Neverwinter gelecek Silah Altına Çağrı etkinliklerini sunar

Neverwinter gelecek Silah Altına Çağrı etkinliklerini sunar

Video’da açıklanan ve her seviye oyuncular için olan etkinlikler

20.02.2014 — Cryptic Studios Neverwinter için yeni içerik üretmek üzerine oldukça fazla çalışıyor. Fakat bu Neverwinter’a her iki haftada bir yeni etkinlik getirme hedeflerini durdurmuyor. Bu gece oyunculara yeni gelen “Ork Saldırısı” bildiriliyor. Ork Saldırısı çarpışması ve gelecek etkinlikler ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen tüm Silah Altına Çağrı etkinlikleri video’sunu izleyin.

Neverwinter’a yakında gelecek olan “Silah Altına Çağrı” çarpışmaları: Ork Saldırısı, Köprü İçin Savaş, Tapınak Savunması. Oyuncular bu etkinliklere seviyeleri dikkate alınmaksızın katılabilirler ve partide yer alan her bir üyeye göre dağıtılan tecrübenin tadını çıkarabilirler.

Daha önceki çarpışmaları kaçıran oyuncular diledikleri anda katılarak destansı görevleri oynayıp harika ödüller kazanabilirler.

  • Ork Saldırısı'nda, oyuncular Kule Semti içerisinde Neverwinter Muhafız Karakolu'nu korumak için dalga dalga gelen düşman Orklara karşı görevlendirilirler. Ezici Mog'da bu mücadeleye katılacak, fırsatı değerlendirip düşmanı birlikte yokedin!
  • Köprü Savaşı'nda oyuncular Hotenow Dağı ateşleri üzerinde devasa taştan köprüyü kontrol etmek için savaşırlar. Ateşler içerisinde savaşırken İnsafsız Grumthox ve ateş devlerine karşı mücadele verin!
  • Tapınak Savunması'nda, oyuncular Kelemvor Tapınağını Abanoz Bayırlarında ölümsüz sürelere karşı savunmalıdırlar. Güçlü mini-bossları alt et ve tapınağı kurtarmak için kristalleri yoket!

Bu etkinlikleri tamamlayan oyuncular, destansı silahlar, görünümler ve moda eşyaları ile ödüllendirilecekler.

Fragmanı indirmek için buraya tıklayın.

Neverwinter Silah Altına Çağrı Etkinlikleri