Neverwinter: Elemental Evil nadchodzi już na początku 2015!

Neverwinter: Elemental Evil nadchodzi już na początku 2015!

Dodatkowe aktualizacje w 2015 obejmują oczekiwaną zawartość, w tym nowe klasy i system warowni

środa, 21 stycznia 2015 — Dziś, Perfect World Europe B.V., wiodący wydawca darmowych gier MMORPG i Cryptic Studios ogłosili nachodzącą premierę Neverwinter: Elemental Evil – najnowszego modułu do darmowego MMORPG akcji osadzonego w uniwersum Zapomnianych Krain Dungeons & Dragons. W 2015, po uruchomieniu Neverwinter: Elemental Evil, Cryptic Studios wyda kolejne moduły z nową, wysoce oczekiwaną zawartością, wprowadzając do gry znane z uniwersum Dungeons & Dragons postacie i system warowni. Neverwinter: Elemental Evil, czyli największa dotychczas aktualizacja do gry wprowadzi nową grywalną klasę, Paladyna, co zwiększy pulę dostępnych postaci do 8. Gracze chcący zagrać Paladynem będą mogli wcielić się w rolę postaci leczącej lub grać jako tank. Nowy moduł zwiększy także maksymalny możliwy do wbicia poziom do 70, co oznacza nowe zadania, osiągnięcia i moce cech klasowych.

Neverwinter: Elemental Evil kontynuuje także partnerstwo z Wizards of the Coast, jako że Cryptic Studios i Perfect World Entertainment będą nadal nawiązywać do oficjalnych historii D&D. Gracze Neverwinter będą mogli wziąć udział w nowych przygodach, walcząc z najnowszym dla Enklawy Protektora zagrożeniem, Kultami Pierwotnego Zła, które pojawią się także w nowym wydaniu przygód stołowych, Princes of the Apocalypse.

Dodatkowo, w 2015 Cryptic Studios dokona integracji wielu oczekiwanych funkcji i aktualizacji zawartości wraz z kolejnymi wydanymi modułami. W ciągu roku kalendarzowego, gracze będą mogli spotkać znane z historii Dungeons & Dragons postacie i wejść do własnych warowni - neverwinterowej wersji domów gildyjnych. Oprócz tego, w pierwszych miesiącach 2015, Neverwinter trafi na konsolę Xbox One, wszechstronny system rozrywki i gier od Microsoftu. Więcej szczegółów na temat tych funkcji i premiery gry na Xbox One zostanie ujawnionych w późniejszym terminie.

Neverwinter to darmowe MMORPG akcji pełne szybkiej walki i epickich podziemi. Gracze odkrywają rozległe tereny miasta Neverwinter i jego okolice, poznając żywą historię tego ikonicznego miasta i walcząc z hordami przeciwników. Neverwinter jest aktualnie dostępne na komputery PC.

Po więcej informacji o Neverwinter i by zagrać za darmo, odwiedź: Neverwinter.pl

Maikel van Dijk PR Manager at Perfect World Europe BV