Neverwinter Curse of Icewind Dale Duyuruldu

Neverwinter Curse of Icewind Dale Duyuruldu

Yeni eklenti Modülü’nde Fraksiyonlar ve yeni PvP Savaşları yer alıyor

04.03.2014 — (Amsterdam, Hollanda) 4 Mart 2014 - Perfect World Europe B.V. ve Cryptic Stüdyoları geniş bir çerçevede ün salmış olan, Wizards of the Coast’un Dungeons&Dragons Unutulmuş Diyarlar’ı üzerine kurulmuş, oynaması ücretsiz aksiyon MMORPG Neverwinter’ın üçüncü eklentisi Curse of Icewind Dale'ı sunmaktan mutluluk duyar. Bahar mevsiminin sonlarına doğru gelecek bu ücretsiz üçüncü eklentide PvP sistemi büyüyerek gelişiyor. PvP sıralamaları ve eş bulmanın yanı sıra yeni PvP ve PvE çarpışmaları geliyor.

Oyuncular ölümsüz büyücü Akar Kessell tarafından güçlü Kara Buz ile mahvedilmiş olan ünlü Icewind Dale bölgesinde maceraya atılmaları için görevlendirildi. Bu cezbedici yeni material yepyeni PvP seçenekleri ve fraksiyon-tabanlı savaş bölgesini de beraberinde getirerek, oyunculara On-Kasabalılar veya Arkana Kardeşliği’ne katılıp Kara buz-üreten bölge Icewind Dale’in kontrolünü ele almalarına olanak sağlıyor.

Cryptic Studios Executive Producer ve COO Craig Zinkievich: “Cures of Icewind Dale tamamiyle oyuncu geri dönüşümüne dayalı olup Neverwinter için uzun sureli planlarımızdandır. Gelecek PvE çarpışması ve önemli PvP değişiklikleri arasında, herkes için heyecan verici bir içerik mevcut.”

PvP özellikleri ve yeni Icewind Dale bölgesine ilave olarak, Curse of Icewind Dale oyun içerisinde en güçlü nesnelerden bazılarının üretimi için gerekli olan Kara Buz üzerinde savaşa teşvik etmektedir. Icewind Dale bölgesi’nde bulunan ve oyuncuların açık-dünya PvP savaşlarında hızlıca elde edebildiği bir kaynaktır. On-Kasabalılar veya Arkana Kardeşliği’ne katılarak yeni bossları yokedin, yeni karşılaşmalar edinin ve yeni bölgeleri keşfedin. Yeni Avcı Korucu Paragon Yolu ve hazırda bekleyen seviye sınırı yükseltmesi de bu Neverwinter ücretsiz Modül eklentisinde yer almaktadır.

Neverwinter hızlı ve aksiyon dolu savaş ile benzersiz zindanlar içeren bir MMORPG’dir. Oyuncular Neverwinter şehri ve diğer bölgeleri keşfederek bu ikonik şehrin olağanüstü tarihini öğrenip düşmanlarına karşı savaşırlar. Neverwinter’da oyuncular Foundry aracını kullanarak kendi görev ve maceralarını oluşturabilirler. Bu içerik aracıyla oyuncuların kendi oluşturdukları görev ve hikayeler canlı sunucuya da eklenebilmektedir.

Neverwinter Curse of Icewind Dale, hakkında daha fazla bilgi almak ve hemen ücretsiz oynamaya başlamak için ziyaret edebileceğiniz resmi websitesi: www.neverwinteroyna.com

Yeni fragmanı indirmek için buraya tıklayın.

Neverwinter - Curse Icewind Dale