Neverwinter gelecek Silah Altına Çağrı etkinliklerini sunar

Neverwinter gelecek Silah Altına Çağrı etkinliklerini sunar

Video’da açıklanan ve her seviye oyuncular için olan etkinlikler

Cryptic Studios Neverwinter için yeni içerik üretmek üzerine oldukça fazla çalışıyor. Fakat bu Neverwinter’a her iki haftada bir yeni etkinlik getirme hedeflerini durdurmuyor. Bu gece oyunculara yeni gelen “Ork Saldırısı” bildiriliyor. Ork Saldırısı çarpışması ve gelecek etkinlikler ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen tüm Silah Altına Çağrı etkinlikleri video’sunu izleyin.

Neverwinter’a yakında gelecek olan “Silah Altına Çağrı” çarpışmaları: Ork Saldırısı, Köprü İçin Savaş, Tapınak Savunması. Oyuncular bu etkinliklere seviyeleri dikkate alınmaksızın katılabilirler ve partide yer alan her bir üyeye göre dağıtılan tecrübenin tadını çıkarabilirler.

Daha önceki çarpışmaları kaçıran oyuncular diledikleri anda katılarak destansı görevleri oynayıp harika ödüller kazanabilirler.

  • Ork Saldırısı'nda, oyuncular Kule Semti içerisinde Neverwinter Muhafız Karakolu'nu korumak için dalga dalga gelen düşman Orklara karşı görevlendirilirler. Ezici Mog'da bu mücadeleye katılacak, fırsatı değerlendirip düşmanı birlikte yokedin!
  • Köprü Savaşı'nda oyuncular Hotenow Dağı ateşleri üzerinde devasa taştan köprüyü kontrol etmek için savaşırlar. Ateşler içerisinde savaşırken İnsafsız Grumthox ve ateş devlerine karşı mücadele verin!
  • Tapınak Savunması'nda, oyuncular Kelemvor Tapınağını Abanoz Bayırlarında ölümsüz sürelere karşı savunmalıdırlar. Güçlü mini-bossları alt et ve tapınağı kurtarmak için kristalleri yoket!

Bu etkinlikleri tamamlayan oyuncular, destansı silahlar, görünümler ve moda eşyaları ile ödüllendirilecekler.

Fragmanı indirmek için buraya tıklayın.

Dungeons & Dragons Neverwinter hakkında

PERFECT WORLD EUROPE B.V. HAKKINDA

Perfect World Europe B.V., oyuncuyu içine çeken ücretsiz MMORPG’lerde uzmanlaşmış, önde gelen Avrupalı çevrimiçi oyun yayıncılarından biridir. Perfect World Europe bu güne kadar bir dizi popüler oyun yayınlamıştır, bunlar arasında Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online,  Forsaken World, War of the Immortals ve Fortuna bulunmaktadır. Şirket oyuncularına eşi benzeri olmayan bir hizmet kalitesi ve oyun tecrübesi sunmak için, heyecanla beklenen MMORPG Dungeons & Dragons: Neverwinter'ın geliştiricisi Cryptic Studios ve büyük bir hit olmuş Torchlight serisinin geliştiricisi Runic Games gibi batılı stüdyolarla ve diğer ortaklarıyla yakından çalışmaktadır. Perfect World Co., Ltd.'nin  bir iştiraki olan Perfect World Europe B.V.'nin merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen şu siteyi ziyaret edin: tr.perfectworld.eu

CRYPTIC STUDIOS, Inc. HAKKINDA

Cryptic Studios, Inc., kendisini oyunlarında üst seviye oynanış sunmaya adamış, önde gelen bir çevrimiçi oyun geliştiricisidir. Cryptic Studios, Inc. PC için AAA yapımlar geliştirmekte ve geleneksel MMORPG türünün ötesine geçmek için hızla portföyünü çeşitlendirmektedir. Başarıyla piyasaya çıkardığı oyunlar "Dungeons & Dragons", "Star Trek Online" ve “Champions Online: Free for All”. Perfect World Co., Ltd.'nin bir iştiraki olan Cryptic Studios, Inc.'nin merkezi Los Gatos, CA'da bulunmaktadır.

WIZARDS OF THE COAST HAKKINDA

Hasbro, Inc.'nin (NASDAQ:HAS) bir iştiraki olan Wizards of the Coast LLC, oyunculuğu yaşam tarzı haline getirmiş oyuncuları eğlendirmekde lider konumdadır. Wizards'ın oyuncuları ve hayranları, hem digital hem de yüzyüze oyunculuğa duydukları aşkla bir araya gelmiş küresel bir topluluğun üyeleridir. Şirket pazara, MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS ve KAIJUDO gibi güçlü markalar altında kapsamlı oyunlar sunmaktadır. Ayrıca Wizards, New York Times best-seller listelerine girmiş sayısız fantastik kurgu kitap serisinin de yayımcısıdır. Dünyaca tanınmış markalarımız hakkında daha fazla bilgi için www.wizards.com linki üzerinden Wizards of the Coast internet sitesini ziyaret edin.

NEVERWINTER HAKKINDA

Dungeons & Dragons Neverwinter, Dungeon Delving’in en iyi elementlerini, klasik aksiyon RPG’sini, 5 kişilik party oluşumunu ve benzersiz içerik oluşturma aracı Foundry’yi, Forgotten Realms’de  oyuncuların keşfedip koruyabileceği Neverwinter’da birleştirerek The Jewel of The North şehrinin kuşatılmış duvarları ötesinde gizli yeraltı geçitlerinde unutulmuş gizemleri ve kayıp hazinelerini keşfetme olanağını sunar.

Dungeons & Dragons, Neverwinter ve ilgili logoları, Unutulmuş Diyarlar, Shadowmantle, Magic: The Gathering ve tüm karakter isimleri A.B.D ve d,üer ülkelerde Wizards of the Coast LLC’nin tescilli markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Kaijudo Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids’in tescilli markasıdır.