Neverwinter: Rise of Tiamat Resmi Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

Neverwinter: Rise of Tiamat Resmi Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

Neverwinter'ın 5. modülü Rise of Tiamat 18 Kasım'da yayınlanacak

Neverwinter’ın 5 Başlı Drakonik Ejderhasıyla tanışın: Tiamat Geliyor! Neverwinter: Rise of Tiamat Resmi Oynanış Fragmanı yayınlandı. Fragmanı Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Hız kesmeyen savaşları ve destansı zindanlarıyla büyük kitleler tarafından sevilen Neverwinter’da 18 Kasım’dan itibaren yeni bir macera başlıyor. Ejderha Tarikatı beş başlı zalim ejderha tanrıçası Tiamat’ı Dokuz Cehennem’den diriltmeye çalışacak. Biz oyuncular ise tarikatın korkunç ritüellerini durdurmaya çalışacağız. Aksiyona hazır olun!

Neverwinter’ın 5 Başlı Drakonik Ejderhasıyla tanışın: Tiamat Geliyor! Neverwinter: Rise of Tiamat Resmi Oynanış Fragmanı yayınlandı. Neverwinter’ın beşinci modülü Rise of Tiamat’ı müjdeleyen ve yeni yayınlanan oynanış fragmanı bizi, Faerûn’un en acımasız ezeli düşmanlarından biriyle tanıştırıyor. 18 Kasım’da yayınlanacak olan Neverwinter: Rise of Tiamat, dördüncü Neverwinter modülü Tyranny of Dragons’daki olayların devamı niteliğinde.

Sevilen aksiyon MMORPG Neverwinter’ın bu yepyeni modülünün ön gösterimi için yayınlanan fragmanda Tiamat’ın görkemine ve oyuncuların Neverwinter şehrini savunmaktaki eşsiz çabasına tanık olacaksınız. Fragmanda Tiamat beş ejderha başını nihayet gösteriyor ve oyuncuların ejderha tanrıçanın Neverwinter şehrini kıyamete sürükleyebilecek saldırısını engellemek için güçlerini birleştirmek zorunda oldukları muazzam çarpışmayı izliyoruz. Türkçe altyazılı fragramını hemen izlemenizi tavsiye ederiz.

Perfect World Entertainment ve Cryptic Studios, Neverwinter: Rise of Tiamat’ın 18 Kasım’daki çıkışını kutlamak için bir de oyun içi etkinlik düzenliyor. 13 ve 17 Kasım tarihleri arasında Respen’in Harika Oyunu’nu Neverwinter’da oynayabilirsiniz. İlk olarak 1 Nisan’da oynanmaya başlanan Respen’in Harika Oyunu, maceracılardan oluşan bir partiyi minyatür heykellere dönüştürüyor ve oyuncular klasik Dungeons & Dragons kampanyalarını anımsatan bir macerada yerlerini alıyorlar. Gizemli ve muzip Respen Durothil’in yöneteceği bu etkinlikte, Neverwinter’ın popüler kahramanları Çavuş Knox, Makos, Celeste, Xuna ve Rhix ile aynı masaya oturabilir ve zindan tahtasındaki becerinizi gösterebilirsiniz.

Hız kesmeyen savaşları ve destansı zindanlarıyla büyük kitleler tarafından sevilen Neverwinter’da 18 Kasım’dan itibaren yeni bir macera başlıyor. Ejderha Tarikatı beş başlı zalim ejderha tanrıçası Tiamat’ı Dokuz Cehennem’den diriltmeye çalışacak. Biz oyuncular ise tarikatın korkunç ritüellerini durdurmaya çalışacağız. Aksiyona hazır olun!

Türkçe altyazılı fragmanı izlemek için: 

https://www.youtube.com/watch?v=B5E1gyDvtdg&list=UUKUMcJtKIbtM-NBpLh5p4mw

Neverwinter oynamak için: http://www.arcgames.com/tr/games/neverwinter

Diğer Neverwinter oyuncularıyla gücünüzü birleştirmek için: https://www.facebook.com/NeverwinterTR

 

 

Bizimle iletişim kur
Özlem Gürel Varol PR Partner @ Hit Crit
Özlem Gürel Varol PR Partner @ Hit Crit
Dungeons & Dragons Neverwinter hakkında

PERFECT WORLD EUROPE B.V. HAKKINDA

Perfect World Europe B.V., oyuncuyu içine çeken ücretsiz MMORPG’lerde uzmanlaşmış, önde gelen Avrupalı çevrimiçi oyun yayıncılarından biridir. Perfect World Europe bu güne kadar bir dizi popüler oyun yayınlamıştır, bunlar arasında Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online,  Forsaken World, War of the Immortals ve Fortuna bulunmaktadır. Şirket oyuncularına eşi benzeri olmayan bir hizmet kalitesi ve oyun tecrübesi sunmak için, heyecanla beklenen MMORPG Dungeons & Dragons: Neverwinter'ın geliştiricisi Cryptic Studios ve büyük bir hit olmuş Torchlight serisinin geliştiricisi Runic Games gibi batılı stüdyolarla ve diğer ortaklarıyla yakından çalışmaktadır. Perfect World Co., Ltd.'nin  bir iştiraki olan Perfect World Europe B.V.'nin merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen şu siteyi ziyaret edin: tr.perfectworld.eu

CRYPTIC STUDIOS, Inc. HAKKINDA

Cryptic Studios, Inc., kendisini oyunlarında üst seviye oynanış sunmaya adamış, önde gelen bir çevrimiçi oyun geliştiricisidir. Cryptic Studios, Inc. PC için AAA yapımlar geliştirmekte ve geleneksel MMORPG türünün ötesine geçmek için hızla portföyünü çeşitlendirmektedir. Başarıyla piyasaya çıkardığı oyunlar "Dungeons & Dragons", "Star Trek Online" ve “Champions Online: Free for All”. Perfect World Co., Ltd.'nin bir iştiraki olan Cryptic Studios, Inc.'nin merkezi Los Gatos, CA'da bulunmaktadır.

WIZARDS OF THE COAST HAKKINDA

Hasbro, Inc.'nin (NASDAQ:HAS) bir iştiraki olan Wizards of the Coast LLC, oyunculuğu yaşam tarzı haline getirmiş oyuncuları eğlendirmekde lider konumdadır. Wizards'ın oyuncuları ve hayranları, hem digital hem de yüzyüze oyunculuğa duydukları aşkla bir araya gelmiş küresel bir topluluğun üyeleridir. Şirket pazara, MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS ve KAIJUDO gibi güçlü markalar altında kapsamlı oyunlar sunmaktadır. Ayrıca Wizards, New York Times best-seller listelerine girmiş sayısız fantastik kurgu kitap serisinin de yayımcısıdır. Dünyaca tanınmış markalarımız hakkında daha fazla bilgi için www.wizards.com linki üzerinden Wizards of the Coast internet sitesini ziyaret edin.

NEVERWINTER HAKKINDA

Dungeons & Dragons Neverwinter, Dungeon Delving’in en iyi elementlerini, klasik aksiyon RPG’sini, 5 kişilik party oluşumunu ve benzersiz içerik oluşturma aracı Foundry’yi, Forgotten Realms’de  oyuncuların keşfedip koruyabileceği Neverwinter’da birleştirerek The Jewel of The North şehrinin kuşatılmış duvarları ötesinde gizli yeraltı geçitlerinde unutulmuş gizemleri ve kayıp hazinelerini keşfetme olanağını sunar.

Dungeons & Dragons, Neverwinter ve ilgili logoları, Unutulmuş Diyarlar, Shadowmantle, Magic: The Gathering ve tüm karakter isimleri A.B.D ve d,üer ülkelerde Wizards of the Coast LLC’nin tescilli markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Kaijudo Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids’in tescilli markasıdır.