NEVERWINTER NA PLAYSTATION®4 JUŻ DOSTĘPNE

NEVERWINTER NA PLAYSTATION®4 JUŻ DOSTĘPNE

Odkryj Wybrzeże Mieczy w darmowej grze MMORPG ze świata Dungeons & Dragons

Wtorek, 19 lipca 2016 — REDWOOD CITY, Kalifornia – Lipiec 19, 2016 – Dziś, Perfect World Entertainment Inc., wiodący wydawca darmowych gier MMORPG i Cryptic Studios ogłosili, że Neverwinter – darmowa gra MMORPG ze świata Dungeons & Dragons – jest teraz dostępna na PlayStation®4. Gracze Neverwinter doświadczą w pełni rozwiniętej gry RPG w uniwersum od Wizards of the Coast, której akcja rozgrywa się na Wybrzeżu Mieczy Zapomnianych Krain, gdzie świat jest żywy a wątki fabularne wciągające. 

Zobacz oficjalny zwiastun filmowy Neverwinter z okazji premiery na PlayStation®4: https://youtu.be/LaFEbfHXaSk 

Materiały dla Neverwinter, w tym premierowy zwiastun dostępne są tutaj: https://perfectworld.box.com/v/NWPS4Launch 

Neverwinter zmienia graczy w poszukiwaczy przygód. Wybierz spośród ośmiu grywalnych klas i jednej z wielu ras i stwórz bogatą fabularnie postać. Zacznij wykonywać zadania, by ocalić miasto Neverwinter i jego okolice, stając do walki z siłami zła, takimi jak smoki, kultyści i demony w szybkiej, pełnej akcji grze. 

Poszukiwacze przygód będą mieli dostęp do bazowej gry i zawartości dziewięciu rozszerzeń, w tym do najnowszego dodatku, „The Maze Engine”, w którym doświadczyć będą mogli najnowszych przygód ze świata Dungeons & Dragons razem z przyjaciółmi. Gracze na PlayStation®4 będą mogli pobrać wszystko to zupełnie za darmo już dziś, bez konieczności posiadania subskrypcji PlayStation®Plus. Więcej cech i szczegółów gry znaleźć można poniżej. 

  • Doznania w stylu D&D – Od gier planszowych do książek, Neverwinter reprezentuje wszystko co najlepsze w świecie Dungeons & Dragons. Wybierz jedną z ośmiu klas i stań do walki u boku legendarnych bohaterów z klasycznymi przeciwnikami z całych Zapomnianych Krain.
  • Graj sam lub ze znajomymi – Poszukiwacze przygód będą mogli doświadczyć większości wyzwań dostępnych w Neverwinter w pojedynkę lub razem z przyjaciółmi, stawiając czoła podziemiom i przeciwnikom, od walki z Demogorgonem, po Tiamat, w większych grupach.
  • Niekończąca się zawartość – Ukończ główny wątek fabularny, by osiągnąć maksymalny, 70 poziom i odblokować kampanie osadzone w dodatkach do gry, zdobywając najlepsze bronie i wyposażenie dostępne w całym Neverwinter.
  • Integracja z PlayStation®4 – Neverwinter będzie darmowe dla wszystkich posiadaczy PlayStation®4 (PlayStation®Plus nie jest wymagane) wraz z integracją rozmów grupowych i pełnym wsparciem dla kontrolera DualShock 4

„Oddanie Neverwinter w ręce graczy PlayStation 4 było naszym głównym celem w zeszłym roku, więc cieszymy się, że nareszcie się nam to udało.” – powiedział Rob Overmeyer, producent wykonawczy Neverwinter. „Wprowadzenie pełnoprawnej gry MMORPG jak Neverwinter czy Star Trek Online na konsole było wielkim wyzwaniem z wieloma niewiadomymi, jednak przekonaliśmy się o prostej zasadzie: gracze lubią gry. Nie możemy się doczekać jak społeczność PlayStation odbierze naszą grę i mamy nadzieję, że czeka nas wiele lat wspólnej zabawy.”

Neverwinter to darmowe MMORPG akcji pełne szybkiej walki i epickich podziemi. Gracze odkrywają rozległe tereny miasta Neverwinter i jego okolice, poznając żywą historię tego ikonicznego miasta z Zapomnianych Krain i walcząc z hordami przeciwników. Neverwinter jest aktualnie dostępne na komputery PC, cyfrowo na PlayStation®4, za darmo dla wszystkich użytkowników (PlayStation®Plus niewymagane) oraz cyfrowo na Xbox One, za darmo ze sklepu Xbox Games dla wszystkich posiadaczy Xbox Gold.
 
Po więcej informacji o Neverwinter, odwiedź ps4.playneverwinter.com.

Neverwinter - Official PlayStation®4 Launch Trailer