Neverwinter Kış Festivali Başlıyor

Neverwinter Kış Festivali Başlıyor

Neverwinter'ın hediye yağmuru Simril Işıkları Müsabakası 19 Aralık akşamı start alıyor

Perfect World Europe ve Cryptic Studios tüm oyunculara mutlu ve bol oyunlu bir yeni yıl diliyor!

Kış gündönümünün vazgeçilmez kutlaması Simril, Neverwinter’a geri dönüyor. Faerûn'da günlerin kısalıp gecelerin uzaması, Kılıç Sahili sakinlerine çok sevdikleri kış cümbüşü Simril’in bir kez daha kapıda olduğunu hatırlatmıştı. Yılın en uzun gecesinde yapılan bu kutlamada, katılımcıların gösterdiği coşku ve neşe havanın soğuğuna ve gecenin tehlikeli karanlığına tam bir tezat oluşturacak.

Simril Işıkları Müsabakası 19 Aralık akşamı Türkiye Saati İle 20.00’de başlayacak ve 9 Ocak akşamı yine Türkiye Saati İle 20.00’de bitecek. Yani, bu büyük ve coşkulu kutlamalar tek bir gecede yaşanıp bitmeyecek, tam üç hafta boyunca yaşanacak.   

 

Alacakaranlık Kapısı köyündeki Başkan Vario Cepheid’in davetine yanıt veren tüm Neverwinter halkı, kutlamalar boyunca dönemsel oyunlar ve törenlerle eğlencenin doruğuna çıkacak. Ve tabii ki pek çok hediye kazanacaklar. Maceracılar, Kış Festivali Müsabakası boyunca her gün Alacakaranlık Kapısı'ndaki Yıldızışığı Hediye Ustası'ndan bir Yıldızışığı Vesikası alabilecekler. Bu altın vesika, hiçbir ücret ödemeden bir Yıldızışığı Paketi almak için kullanılabilecek. Parıltılar saçan bu Yıldızışığı Paketlerinin içinden, diğer Neverwinter kutlamalarında görülen eşyaların yanı sıra Kış Festivali boyunca takas edilebilen hediyeler de çıkabilir! Daha da güzeli, ne kadar çok Yıldızışığı Paketi açarsanız, daha ender eşyalara ulaşma şansınızı o kadar artırmış olacaksınız.

İşte Kış Festivali etkinliklerinden bazıları:

  • Alacakaranlık Koşusu
  • Buzdaki Canavarlar
  • Buz Balıkçılığı
  • Yıldız Gözlemciliği
  • Simril Işıkçılığı

Etkinliklerle ilgili tüm detayları ve hediyeler için nasıl puan toplayabileceğinize dair bilgiler için: http://bit.ly/1C2RMMb

Oyuncular, Simril Işıklarını ve Kısmet Yıldızlarını kullanarak, Işıltılı silah dönüştürücülerinin, zarif eşarpların, Kış Kızağı ve Alaca Binek Atı bineklerinin, Donuk Mimik ve Shiallia'nın Karacası yoldaşlarının ve çok daha fazlasının sahibi olabilecek.

Simril Işıkları Müsabakası 19 Aralık akşamı Türkiye Saati İle 20.00’de başlayacak ve 9 Ocak akşamı yine Türkiye Saati İle 20.00’de bitecek. Yani, bu büyük ve coşkulu kutlamalar tek bir gecede yaşanıp bitmeyecek, tam üç hafta boyunca yaşanacak.  

Sımsıkı giyinin, favori kış içeceğinizi hazırlayın ve Neverwinter'ın bu coşkun kutlamasına kendinizi kaptırın. Kış geliyor ve bundan daha mutluluk verici bir şey olamaz!

"Alacakaranlık Kapısı köyünde,

Simril fenerleri ışıldıyor.

Hediye verenler, cümbüşçüler ve diğer katılımcılar,

Yağan karla birlikte mest oluyor." – Aşık Janus Thistlebrim

 

Bizimle iletişim kur
Özlem Gürel Varol PR Partner @ Hit Crit, Hit Crit, Games PR Agency
Özlem Gürel Varol PR Partner @ Hit Crit, Hit Crit, Games PR Agency
Dungeons & Dragons Neverwinter hakkında

PERFECT WORLD EUROPE B.V. HAKKINDA

Perfect World Europe B.V., oyuncuyu içine çeken ücretsiz MMORPG’lerde uzmanlaşmış, önde gelen Avrupalı çevrimiçi oyun yayıncılarından biridir. Perfect World Europe bu güne kadar bir dizi popüler oyun yayınlamıştır, bunlar arasında Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online,  Forsaken World, War of the Immortals ve Fortuna bulunmaktadır. Şirket oyuncularına eşi benzeri olmayan bir hizmet kalitesi ve oyun tecrübesi sunmak için, heyecanla beklenen MMORPG Dungeons & Dragons: Neverwinter'ın geliştiricisi Cryptic Studios ve büyük bir hit olmuş Torchlight serisinin geliştiricisi Runic Games gibi batılı stüdyolarla ve diğer ortaklarıyla yakından çalışmaktadır. Perfect World Co., Ltd.'nin  bir iştiraki olan Perfect World Europe B.V.'nin merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen şu siteyi ziyaret edin: tr.perfectworld.eu

CRYPTIC STUDIOS, Inc. HAKKINDA

Cryptic Studios, Inc., kendisini oyunlarında üst seviye oynanış sunmaya adamış, önde gelen bir çevrimiçi oyun geliştiricisidir. Cryptic Studios, Inc. PC için AAA yapımlar geliştirmekte ve geleneksel MMORPG türünün ötesine geçmek için hızla portföyünü çeşitlendirmektedir. Başarıyla piyasaya çıkardığı oyunlar "Dungeons & Dragons", "Star Trek Online" ve “Champions Online: Free for All”. Perfect World Co., Ltd.'nin bir iştiraki olan Cryptic Studios, Inc.'nin merkezi Los Gatos, CA'da bulunmaktadır.

WIZARDS OF THE COAST HAKKINDA

Hasbro, Inc.'nin (NASDAQ:HAS) bir iştiraki olan Wizards of the Coast LLC, oyunculuğu yaşam tarzı haline getirmiş oyuncuları eğlendirmekde lider konumdadır. Wizards'ın oyuncuları ve hayranları, hem digital hem de yüzyüze oyunculuğa duydukları aşkla bir araya gelmiş küresel bir topluluğun üyeleridir. Şirket pazara, MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS ve KAIJUDO gibi güçlü markalar altında kapsamlı oyunlar sunmaktadır. Ayrıca Wizards, New York Times best-seller listelerine girmiş sayısız fantastik kurgu kitap serisinin de yayımcısıdır. Dünyaca tanınmış markalarımız hakkında daha fazla bilgi için www.wizards.com linki üzerinden Wizards of the Coast internet sitesini ziyaret edin.

NEVERWINTER HAKKINDA

Dungeons & Dragons Neverwinter, Dungeon Delving’in en iyi elementlerini, klasik aksiyon RPG’sini, 5 kişilik party oluşumunu ve benzersiz içerik oluşturma aracı Foundry’yi, Forgotten Realms’de  oyuncuların keşfedip koruyabileceği Neverwinter’da birleştirerek The Jewel of The North şehrinin kuşatılmış duvarları ötesinde gizli yeraltı geçitlerinde unutulmuş gizemleri ve kayıp hazinelerini keşfetme olanağını sunar.

Dungeons & Dragons, Neverwinter ve ilgili logoları, Unutulmuş Diyarlar, Shadowmantle, Magic: The Gathering ve tüm karakter isimleri A.B.D ve d,üer ülkelerde Wizards of the Coast LLC’nin tescilli markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Kaijudo Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids’in tescilli markasıdır.