Neverwinter: Storm King’s Thunder PlayStation 4 ve Xbox One Sürümleri Yeni Güncellemesi 17 Ocak’ta Yayında

Neverwinter: Storm King’s Thunder PlayStation 4 ve Xbox One Sürümleri Yeni Güncellemesi 17 Ocak’ta Yayında

Perfect World’ün başarılı ve oynaması ücretsiz MMO’su, en son içerik güncellemesiyle size yeni alanlar, tekneler ve çok daha fazlasını getiriyor

21.12.2016 — Perfect World, bugün Dungeons & Dragons: Neverwinter‘ın konsol versiyonunun bir sonraki güncellemesini duyurdu. PlayStation 4 ve Xbox One maceracıları, Sea of Moving Ice güncellemesi 17 Ocak 2016’da konsollar için yayınlandığında bölgeyi kötülüğün elinden geri alma görevini alacak.  Neverwinter: Storm King’s Thunder güncellemesi; genişleyen bir macera bölgesi, gemi yolculukları, gelişmiş bir balık tutma mini oyunu, yeni eser silahları, hazine avı ve Svardborg‘un donmuş dev kalesine yapılan destansı bir saldırı gibi çok sayıda yeni özellik getiriyor.

Faerûn‘un kuzeyinde, Icewind Dale’ın etrafındaki topraklarda hakimiyet kuran buz devleri, Diyarların tamamını dondurma tehdidinde bulunuyor. Neverwinter ve etrafındaki toprakları tehlikeye atan Ring of Winter tehdidi sürerken maceracılara düşen görev, Jarl Storvald’a karşı Svardborg kalesini çevreleyen tehlikeli sulardan takviye toplamak. Bölge boyunca khyek adında yeni bir deniz aracında seyreden oyuncuları, 100’ün üzerinde türde balık yakalayabilecekleri daha derin bir balık tutma oyunu ve güçlü eser silahları kazanmalarını sağlayacak bir dev yadigarlar avı gibi, bilindik Neverwinter aktivitelerinin biraz değiştirilmiş halleri bekliyor.

Neverwinter, hareketli savaşlar ve destansı zindanlarla öne çıkan, oynaması ücretsiz bir MMORPG aksiyonudur. Oyuncular, engin Neverwinter şehrini ve etrafındaki toprakları keşfeder, bunu yaparken de Unutulmuş Diyarlar’ın yaşayan tarihini öğrenir ve sayısız düşmanla çarpışır. Neverwinter, PC’de oynanabileceği gibi Xbox One (Xbox Live Gold ile) ve PlayStation®4 (PlayStation®Plus gerekmez) platformlarında dijital ve oynaması ücretsiz olarak bulunabilir.

* Xbox’ta Xbox Live Gold üyeliği (ayrı olarak satılır) gereklidir.

Neverwinter hakkında daha fazla bilgi edinmek için http://www.playneverwinter.com adresini ziyaret edin.