Neverwinter prezentuje nadchodzące wydarzenia Wezwania do Broni

Neverwinter prezentuje nadchodzące wydarzenia Wezwania do Broni

Weekendowe wydarzenia, dla graczy na każdym poziomie, przedstawione na filmie

Cryptic Studios pracuje ciężko nad tworzeniem nowego dodatku do Neverwinter. Nie przeszkadza to jednak Studio i Perfect World dostarczać kolejnych wyzwań w Neverwinter, poprzez nowe wydarzenia co każde dwa tygodnie. Neverwinter wzywa graczy do zgłoszenia się na służbę w „Ataku Orków”. Aby zrozumieć na czym polega potyczka inwazji orków oraz nadchodzące wydarzenia sprawdź najnowszy zwiastun Wezwania do Broni.

Wkrótce w Neverwinter więcej potyczek “Wezwań do Broni”: Atak Orków, Bitwa o Most, Obrona Świątyni. Wydarzenia te pozwalają graczom brać w nich udział bez względu na poziom, a doświadczenie dopasowane jest indywidualnie do osób w grupie.

Gracze, których ominęły poprzednie potyczki, mogą teraz dołączyć w dowolnym momencie, rozegrać epickie misje i zdobyć wyjątkowe nagrody.

  • Podczas Ataku Orków, bohaterowie mają za zadanie bronić posterunku straży Neverwinter, na Podwieżu, przed najazdami wrogich Orków. Mog Miażdżyciel dołączy do walki, musicie współpracować, aby móc go pokonać!
  • W Bitwie o Most, gracze walczą o kontrolę nad potężnym kamiennym mostem nad ogniami Góry Hotenow. Przedzieraj się przez ogień i zmierz się z Grumthroxem Bezwzględnym i jego ognistymi olbrzymami.
  • W Obronie Świątyni, bohaterowie muszą bronić Świątyni Kelemvora na Hebanowych Wzgórzach przeciwko hordom nieumarłych. Pokonaj potężnych mini-bossów i zniszcz kryształy, aby uratować świątynię!

Za ukończenie tych wydarzeń, gracze zostaną nagrodzeni unikatowym wyglądem broni oraz strojami.

Aby pobrać najnowszy zwiastun prosimy przejść tutaj.

Więcej o Dungeons & Dragons Neverwinter

WIĘCEJ O PERFECT WORLD EUROPE B.V.

Perfect World Europe jest wiodącym wydawcą gier online w Europie, specjalizującym się we wciągających darmowych grach MMORPG. Perfect World Europe z powodzeniem wydał wiele popularnych tytułów, m.in. Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online, Forsaken World, War of the Immortals oraz Fortuna. Firma ściśle współpracuje z zachodnimi zespołami developerów i partnerami takimi jak Cryptic Studios, developerem niezwykle udanego MMORPG Dungeons & Dragons Neverwinter, a także z Runic Games, developerem przebojowej serii Torchlight, aby zapewnić niezrównaną jakość usług i doświadczeń płynących z rozgrywki dla wszystkich swoich graczy. Filia Perfect World Co., Ltd., Perfect World Europe, ma siedzibę zlokalizowaną w Amsterdamie, w Holandii. Więcej informacji dostępnych jest na: pl.perfectworld.eu.

WIĘCEJ O CRYPTIC STUDIOS, INC.

Cryptic Studios, Inc. jest wiodącym developerem gier online, zaangażowanym w tworzenie rozgrywki wyższego poziomu. Cryptic Studios, Inc. tworzy tytuły klasy AAA na platformę PC i dynamicznie rozwija swoje portfolio gier, by rozszerzyć działalność poza tradycyjny segment MMORPG. Z wielkim sukcesem wprowadził na rynek tytuły takie jak "Dungeons & Dragons: Neverwinter", "Star Trek Online" and  "Champions Online: Free for All". Cryptic Studios, Inc., to spółka zależna od Perfect World Co., Ltd., z siedzibą w Los Gatos, CA.

WIĘCEJ O WIZARDS OF THE COAST

Wizards of the Coast LLC, to spółka zależna od Hasbro, Inc. (NASDAQ:HAS), jest liderem rozrywki w życiu graczy. Gracze i fani Wizards są członkami globalnej społeczności powiązanej wspólnym zamiłowaniem do rozgrywki wirtualnej, a także tej osobowej, na żywo. Firma wnosi na rynek rozległe doświadczenie w grach, pod postacią potężnych nazw marek, takich jak MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS, oraz  KAIJUDO. Wizards jest także wydawcą serii fikcji fantasy w licznych best-sellerach New York Times. Aby uzyskać więcej informacji o znanych na całym świecie markach, odwiedź stronę Wizards of the Coast na www.wizards.com.

WIĘCEJ O NEVERWINTER

Dungeons & Dragons Neverwinter łączy najlepsze elementy pokonywania lochów, klasycznego RPG akcji, instancji dla 5-osobowych grup, PvP oraz unikatowego narzędzia edytorskiego, tworząc wciągający świat przygód. W świecie osadzonym w Zapomnianych Krainach, gracze przemierzają charakterystyczne miasto Neverwinter, podróżują poza oblężone mury miasta, zwanego niegdyś Klejnotem Północy, poprzez podziemne przejścia,  w poszukiwaniu zapomnianych tajemnic i zaginionych skarbów.

Dungeons & Dragons, Neverwinter, właściwe im loga, Forgotten Realms, Shadowmantle, Magic: The Gathering i wszystkie nazwy postaci są znakami towarowymi Wizards of the Coast LLC w U.S.A. i w innych krajach. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kaijudo jest znakiem towarowym Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids.