Skip to Content
Neverwinter: Elemental Evil Çıktı!

Neverwinter: Elemental Evil Çıktı!

Elemental Evil tarikatını yenmek için Minsc ve Boo ile gücünüzünü birleştirin.

Ücretsiz MMORPG’lerde lider yayıncılardan olan Perfect World Europe ve yüksek kaliteli yapımlarıyla bilinen Cryptic Studios, Neverwinter: Elemental Evil’ın çıktığını duyurdu. Wizards of the Coast’un fenomenal Dungeons & Dragons’ının Unutulmuş Diyarlar evreninde geçen Neverwinter’ı PC’de oynayanlar Elemental Evil’ı hemen indirip başlayabilirler. Xbox One’daki Neverwinter oyuncuları ve MMORPG hayranları için Elemental Evil daha sonraki bir tarihte aktive olacak.

Neverwinter’a şimdiye kadar yapılan en büyük güncelleme olan Elemental Evil ile birlikte yeni sınıf Ant İçmiş Paladin eklendi. Böylece oyundaki oynanabilir sınıfların sayısı sekize yükseldi. Ant İçmiş Paladin yaratan tüm oyuncular bu sınıfı tank veya iyileştirici olarak oynayabilecekler.

Neverwinter: Elemental Evil ile birlikte ikonik kahraman Minsc ve minyatür dev uzay hamster’ı Boo’nun oyun dünyasına dönüşü de müjdelendi. Baldur’s Gate günlerinden bu yana oyuncuların favorisi olan Minsc ve Boo, Unutulmuş Diyarlar’ı yıkım ve kaosa sürüklemek isteyen dört elemental tarikata karşı Neverwinter şehrini savunacaklar. 

Bu yeni modül ayrıca seviye üst sınırını 60’dan 70’e çıkarıyor, böylece oyuna yeni görevler, özellikler ve sınıflara özgü güçler geliyor.

Neverwinter’ın baş yapımcısı Rob Overmeyer, Elemental Evil’ın çıkışıyla ilgili bir açıklama yaptı: “Ekibimiz Neverwinter: Elemental Evil ile Dungeons & Dragons’ın en ikonik hikayelerinden birini yeniden hayata geçirdiği için büyük heyecan duyuyor. Şimdiye kadarki en büyük genişleme paketimizi oyunculara sunarken, Cryptic’teki ekibimiz uzun zamandır istenen oynanış özelliklerini geliştirmeye odaklandı ve diğer yandan da Dungeons & Dragons lore’unu oyunumuza daha çok katmaya özen gösterdi. Yeni sınıf, seviye üst sınırının yükseltilmesi ve Minsc & Boo’nun oyun dünyasına dönüşü, tek bir genişlemeye sığdırmak için epey büyük içerikler. Bu, büyük ve aynı zamanda kaliteli bir Dungeons & Dragons dijital deneyimini oyunumuzda devam ettirmek adına heyecan verici bir görev.”

Dungeons & Dragons’ın Marka Yöneticisi Nathan Stewart ise Elemental Evil’ın çıkışıyla ilgili olarak şunları söylüyor: “D&D oyuncuları daha önce Elemental Evil güçlerine karşı savaştılar, ancak bu kez yeni bir twist ile karşılaşacaklar. Howling Hatred tarikatına liderlik eden Elf koruyucu Aerisi ve diğer üç elemental koruyucu lider, Neverwinter oyuncularını hikaye boyunca aldatmaya ve ayartmaya çalışacaklar.”

Neverwinter: Elemental Evil’ın bir önemi de, Wizards of the Coast ile Perfect World Entertainment ve Cryptic Studios arasındaki uyumlu işbirliğinin devamını müjdelemesi. Wizards of the Coast’un efsanevi masaüstü oyununa eklenen modüller Cryptic Studios tarafından Neverwinter’a eklenmeye ve Perfect World Entertainment tarafından yayınlanmaya devam edecek. Oyuncular, masaüstü D&D oyununa yakında eklenecek olan yeni macera Princes of Apocalypse’de de mevcut olan Elemental Evil Tarikatları ile savaşacak.

Neverwinter’ın PC versiyonu için: http://www.arcgames.com/tr/games/neverwinter

Xbox One Gold üyeliği olanlar için ücretsiz indirme linki: https://store.xbox.com/tr-TR/Xbox-One/Games/Neverwinter/0b94d2a2-180b-4b80-a157-2e396d567cb2

 

WizKids Kampanyasını Kaçırmayın!

 

Hep kendi “Minyatür Dev Uzay Hamsterınıza” sahip olmayı mı istediniz? İşte süper fırsat! Neverwinter: Elemental Evil’ın çıkışını kutlamak amacıyla, WizKids ve Perfect World bir işbirliğine imza atarak, Neverwinter’da Minyatür Dev Uzay Hamster’ı Miles’ı aktive etmek için 500 anahtar dağıtıyorlar.

Bu heyecan verici yarışmaya katılmak için, WizKids masaüstü oyunlarının hayranları ve Neverwinter oyuncuları doğrudan WizKids Event System (WES) sayfasına girip bir hesap yaratabilirler. Hesap açtıktan sonra yapmanız gereken tek şey, 7 Nisan – 21 Nisan tarihleri arasında en az bir başarım kazanmak. 

Etkinliğe katılmak ve Miles’a sahip olmak için: http://wizkidseventsystem.com/

 

 

Bizimle iletişim kur
Özlem Gürel Varol PR Partner @ Hit Crit, Hit Crit Games PR
Özlem Gürel Varol PR Partner @ Hit Crit, Hit Crit Games PR
Dungeons & Dragons Neverwinter hakkında

PERFECT WORLD EUROPE B.V. HAKKINDA

Perfect World Europe B.V., oyuncuyu içine çeken ücretsiz MMORPG’lerde uzmanlaşmış, önde gelen Avrupalı çevrimiçi oyun yayıncılarından biridir. Perfect World Europe bu güne kadar bir dizi popüler oyun yayınlamıştır, bunlar arasında Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online,  Forsaken World, War of the Immortals ve Fortuna bulunmaktadır. Şirket oyuncularına eşi benzeri olmayan bir hizmet kalitesi ve oyun tecrübesi sunmak için, heyecanla beklenen MMORPG Dungeons & Dragons: Neverwinter'ın geliştiricisi Cryptic Studios ve büyük bir hit olmuş Torchlight serisinin geliştiricisi Runic Games gibi batılı stüdyolarla ve diğer ortaklarıyla yakından çalışmaktadır. Perfect World Co., Ltd.'nin  bir iştiraki olan Perfect World Europe B.V.'nin merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen şu siteyi ziyaret edin: tr.perfectworld.eu

CRYPTIC STUDIOS, Inc. HAKKINDA

Cryptic Studios, Inc., kendisini oyunlarında üst seviye oynanış sunmaya adamış, önde gelen bir çevrimiçi oyun geliştiricisidir. Cryptic Studios, Inc. PC için AAA yapımlar geliştirmekte ve geleneksel MMORPG türünün ötesine geçmek için hızla portföyünü çeşitlendirmektedir. Başarıyla piyasaya çıkardığı oyunlar "Dungeons & Dragons", "Star Trek Online" ve “Champions Online: Free for All”. Perfect World Co., Ltd.'nin bir iştiraki olan Cryptic Studios, Inc.'nin merkezi Los Gatos, CA'da bulunmaktadır.

WIZARDS OF THE COAST HAKKINDA

Hasbro, Inc.'nin (NASDAQ:HAS) bir iştiraki olan Wizards of the Coast LLC, oyunculuğu yaşam tarzı haline getirmiş oyuncuları eğlendirmekde lider konumdadır. Wizards'ın oyuncuları ve hayranları, hem digital hem de yüzyüze oyunculuğa duydukları aşkla bir araya gelmiş küresel bir topluluğun üyeleridir. Şirket pazara, MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS ve KAIJUDO gibi güçlü markalar altında kapsamlı oyunlar sunmaktadır. Ayrıca Wizards, New York Times best-seller listelerine girmiş sayısız fantastik kurgu kitap serisinin de yayımcısıdır. Dünyaca tanınmış markalarımız hakkında daha fazla bilgi için www.wizards.com linki üzerinden Wizards of the Coast internet sitesini ziyaret edin.

NEVERWINTER HAKKINDA

Dungeons & Dragons Neverwinter, Dungeon Delving’in en iyi elementlerini, klasik aksiyon RPG’sini, 5 kişilik party oluşumunu ve benzersiz içerik oluşturma aracı Foundry’yi, Forgotten Realms’de  oyuncuların keşfedip koruyabileceği Neverwinter’da birleştirerek The Jewel of The North şehrinin kuşatılmış duvarları ötesinde gizli yeraltı geçitlerinde unutulmuş gizemleri ve kayıp hazinelerini keşfetme olanağını sunar.

Dungeons & Dragons, Neverwinter ve ilgili logoları, Unutulmuş Diyarlar, Shadowmantle, Magic: The Gathering ve tüm karakter isimleri A.B.D ve d,üer ülkelerde Wizards of the Coast LLC’nin tescilli markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Kaijudo Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids’in tescilli markasıdır.