Neverwinter: Rise of Tiamat Resmi Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

Neverwinter: Rise of Tiamat Resmi Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

Neverwinter'ın 5. modülü Rise of Tiamat 18 Kasım'da yayınlanacak

11.11.2014 — Neverwinter’ın 5 Başlı Drakonik Ejderhasıyla tanışın: Tiamat Geliyor! Neverwinter: Rise of Tiamat Resmi Oynanış Fragmanı yayınlandı. Fragmanı Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Hız kesmeyen savaşları ve destansı zindanlarıyla büyük kitleler tarafından sevilen Neverwinter’da 18 Kasım’dan itibaren yeni bir macera başlıyor. Ejderha Tarikatı beş başlı zalim ejderha tanrıçası Tiamat’ı Dokuz Cehennem’den diriltmeye çalışacak. Biz oyuncular ise tarikatın korkunç ritüellerini durdurmaya çalışacağız. Aksiyona hazır olun!

Neverwinter’ın 5 Başlı Drakonik Ejderhasıyla tanışın: Tiamat Geliyor! Neverwinter: Rise of Tiamat Resmi Oynanış Fragmanı yayınlandı. Neverwinter’ın beşinci modülü Rise of Tiamat’ı müjdeleyen ve yeni yayınlanan oynanış fragmanı bizi, Faerûn’un en acımasız ezeli düşmanlarından biriyle tanıştırıyor. 18 Kasım’da yayınlanacak olan Neverwinter: Rise of Tiamat, dördüncü Neverwinter modülü Tyranny of Dragons’daki olayların devamı niteliğinde.

Sevilen aksiyon MMORPG Neverwinter’ın bu yepyeni modülünün ön gösterimi için yayınlanan fragmanda Tiamat’ın görkemine ve oyuncuların Neverwinter şehrini savunmaktaki eşsiz çabasına tanık olacaksınız. Fragmanda Tiamat beş ejderha başını nihayet gösteriyor ve oyuncuların ejderha tanrıçanın Neverwinter şehrini kıyamete sürükleyebilecek saldırısını engellemek için güçlerini birleştirmek zorunda oldukları muazzam çarpışmayı izliyoruz. Türkçe altyazılı fragramını hemen izlemenizi tavsiye ederiz.

Perfect World Entertainment ve Cryptic Studios, Neverwinter: Rise of Tiamat’ın 18 Kasım’daki çıkışını kutlamak için bir de oyun içi etkinlik düzenliyor. 13 ve 17 Kasım tarihleri arasında Respen’in Harika Oyunu’nu Neverwinter’da oynayabilirsiniz. İlk olarak 1 Nisan’da oynanmaya başlanan Respen’in Harika Oyunu, maceracılardan oluşan bir partiyi minyatür heykellere dönüştürüyor ve oyuncular klasik Dungeons & Dragons kampanyalarını anımsatan bir macerada yerlerini alıyorlar. Gizemli ve muzip Respen Durothil’in yöneteceği bu etkinlikte, Neverwinter’ın popüler kahramanları Çavuş Knox, Makos, Celeste, Xuna ve Rhix ile aynı masaya oturabilir ve zindan tahtasındaki becerinizi gösterebilirsiniz.

Hız kesmeyen savaşları ve destansı zindanlarıyla büyük kitleler tarafından sevilen Neverwinter’da 18 Kasım’dan itibaren yeni bir macera başlıyor. Ejderha Tarikatı beş başlı zalim ejderha tanrıçası Tiamat’ı Dokuz Cehennem’den diriltmeye çalışacak. Biz oyuncular ise tarikatın korkunç ritüellerini durdurmaya çalışacağız. Aksiyona hazır olun!

Türkçe altyazılı fragmanı izlemek için: 

https://www.youtube.com/watch?v=B5E1gyDvtdg&list=UUKUMcJtKIbtM-NBpLh5p4mw

Neverwinter oynamak için: http://www.arcgames.com/tr/games/neverwinter

Diğer Neverwinter oyuncularıyla gücünüzü birleştirmek için: https://www.facebook.com/NeverwinterTR

 

 

[TR] Neverwinter: Rise of Tiamat

Özlem Gürel Varol PR Partner @ Hit Crit