Neverwinter Kuşatması'nda ejderhalara karşı savunma pozisyonu alın!

Neverwinter Kuşatması'nda ejderhalara karşı savunma pozisyonu alın!

18 Eylül 2014 tarihinden itibaren oyuncularımıza Neverwinter'ın yeni Kuşatma Savaş Alanı'nda savunmaya destek olma görevini veriyoruz.

Ejderha Tarikatı, bir zamanların güvenli sığınağı olan Koruyucu'nun Yerleşimi dışında toplandı. Çavuş Knox, Faerûn kahramanlarına bu gaddar savaş alanına koşma ve Neverwinter şehrinin güvenliğini tehlikeye atmalarına fırsat vermeden düşmanlara saldırma çağrısı yaptı. Oyuncular, 18 Eylül 2014 ile 25 Eylül 2014 tarihleri arasında yeni ve sunucular arası bir müsabaka kapsamında, destek olarak yeni bir meslek, motivasyon olarak da yeni ödüller eşliğinde Neverwinter'ı savunma şansını yakalayacak. Modül 4: Tyranny of Dragons'un Ağustos ayında yayınlanmasından bu yana olan oyuncu aktivitelerini gösteren bilgi görseline bakılırsa, Neverwinter maceracıları Ejderha Tarikatı ile nasıl başa çıkılacağını gayet iyi anlamış.

“Ejderha Tarikatı, Neverwinter şehrini kuşatmak için bir ordu tertipledi. Dış surları deldiler ve şu an şehrin içlerine doğru ilerlemeye çalışıyorlar. Bu arada, müttefikleri olan ejderhalar da üzerimize gökyüzünden terör yağdırıyor. General Sabine'nin saldırganları püskürtmek için bir planı var ancak kendisine şehrin kahramanlarının yardımı gerekiyor."

--Kaptan Artis Lynn, Koruyucu'nun Yerleşimi - Müsabaka Kürsüsü

İki yeni Kahramanca Karşılaşma, oyuncuları bir dizi farklı savaş türü ve öfkeli ejderhaların saldırıları ile zorlayacak. Buna ek olarak, oyuncular yeni bir meslek sayesinde savunmaya yönelik erzaklar yapabilecek ve duvarların sağladığı güvenliğin ardına geçen cesur savaşçıları korumaya uğraşacak.

Neverwinter'ı hemen indirip ücretsiz oynamak için lütfen resmi oyun sayfalarımızı ziyaret edin: http://www.neverwinteronya.com

 

Bizimle iletişim kur
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe B.V.
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe B.V.
Dungeons & Dragons Neverwinter hakkında

PERFECT WORLD EUROPE B.V. HAKKINDA

Perfect World Europe B.V., oyuncuyu içine çeken ücretsiz MMORPG’lerde uzmanlaşmış, önde gelen Avrupalı çevrimiçi oyun yayıncılarından biridir. Perfect World Europe bu güne kadar bir dizi popüler oyun yayınlamıştır, bunlar arasında Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online,  Forsaken World, War of the Immortals ve Fortuna bulunmaktadır. Şirket oyuncularına eşi benzeri olmayan bir hizmet kalitesi ve oyun tecrübesi sunmak için, heyecanla beklenen MMORPG Dungeons & Dragons: Neverwinter'ın geliştiricisi Cryptic Studios ve büyük bir hit olmuş Torchlight serisinin geliştiricisi Runic Games gibi batılı stüdyolarla ve diğer ortaklarıyla yakından çalışmaktadır. Perfect World Co., Ltd.'nin  bir iştiraki olan Perfect World Europe B.V.'nin merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen şu siteyi ziyaret edin: tr.perfectworld.eu

CRYPTIC STUDIOS, Inc. HAKKINDA

Cryptic Studios, Inc., kendisini oyunlarında üst seviye oynanış sunmaya adamış, önde gelen bir çevrimiçi oyun geliştiricisidir. Cryptic Studios, Inc. PC için AAA yapımlar geliştirmekte ve geleneksel MMORPG türünün ötesine geçmek için hızla portföyünü çeşitlendirmektedir. Başarıyla piyasaya çıkardığı oyunlar "Dungeons & Dragons", "Star Trek Online" ve “Champions Online: Free for All”. Perfect World Co., Ltd.'nin bir iştiraki olan Cryptic Studios, Inc.'nin merkezi Los Gatos, CA'da bulunmaktadır.

WIZARDS OF THE COAST HAKKINDA

Hasbro, Inc.'nin (NASDAQ:HAS) bir iştiraki olan Wizards of the Coast LLC, oyunculuğu yaşam tarzı haline getirmiş oyuncuları eğlendirmekde lider konumdadır. Wizards'ın oyuncuları ve hayranları, hem digital hem de yüzyüze oyunculuğa duydukları aşkla bir araya gelmiş küresel bir topluluğun üyeleridir. Şirket pazara, MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS ve KAIJUDO gibi güçlü markalar altında kapsamlı oyunlar sunmaktadır. Ayrıca Wizards, New York Times best-seller listelerine girmiş sayısız fantastik kurgu kitap serisinin de yayımcısıdır. Dünyaca tanınmış markalarımız hakkında daha fazla bilgi için www.wizards.com linki üzerinden Wizards of the Coast internet sitesini ziyaret edin.

NEVERWINTER HAKKINDA

Dungeons & Dragons Neverwinter, Dungeon Delving’in en iyi elementlerini, klasik aksiyon RPG’sini, 5 kişilik party oluşumunu ve benzersiz içerik oluşturma aracı Foundry’yi, Forgotten Realms’de  oyuncuların keşfedip koruyabileceği Neverwinter’da birleştirerek The Jewel of The North şehrinin kuşatılmış duvarları ötesinde gizli yeraltı geçitlerinde unutulmuş gizemleri ve kayıp hazinelerini keşfetme olanağını sunar.

Dungeons & Dragons, Neverwinter ve ilgili logoları, Unutulmuş Diyarlar, Shadowmantle, Magic: The Gathering ve tüm karakter isimleri A.B.D ve d,üer ülkelerde Wizards of the Coast LLC’nin tescilli markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Kaijudo Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids’in tescilli markasıdır.