Neverwinter: Rise of Tiamat İle Yükselin Veya Diz Çökün

Neverwinter: Rise of Tiamat İle Yükselin Veya Diz Çökün

Neverwinter'ın Kaderi, Kraliçe Ejderha ile Yapılacak Destansı Bir Savaşa Bağlı

Ejderha Tarikatı ve oyuncular arasındaki savaş sürerken, geniş kitleler tarafından beğeniyle takip edilen, ücretsiz oynanan MMORGP yayımcısı Perfect World Entertainment Inc. ve Cryptic Studios, Dungeons & Dragons kurgusuna dayanan aksiyon dolu MMORPG'nin son modülü olan Neverwinter: Rise of Tiamat'ın duyurusunu yaptı. 

Season of Dragons'ın zirvesine giden yolda bir basamak olan Rise of Tiamat, dördüncü Neverwinter modülü olan Tyranny of Dragons'un ve Neverwinter Kuşatması müsabakasının etkinliklerini takip eder nitelikte. Ejderha Tarikatı, Dokuz Cehennem'deki beş başlı drakonik tanrıçayı diriltme peşinde koşarken maceracılar da Neverwinter şehrinin kaybı anlamına gelecek girişimi engellemek amacıyla bir araya gelmek zorunda. Neverwinter: Rise of Tiamat, Wizards of the Coast'un yeni masaüstü macera modülünü tamamlayarak dikkatleri üzerinde toplayan Dünya'nın en iyi rol yapma oyunu ile daha fazla hayran etkileşimi sağlıyor.

Gelecek modül de beraberinde geçtiğimiz günlerde yayınlanan Bela Varlok sınıfına bir paragon yolu ve böylelikle yeni sınıfla hem tekli hem de gruplar halinde ilave oynama tarzları getiriyor. Yüksek seviyeli oyuncular da, en korkulan Dungeons & Dragons düşmanlarından birine karşı verilecek olan savaşa hazırlanırken ek eser teçhizatı parçaları toplama fırsatını bulacaklar.

Neverwinter - Rise of Tiamat'ın Resmi Hikaye Fragmanı'nı buradan izleyin.

Neverwinter, hareketli savaşları ve destansı zindanları ön plana çıkaran, aksiyon dolu bir MMORPG. Oyuncular, muazzam Neverwinter şehrini ve onu çevreleyen kırsalları, bu simgesel şehrin hala canlı olan tarihini öğrenerek ve birçok düşmanıyla savaşarak keşfeder. Rise of Tiamat, Wizards of the Coast'un Dungeons & Dragons Unutulmuş Diyarlar evreninde kurgulanan, geniş kitlelerin büyük bir beğeniyle takip ettiği, ücretsiz oynanabilen, aksiyon dolu MMORPG Neverwinter'ın beşinci modülü.

Neverwinter hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve hemen ücretsiz oynamaya başlamak için adresini ziyaret edin: http://games.arcgames.com/tr/prod/neverwinter 

Bizimle iletişim kur
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe BV
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe BV
Dungeons & Dragons Neverwinter hakkında

PERFECT WORLD EUROPE B.V. HAKKINDA

Perfect World Europe B.V., oyuncuyu içine çeken ücretsiz MMORPG’lerde uzmanlaşmış, önde gelen Avrupalı çevrimiçi oyun yayıncılarından biridir. Perfect World Europe bu güne kadar bir dizi popüler oyun yayınlamıştır, bunlar arasında Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online,  Forsaken World, War of the Immortals ve Fortuna bulunmaktadır. Şirket oyuncularına eşi benzeri olmayan bir hizmet kalitesi ve oyun tecrübesi sunmak için, heyecanla beklenen MMORPG Dungeons & Dragons: Neverwinter'ın geliştiricisi Cryptic Studios ve büyük bir hit olmuş Torchlight serisinin geliştiricisi Runic Games gibi batılı stüdyolarla ve diğer ortaklarıyla yakından çalışmaktadır. Perfect World Co., Ltd.'nin  bir iştiraki olan Perfect World Europe B.V.'nin merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen şu siteyi ziyaret edin: tr.perfectworld.eu

CRYPTIC STUDIOS, Inc. HAKKINDA

Cryptic Studios, Inc., kendisini oyunlarında üst seviye oynanış sunmaya adamış, önde gelen bir çevrimiçi oyun geliştiricisidir. Cryptic Studios, Inc. PC için AAA yapımlar geliştirmekte ve geleneksel MMORPG türünün ötesine geçmek için hızla portföyünü çeşitlendirmektedir. Başarıyla piyasaya çıkardığı oyunlar "Dungeons & Dragons", "Star Trek Online" ve “Champions Online: Free for All”. Perfect World Co., Ltd.'nin bir iştiraki olan Cryptic Studios, Inc.'nin merkezi Los Gatos, CA'da bulunmaktadır.

WIZARDS OF THE COAST HAKKINDA

Hasbro, Inc.'nin (NASDAQ:HAS) bir iştiraki olan Wizards of the Coast LLC, oyunculuğu yaşam tarzı haline getirmiş oyuncuları eğlendirmekde lider konumdadır. Wizards'ın oyuncuları ve hayranları, hem digital hem de yüzyüze oyunculuğa duydukları aşkla bir araya gelmiş küresel bir topluluğun üyeleridir. Şirket pazara, MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS ve KAIJUDO gibi güçlü markalar altında kapsamlı oyunlar sunmaktadır. Ayrıca Wizards, New York Times best-seller listelerine girmiş sayısız fantastik kurgu kitap serisinin de yayımcısıdır. Dünyaca tanınmış markalarımız hakkında daha fazla bilgi için www.wizards.com linki üzerinden Wizards of the Coast internet sitesini ziyaret edin.

NEVERWINTER HAKKINDA

Dungeons & Dragons Neverwinter, Dungeon Delving’in en iyi elementlerini, klasik aksiyon RPG’sini, 5 kişilik party oluşumunu ve benzersiz içerik oluşturma aracı Foundry’yi, Forgotten Realms’de  oyuncuların keşfedip koruyabileceği Neverwinter’da birleştirerek The Jewel of The North şehrinin kuşatılmış duvarları ötesinde gizli yeraltı geçitlerinde unutulmuş gizemleri ve kayıp hazinelerini keşfetme olanağını sunar.

Dungeons & Dragons, Neverwinter ve ilgili logoları, Unutulmuş Diyarlar, Shadowmantle, Magic: The Gathering ve tüm karakter isimleri A.B.D ve d,üer ülkelerde Wizards of the Coast LLC’nin tescilli markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Kaijudo Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids’in tescilli markasıdır.