Neverwinter jest już dostępne na Xbox One.

Neverwinter jest już dostępne na Xbox One.

Gra MMORPG Dungeons & Dragons jest już dostępna do pobrania i darmowej gry.

Dziś, Perfect World Europe B.V., wiodący wydawca darmowych gier MMORPG i Cryptic Studios ogłosili, że Neverwinter jest już dostępne na Xbox One, wszechstronnym systemie rozrywki i gier od Microsoft, w 33 regionach na całym świecie, w tym w Europie, Rosji oraz Północnej i Południowej Ameryce. Neverwinter wprowadza do gatunku RPG na konsole Xbox One żywy świat i wciągające wątki fabularne oparte na serii Dungeons & Dragons, a wszystko to całkowicie za darmo. Na początku Neverwinter zawierać będzie zawartość z podstawowej wersji gry, wszystkie grywalne klasy, w tym Czarnoksiężnika Plagi, oraz dodatek Tyranny of Dragons, co pozwoli graczom odkrywać najnowsze przygody Dungeon & Dragons razem z przyjaciółmi. Konsolowa wersja gry będzie również wykorzystywać możliwości Xbox One, w tym integrację listy znajomych i zoptymalizowaną kontrolę, co ułatwi graczom przejście z pecetów na konsole.

„Neverwinter jest pierwszą grą Perfect World Entertainment i Cryptic, która trafi na rynek konsol, godnie reprezentując oddanie i pracę obydwu firm”, powiedział Bryan Huang, CEO Perfect World Entertainment. “Nasz zespół programistów pracował w pocie czoła by zapewnić konsolowym graczom grę MMORPG najwyższej jakości. Cieszymy się mogąc powitać nowych graczy w Zapomnianych Krainach i nie możemy się doczekać, aż będziemy rozwijać naszą grę wraz z kolejnymi aktualizacjami w ciągu roku.”

Neverwinter to darmowe MMORPG akcji pełne szybkiej walki i epickich podziemi. Gracze odkrywają rozległe tereny miasta Neverwinter i jego okolice, poznając żywą historię tego ikonicznego miasta i walcząc z hordami przeciwników. Neverwinter jest aktualnie dostępne na komputery PC oraz cyfrowo na Xbox One, za darmo dla wszystkich użytkowników Gold* ze sklepu Xbox Games Store.

Po więcej informacji o Neverwinter i by zagrać za darmo na PC, odwiedź http://www.arcgames.com/en/games/neverwinter

*Na konsoli Xbox, wymagane członkostwo Xbox Live Gold (sprzedawane osobno).

Skontaktuj się z nami
Maikel van Dijk - Gamertag: MikevonDyke PR Manager, Perfect World Europe BV
Maikel van Dijk - Gamertag: MikevonDyke PR Manager, Perfect World Europe BV
Więcej o Dungeons & Dragons Neverwinter

WIĘCEJ O PERFECT WORLD EUROPE B.V.

Perfect World Europe jest wiodącym wydawcą gier online w Europie, specjalizującym się we wciągających darmowych grach MMORPG. Perfect World Europe z powodzeniem wydał wiele popularnych tytułów, m.in. Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online, Forsaken World, War of the Immortals oraz Fortuna. Firma ściśle współpracuje z zachodnimi zespołami developerów i partnerami takimi jak Cryptic Studios, developerem niezwykle udanego MMORPG Dungeons & Dragons Neverwinter, a także z Runic Games, developerem przebojowej serii Torchlight, aby zapewnić niezrównaną jakość usług i doświadczeń płynących z rozgrywki dla wszystkich swoich graczy. Filia Perfect World Co., Ltd., Perfect World Europe, ma siedzibę zlokalizowaną w Amsterdamie, w Holandii. Więcej informacji dostępnych jest na: pl.perfectworld.eu.

WIĘCEJ O CRYPTIC STUDIOS, INC.

Cryptic Studios, Inc. jest wiodącym developerem gier online, zaangażowanym w tworzenie rozgrywki wyższego poziomu. Cryptic Studios, Inc. tworzy tytuły klasy AAA na platformę PC i dynamicznie rozwija swoje portfolio gier, by rozszerzyć działalność poza tradycyjny segment MMORPG. Z wielkim sukcesem wprowadził na rynek tytuły takie jak "Dungeons & Dragons: Neverwinter", "Star Trek Online" and  "Champions Online: Free for All". Cryptic Studios, Inc., to spółka zależna od Perfect World Co., Ltd., z siedzibą w Los Gatos, CA.

WIĘCEJ O WIZARDS OF THE COAST

Wizards of the Coast LLC, to spółka zależna od Hasbro, Inc. (NASDAQ:HAS), jest liderem rozrywki w życiu graczy. Gracze i fani Wizards są członkami globalnej społeczności powiązanej wspólnym zamiłowaniem do rozgrywki wirtualnej, a także tej osobowej, na żywo. Firma wnosi na rynek rozległe doświadczenie w grach, pod postacią potężnych nazw marek, takich jak MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS, oraz  KAIJUDO. Wizards jest także wydawcą serii fikcji fantasy w licznych best-sellerach New York Times. Aby uzyskać więcej informacji o znanych na całym świecie markach, odwiedź stronę Wizards of the Coast na www.wizards.com.

WIĘCEJ O NEVERWINTER

Dungeons & Dragons Neverwinter łączy najlepsze elementy pokonywania lochów, klasycznego RPG akcji, instancji dla 5-osobowych grup, PvP oraz unikatowego narzędzia edytorskiego, tworząc wciągający świat przygód. W świecie osadzonym w Zapomnianych Krainach, gracze przemierzają charakterystyczne miasto Neverwinter, podróżują poza oblężone mury miasta, zwanego niegdyś Klejnotem Północy, poprzez podziemne przejścia,  w poszukiwaniu zapomnianych tajemnic i zaginionych skarbów.

Dungeons & Dragons, Neverwinter, właściwe im loga, Forgotten Realms, Shadowmantle, Magic: The Gathering i wszystkie nazwy postaci są znakami towarowymi Wizards of the Coast LLC w U.S.A. i w innych krajach. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kaijudo jest znakiem towarowym Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids.