Neverwinter jest już dostępne na Xbox One.

Neverwinter jest już dostępne na Xbox One.

Gra MMORPG Dungeons & Dragons jest już dostępna do pobrania i darmowej gry.

środa, 1 kwietnia 2015 — Dziś, Perfect World Europe B.V., wiodący wydawca darmowych gier MMORPG i Cryptic Studios ogłosili, że Neverwinter jest już dostępne na Xbox One, wszechstronnym systemie rozrywki i gier od Microsoft, w 33 regionach na całym świecie, w tym w Europie, Rosji oraz Północnej i Południowej Ameryce. Neverwinter wprowadza do gatunku RPG na konsole Xbox One żywy świat i wciągające wątki fabularne oparte na serii Dungeons & Dragons, a wszystko to całkowicie za darmo. Na początku Neverwinter zawierać będzie zawartość z podstawowej wersji gry, wszystkie grywalne klasy, w tym Czarnoksiężnika Plagi, oraz dodatek Tyranny of Dragons, co pozwoli graczom odkrywać najnowsze przygody Dungeon & Dragons razem z przyjaciółmi. Konsolowa wersja gry będzie również wykorzystywać możliwości Xbox One, w tym integrację listy znajomych i zoptymalizowaną kontrolę, co ułatwi graczom przejście z pecetów na konsole.

„Neverwinter jest pierwszą grą Perfect World Entertainment i Cryptic, która trafi na rynek konsol, godnie reprezentując oddanie i pracę obydwu firm”, powiedział Bryan Huang, CEO Perfect World Entertainment. “Nasz zespół programistów pracował w pocie czoła by zapewnić konsolowym graczom grę MMORPG najwyższej jakości. Cieszymy się mogąc powitać nowych graczy w Zapomnianych Krainach i nie możemy się doczekać, aż będziemy rozwijać naszą grę wraz z kolejnymi aktualizacjami w ciągu roku.”

Neverwinter to darmowe MMORPG akcji pełne szybkiej walki i epickich podziemi. Gracze odkrywają rozległe tereny miasta Neverwinter i jego okolice, poznając żywą historię tego ikonicznego miasta i walcząc z hordami przeciwników. Neverwinter jest aktualnie dostępne na komputery PC oraz cyfrowo na Xbox One, za darmo dla wszystkich użytkowników Gold* ze sklepu Xbox Games Store.

Po więcej informacji o Neverwinter i by zagrać za darmo na PC, odwiedź http://www.arcgames.com/en/games/neverwinter

*Na konsoli Xbox, wymagane członkostwo Xbox Live Gold (sprzedawane osobno).

[PL] Neverwinter na Xbox One

Maikel van Dijk - Gamertag: MikevonDyke PR Manager at Perfect World Europe BV