Neverwinter Curse of Icewind Dale Duyuruldu

Neverwinter Curse of Icewind Dale Duyuruldu

Yeni eklenti Modülü’nde Fraksiyonlar ve yeni PvP Savaşları yer alıyor

(Amsterdam, Hollanda) 4 Mart 2014 - Perfect World Europe B.V. ve Cryptic Stüdyoları geniş bir çerçevede ün salmış olan, Wizards of the Coast’un Dungeons&Dragons Unutulmuş Diyarlar’ı üzerine kurulmuş, oynaması ücretsiz aksiyon MMORPG Neverwinter’ın üçüncü eklentisi Curse of Icewind Dale'ı sunmaktan mutluluk duyar. Bahar mevsiminin sonlarına doğru gelecek bu ücretsiz üçüncü eklentide PvP sistemi büyüyerek gelişiyor. PvP sıralamaları ve eş bulmanın yanı sıra yeni PvP ve PvE çarpışmaları geliyor.

Oyuncular ölümsüz büyücü Akar Kessell tarafından güçlü Kara Buz ile mahvedilmiş olan ünlü Icewind Dale bölgesinde maceraya atılmaları için görevlendirildi. Bu cezbedici yeni material yepyeni PvP seçenekleri ve fraksiyon-tabanlı savaş bölgesini de beraberinde getirerek, oyunculara On-Kasabalılar veya Arkana Kardeşliği’ne katılıp Kara buz-üreten bölge Icewind Dale’in kontrolünü ele almalarına olanak sağlıyor.

Cryptic Studios Executive Producer ve COO Craig Zinkievich: “Cures of Icewind Dale tamamiyle oyuncu geri dönüşümüne dayalı olup Neverwinter için uzun sureli planlarımızdandır. Gelecek PvE çarpışması ve önemli PvP değişiklikleri arasında, herkes için heyecan verici bir içerik mevcut.”

PvP özellikleri ve yeni Icewind Dale bölgesine ilave olarak, Curse of Icewind Dale oyun içerisinde en güçlü nesnelerden bazılarının üretimi için gerekli olan Kara Buz üzerinde savaşa teşvik etmektedir. Icewind Dale bölgesi’nde bulunan ve oyuncuların açık-dünya PvP savaşlarında hızlıca elde edebildiği bir kaynaktır. On-Kasabalılar veya Arkana Kardeşliği’ne katılarak yeni bossları yokedin, yeni karşılaşmalar edinin ve yeni bölgeleri keşfedin. Yeni Avcı Korucu Paragon Yolu ve hazırda bekleyen seviye sınırı yükseltmesi de bu Neverwinter ücretsiz Modül eklentisinde yer almaktadır.

Neverwinter hızlı ve aksiyon dolu savaş ile benzersiz zindanlar içeren bir MMORPG’dir. Oyuncular Neverwinter şehri ve diğer bölgeleri keşfederek bu ikonik şehrin olağanüstü tarihini öğrenip düşmanlarına karşı savaşırlar. Neverwinter’da oyuncular Foundry aracını kullanarak kendi görev ve maceralarını oluşturabilirler. Bu içerik aracıyla oyuncuların kendi oluşturdukları görev ve hikayeler canlı sunucuya da eklenebilmektedir.

Neverwinter Curse of Icewind Dale, hakkında daha fazla bilgi almak ve hemen ücretsiz oynamaya başlamak için ziyaret edebileceğiniz resmi websitesi: www.neverwinteroyna.com

Yeni fragmanı indirmek için buraya tıklayın.

Dungeons & Dragons Neverwinter hakkında

PERFECT WORLD EUROPE B.V. HAKKINDA

Perfect World Europe B.V., oyuncuyu içine çeken ücretsiz MMORPG’lerde uzmanlaşmış, önde gelen Avrupalı çevrimiçi oyun yayıncılarından biridir. Perfect World Europe bu güne kadar bir dizi popüler oyun yayınlamıştır, bunlar arasında Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online,  Forsaken World, War of the Immortals ve Fortuna bulunmaktadır. Şirket oyuncularına eşi benzeri olmayan bir hizmet kalitesi ve oyun tecrübesi sunmak için, heyecanla beklenen MMORPG Dungeons & Dragons: Neverwinter'ın geliştiricisi Cryptic Studios ve büyük bir hit olmuş Torchlight serisinin geliştiricisi Runic Games gibi batılı stüdyolarla ve diğer ortaklarıyla yakından çalışmaktadır. Perfect World Co., Ltd.'nin  bir iştiraki olan Perfect World Europe B.V.'nin merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen şu siteyi ziyaret edin: tr.perfectworld.eu

CRYPTIC STUDIOS, Inc. HAKKINDA

Cryptic Studios, Inc., kendisini oyunlarında üst seviye oynanış sunmaya adamış, önde gelen bir çevrimiçi oyun geliştiricisidir. Cryptic Studios, Inc. PC için AAA yapımlar geliştirmekte ve geleneksel MMORPG türünün ötesine geçmek için hızla portföyünü çeşitlendirmektedir. Başarıyla piyasaya çıkardığı oyunlar "Dungeons & Dragons", "Star Trek Online" ve “Champions Online: Free for All”. Perfect World Co., Ltd.'nin bir iştiraki olan Cryptic Studios, Inc.'nin merkezi Los Gatos, CA'da bulunmaktadır.

WIZARDS OF THE COAST HAKKINDA

Hasbro, Inc.'nin (NASDAQ:HAS) bir iştiraki olan Wizards of the Coast LLC, oyunculuğu yaşam tarzı haline getirmiş oyuncuları eğlendirmekde lider konumdadır. Wizards'ın oyuncuları ve hayranları, hem digital hem de yüzyüze oyunculuğa duydukları aşkla bir araya gelmiş küresel bir topluluğun üyeleridir. Şirket pazara, MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS ve KAIJUDO gibi güçlü markalar altında kapsamlı oyunlar sunmaktadır. Ayrıca Wizards, New York Times best-seller listelerine girmiş sayısız fantastik kurgu kitap serisinin de yayımcısıdır. Dünyaca tanınmış markalarımız hakkında daha fazla bilgi için www.wizards.com linki üzerinden Wizards of the Coast internet sitesini ziyaret edin.

NEVERWINTER HAKKINDA

Dungeons & Dragons Neverwinter, Dungeon Delving’in en iyi elementlerini, klasik aksiyon RPG’sini, 5 kişilik party oluşumunu ve benzersiz içerik oluşturma aracı Foundry’yi, Forgotten Realms’de  oyuncuların keşfedip koruyabileceği Neverwinter’da birleştirerek The Jewel of The North şehrinin kuşatılmış duvarları ötesinde gizli yeraltı geçitlerinde unutulmuş gizemleri ve kayıp hazinelerini keşfetme olanağını sunar.

Dungeons & Dragons, Neverwinter ve ilgili logoları, Unutulmuş Diyarlar, Shadowmantle, Magic: The Gathering ve tüm karakter isimleri A.B.D ve d,üer ülkelerde Wizards of the Coast LLC’nin tescilli markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Kaijudo Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids’in tescilli markasıdır.