Neverwinter: Rise of Tiamat İle Yükselin Veya Diz Çökün

Neverwinter: Rise of Tiamat İle Yükselin Veya Diz Çökün

Neverwinter'ın Kaderi, Kraliçe Ejderha ile Yapılacak Destansı Bir Savaşa Bağlı

24.09.2014 — Ejderha Tarikatı ve oyuncular arasındaki savaş sürerken, geniş kitleler tarafından beğeniyle takip edilen, ücretsiz oynanan MMORGP yayımcısı Perfect World Entertainment Inc. ve Cryptic Studios, Dungeons & Dragons kurgusuna dayanan aksiyon dolu MMORPG'nin son modülü olan Neverwinter: Rise of Tiamat'ın duyurusunu yaptı. 

Season of Dragons'ın zirvesine giden yolda bir basamak olan Rise of Tiamat, dördüncü Neverwinter modülü olan Tyranny of Dragons'un ve Neverwinter Kuşatması müsabakasının etkinliklerini takip eder nitelikte. Ejderha Tarikatı, Dokuz Cehennem'deki beş başlı drakonik tanrıçayı diriltme peşinde koşarken maceracılar da Neverwinter şehrinin kaybı anlamına gelecek girişimi engellemek amacıyla bir araya gelmek zorunda. Neverwinter: Rise of Tiamat, Wizards of the Coast'un yeni masaüstü macera modülünü tamamlayarak dikkatleri üzerinde toplayan Dünya'nın en iyi rol yapma oyunu ile daha fazla hayran etkileşimi sağlıyor.

Gelecek modül de beraberinde geçtiğimiz günlerde yayınlanan Bela Varlok sınıfına bir paragon yolu ve böylelikle yeni sınıfla hem tekli hem de gruplar halinde ilave oynama tarzları getiriyor. Yüksek seviyeli oyuncular da, en korkulan Dungeons & Dragons düşmanlarından birine karşı verilecek olan savaşa hazırlanırken ek eser teçhizatı parçaları toplama fırsatını bulacaklar.

Neverwinter - Rise of Tiamat'ın Resmi Hikaye Fragmanı'nı buradan izleyin.

Neverwinter, hareketli savaşları ve destansı zindanları ön plana çıkaran, aksiyon dolu bir MMORPG. Oyuncular, muazzam Neverwinter şehrini ve onu çevreleyen kırsalları, bu simgesel şehrin hala canlı olan tarihini öğrenerek ve birçok düşmanıyla savaşarak keşfeder. Rise of Tiamat, Wizards of the Coast'un Dungeons & Dragons Unutulmuş Diyarlar evreninde kurgulanan, geniş kitlelerin büyük bir beğeniyle takip ettiği, ücretsiz oynanabilen, aksiyon dolu MMORPG Neverwinter'ın beşinci modülü.

Neverwinter hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve hemen ücretsiz oynamaya başlamak için adresini ziyaret edin: http://games.arcgames.com/tr/prod/neverwinter 

[TR] Neverwinter - Rise of Tiamat

Maikel van Dijk PR Manager at Perfect World Europe BV