Neverwinter: Curse of Icewind Dale trafi do gry już dziś!

Neverwinter: Curse of Icewind Dale trafi do gry już dziś!

Trzeci darmowy moduł trafia do tego MMORPG Akcji

(Amsterdam, Holandia) 13 Maja, 2014 -- Perfect World Entertainment, Inc. I Cryptic Studios z dumą ogłaszają, że powszechnie uznana darmowa gra MMORPG Neverwinter, osadzona w świecie Zapomnianych Krain Dungeon & Dragons od Wizards of the Coast, wypuściła właśnie swój trzeci darmowy Moduł, Curse of Icewind Dale. W ostatniej darmowej aktualizacji, gracze będą mogli zbadać legendarne krainy Icewind Dale, wziąć udział w PvP w otwartym świecie, wydobywać Czarny Lód i doświadczyć zupełnie nowych zadań znanych, jako Heroiczne Potyczki. Gracze będą reprezentować jedną z dwóch rywalizujących grup, Mieszkańców Dekapolis i Tajemne Bractwo.

“Wypuszczenie naszej trzeciej, tak znaczącej aktualizacji po mniej niż roku od premiery to znaczne osiągnięcie” mówi Executive Producer i COO Cryptic Studios, Craig Zinkievich. "Ostatni moduł dodaje do gry wiele nowych możliwości, w tym PvP w otwartym świecie i zupełnie nową zawartość PvE. Czujemy się zobowiązani do ciągłego wprowadzania nowej, wciągającej zawartości wysokiej jakości, dlatego daliśmy naszym graczom nowe możliwości rozgrywki i dostęp do nowej zawartości fabularnej w Curse of Icewind Dale.”

Curse of Icewind Dale, trzeci Moduł dla Neverwinter, to darmowy dodatek, który wprowadza do gry zupełnie nowe PvP w otwartym świecie i nową zawartość PvE, zachęcającą graczy do walki o Czarny Lód, nowy zasób niezbędny do stworzenia jednych z najpotężniejszych przedmiotów w grze. Ten nowy zasób możliwy do wydobycia na terenach Icewind Dale, występuje szczególnie obficie na niebezpiecznych terenach otwartego PvP, gdzie gracze będą musieli ryzykować życiem, by móc go wydobyć. Dołącz do jednej z dwóch rywalizujących grup, niezłomnych mieszkańców Dekapolis lub ambitnego Tajemnego Bractwa i podejmij się walki z nowymi bossami, przechodzenia nowych potyczek i eksploracji nowych lokacji. Gracze otrzymają także nowe możliwości w związku z nową ścieżką chwały Łowcy Strzelca, która zwiększa ogólną wytrzymałość i użyteczność tej klasy.

Neverwinter to MMORPG akcji pełne szybkiej walki i epickich podziemi. Gracze badają rozległy świat Neverwinter poznając tym samym jaskrawą historię miasta i pokonując mnóstwo przeciwników. W Neverwinter, gracze mogą tworzyć swoje własne kampanie i zadania w Foundry, potężnym narzędziu do tworzenia nowej zawartości, pozwalającym graczom na bezproblemową integrację ich światów z prawdziwym światem gry.

Po więcej informacji na temat Curse of Icewind Dale i aby zagrać w Neverwinter za darmo, zapraszamy na oficjalną stronę gry: www.neverwinter.pl

By ściągnąć nową zapowiedź, proszę kliknąć tutaj.

Skontaktuj się z nami
Maikel van Dijk Perfect World Europe B.V.
Maikel van Dijk Perfect World Europe B.V.
Więcej o Dungeons & Dragons Neverwinter

WIĘCEJ O PERFECT WORLD EUROPE B.V.

Perfect World Europe jest wiodącym wydawcą gier online w Europie, specjalizującym się we wciągających darmowych grach MMORPG. Perfect World Europe z powodzeniem wydał wiele popularnych tytułów, m.in. Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online, Forsaken World, War of the Immortals oraz Fortuna. Firma ściśle współpracuje z zachodnimi zespołami developerów i partnerami takimi jak Cryptic Studios, developerem niezwykle udanego MMORPG Dungeons & Dragons Neverwinter, a także z Runic Games, developerem przebojowej serii Torchlight, aby zapewnić niezrównaną jakość usług i doświadczeń płynących z rozgrywki dla wszystkich swoich graczy. Filia Perfect World Co., Ltd., Perfect World Europe, ma siedzibę zlokalizowaną w Amsterdamie, w Holandii. Więcej informacji dostępnych jest na: pl.perfectworld.eu.

WIĘCEJ O CRYPTIC STUDIOS, INC.

Cryptic Studios, Inc. jest wiodącym developerem gier online, zaangażowanym w tworzenie rozgrywki wyższego poziomu. Cryptic Studios, Inc. tworzy tytuły klasy AAA na platformę PC i dynamicznie rozwija swoje portfolio gier, by rozszerzyć działalność poza tradycyjny segment MMORPG. Z wielkim sukcesem wprowadził na rynek tytuły takie jak "Dungeons & Dragons: Neverwinter", "Star Trek Online" and  "Champions Online: Free for All". Cryptic Studios, Inc., to spółka zależna od Perfect World Co., Ltd., z siedzibą w Los Gatos, CA.

WIĘCEJ O WIZARDS OF THE COAST

Wizards of the Coast LLC, to spółka zależna od Hasbro, Inc. (NASDAQ:HAS), jest liderem rozrywki w życiu graczy. Gracze i fani Wizards są członkami globalnej społeczności powiązanej wspólnym zamiłowaniem do rozgrywki wirtualnej, a także tej osobowej, na żywo. Firma wnosi na rynek rozległe doświadczenie w grach, pod postacią potężnych nazw marek, takich jak MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS, oraz  KAIJUDO. Wizards jest także wydawcą serii fikcji fantasy w licznych best-sellerach New York Times. Aby uzyskać więcej informacji o znanych na całym świecie markach, odwiedź stronę Wizards of the Coast na www.wizards.com.

WIĘCEJ O NEVERWINTER

Dungeons & Dragons Neverwinter łączy najlepsze elementy pokonywania lochów, klasycznego RPG akcji, instancji dla 5-osobowych grup, PvP oraz unikatowego narzędzia edytorskiego, tworząc wciągający świat przygód. W świecie osadzonym w Zapomnianych Krainach, gracze przemierzają charakterystyczne miasto Neverwinter, podróżują poza oblężone mury miasta, zwanego niegdyś Klejnotem Północy, poprzez podziemne przejścia,  w poszukiwaniu zapomnianych tajemnic i zaginionych skarbów.

Dungeons & Dragons, Neverwinter, właściwe im loga, Forgotten Realms, Shadowmantle, Magic: The Gathering i wszystkie nazwy postaci są znakami towarowymi Wizards of the Coast LLC w U.S.A. i w innych krajach. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kaijudo jest znakiem towarowym Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids.