsaken World, War of the Immortals ve Fortuna bulunmaktadır. Şirket oyuncularına eşi benzeri olmayan bir hizmet kalitesi ve oyun tecrübesi sunmak için, heyecanla beklenen MMORPG Dungeons & Dragons: Neverwinter'ın geliştiricisi Cryptic Studios ve büyük bir hit olmuş Torchlight serisinin geliştiricisi Runic Games gibi batılı stüdyolarla ve diğer ortaklarıyla yakından çalışmaktadır. Perfect World Co., Ltd.'nin  bir iştiraki olan Perfect World Europe B.V.'nin merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen şu siteyi ziyaret edin: tr.perfectworld.eu

CRYPTIC STUDIOS, Inc. HAKKINDA

Cryptic Studios, Inc., kendisini oyunlarında üst seviye oynanış sunmaya adamış, önde gelen bir çevrimiçi oyun geliştiricisidir. Cryptic Studios, Inc. PC için AAA yapımlar geliştirmekte ve geleneksel MMORPG türünün ötesine geçmek için hızla portföyünü çeşitlendirmektedir. Başarıyla piyasaya çıkardığı oyunlar "Dungeons & Dragons", "Star Trek Online" ve “Champions Online: Free for All”. Perfect World Co., Ltd.'nin bir iştiraki olan Cryptic Studios, Inc.'nin merkezi Los Gatos, CA'da bulunmaktadır.

WIZARDS OF THE COAST HAKKINDA

Hasbro, Inc.'nin (NASDAQ:HAS) bir iştiraki olan Wizards of the Coast LLC, oyunculuğu yaşam tarzı haline getirmiş oyuncuları eğlendirmekde lider konumdadır. Wizards'ın oyuncuları ve hayranları, hem digital hem de yüzyüze oyunculuğa duydukları aşkla bir araya gelmiş küresel bir topluluğun üyeleridir. Şirket pazara, MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS ve KAIJUDO gibi güçlü markalar altında kapsamlı oyunlar sunmaktadır. Ayrıca Wizards, New York Times best-seller listelerine girmiş sayısız fantastik kurgu kitap serisinin de yayımcısıdır. Dünyaca tanınmış markalarımız hakkında daha fazla bilgi için www.wizards.com linki üzerinden Wizards of the Coast internet sitesini ziyaret edin.

NEVERWINTER HAKKINDA

Dungeons & Dragons Neverwinter, Dungeon Delving’in en iyi elementlerini, klasik aksiyon RPG’sini, 5 kişilik party oluşumunu ve benzersiz içerik oluşturma aracı Foundry’yi, Forgotten Realms’de  oyuncuların keşfedip koruyabileceği Neverwinter’da birleştirerek The Jewel of The North şehrinin kuşatılmış duvarları ötesinde gizli yeraltı geçitlerinde unutulmuş gizemleri ve kayıp hazinelerini keşfetme olanağını sunar.

Dungeons & Dragons, Neverwinter ve ilgili logoları, Unutulmuş Diyarlar, Shadowmantle, Magic: The Gathering ve tüm karakter isimleri A.B.D ve d,üer ülkelerde Wizards of the Coast LLC’nin tescilli markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Kaijudo Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids’in tescilli markasıdır.