Neverwinter: Storm King’s Thunder PlayStation 4 ve Xbox One Sürümleri Yeni Güncellemesi 17 Ocak’ta Yayında

Neverwinter: Storm King’s Thunder PlayStation 4 ve Xbox One Sürümleri Yeni Güncellemesi 17 Ocak’ta Yayında

Perfect World’ün başarılı ve oynaması ücretsiz MMO’su, en son içerik güncellemesiyle size yeni alanlar, tekneler ve çok daha fazlasını getiriyor

Perfect World, bugün Dungeons & Dragons: Neverwinter‘ın konsol versiyonunun bir sonraki güncellemesini duyurdu. PlayStation 4 ve Xbox One maceracıları, Sea of Moving Ice güncellemesi 17 Ocak 2016’da konsollar için yayınlandığında bölgeyi kötülüğün elinden geri alma görevini alacak.  Neverwinter: Storm King’s Thunder güncellemesi; genişleyen bir macera bölgesi, gemi yolculukları, gelişmiş bir balık tutma mini oyunu, yeni eser silahları, hazine avı ve Svardborg‘un donmuş dev kalesine yapılan destansı bir saldırı gibi çok sayıda yeni özellik getiriyor.

Faerûn‘un kuzeyinde, Icewind Dale’ın etrafındaki topraklarda hakimiyet kuran buz devleri, Diyarların tamamını dondurma tehdidinde bulunuyor. Neverwinter ve etrafındaki toprakları tehlikeye atan Ring of Winter tehdidi sürerken maceracılara düşen görev, Jarl Storvald’a karşı Svardborg kalesini çevreleyen tehlikeli sulardan takviye toplamak. Bölge boyunca khyek adında yeni bir deniz aracında seyreden oyuncuları, 100’ün üzerinde türde balık yakalayabilecekleri daha derin bir balık tutma oyunu ve güçlü eser silahları kazanmalarını sağlayacak bir dev yadigarlar avı gibi, bilindik Neverwinter aktivitelerinin biraz değiştirilmiş halleri bekliyor.

Neverwinter, hareketli savaşlar ve destansı zindanlarla öne çıkan, oynaması ücretsiz bir MMORPG aksiyonudur. Oyuncular, engin Neverwinter şehrini ve etrafındaki toprakları keşfeder, bunu yaparken de Unutulmuş Diyarlar’ın yaşayan tarihini öğrenir ve sayısız düşmanla çarpışır. Neverwinter, PC’de oynanabileceği gibi Xbox One (Xbox Live Gold ile) ve PlayStation®4 (PlayStation®Plus gerekmez) platformlarında dijital ve oynaması ücretsiz olarak bulunabilir.

* Xbox’ta Xbox Live Gold üyeliği (ayrı olarak satılır) gereklidir.

Neverwinter hakkında daha fazla bilgi edinmek için http://www.playneverwinter.com adresini ziyaret edin.

Bizimle iletişim kur
Stanislav Pleshchev Perfect World
Stanislav Pleshchev Perfect World
Dungeons & Dragons Neverwinter hakkında

PERFECT WORLD EUROPE B.V. HAKKINDA

Perfect World Europe B.V., oyuncuyu içine çeken ücretsiz MMORPG’lerde uzmanlaşmış, önde gelen Avrupalı çevrimiçi oyun yayıncılarından biridir. Perfect World Europe bu güne kadar bir dizi popüler oyun yayınlamıştır, bunlar arasında Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online,  Forsaken World, War of the Immortals ve Fortuna bulunmaktadır. Şirket oyuncularına eşi benzeri olmayan bir hizmet kalitesi ve oyun tecrübesi sunmak için, heyecanla beklenen MMORPG Dungeons & Dragons: Neverwinter'ın geliştiricisi Cryptic Studios ve büyük bir hit olmuş Torchlight serisinin geliştiricisi Runic Games gibi batılı stüdyolarla ve diğer ortaklarıyla yakından çalışmaktadır. Perfect World Co., Ltd.'nin  bir iştiraki olan Perfect World Europe B.V.'nin merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen şu siteyi ziyaret edin: tr.perfectworld.eu

CRYPTIC STUDIOS, Inc. HAKKINDA

Cryptic Studios, Inc., kendisini oyunlarında üst seviye oynanış sunmaya adamış, önde gelen bir çevrimiçi oyun geliştiricisidir. Cryptic Studios, Inc. PC için AAA yapımlar geliştirmekte ve geleneksel MMORPG türünün ötesine geçmek için hızla portföyünü çeşitlendirmektedir. Başarıyla piyasaya çıkardığı oyunlar "Dungeons & Dragons", "Star Trek Online" ve “Champions Online: Free for All”. Perfect World Co., Ltd.'nin bir iştiraki olan Cryptic Studios, Inc.'nin merkezi Los Gatos, CA'da bulunmaktadır.

WIZARDS OF THE COAST HAKKINDA

Hasbro, Inc.'nin (NASDAQ:HAS) bir iştiraki olan Wizards of the Coast LLC, oyunculuğu yaşam tarzı haline getirmiş oyuncuları eğlendirmekde lider konumdadır. Wizards'ın oyuncuları ve hayranları, hem digital hem de yüzyüze oyunculuğa duydukları aşkla bir araya gelmiş küresel bir topluluğun üyeleridir. Şirket pazara, MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS ve KAIJUDO gibi güçlü markalar altında kapsamlı oyunlar sunmaktadır. Ayrıca Wizards, New York Times best-seller listelerine girmiş sayısız fantastik kurgu kitap serisinin de yayımcısıdır. Dünyaca tanınmış markalarımız hakkında daha fazla bilgi için www.wizards.com linki üzerinden Wizards of the Coast internet sitesini ziyaret edin.

NEVERWINTER HAKKINDA

Dungeons & Dragons Neverwinter, Dungeon Delving’in en iyi elementlerini, klasik aksiyon RPG’sini, 5 kişilik party oluşumunu ve benzersiz içerik oluşturma aracı Foundry’yi, Forgotten Realms’de  oyuncuların keşfedip koruyabileceği Neverwinter’da birleştirerek The Jewel of The North şehrinin kuşatılmış duvarları ötesinde gizli yeraltı geçitlerinde unutulmuş gizemleri ve kayıp hazinelerini keşfetme olanağını sunar.

Dungeons & Dragons, Neverwinter ve ilgili logoları, Unutulmuş Diyarlar, Shadowmantle, Magic: The Gathering ve tüm karakter isimleri A.B.D ve d,üer ülkelerde Wizards of the Coast LLC’nin tescilli markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Kaijudo Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids’in tescilli markasıdır.