Neverwinter: Curse of Icewind Dale bugün yayında!

Neverwinter: Curse of Icewind Dale bugün yayında!

Aksiyon MMORPG üçüncü ücretsiz Modülünü sunuyor

13.05.2014 — (Amsterdam, Hollanda) 13 Mayıs 2014 - Perfect World Entertainment, Inc. ve Cryptic Studios, oynaması ücretsiz, geniş çerçevede ün salmış, Wizards of the Coast’dan Unutulmuş Diyarların Dungeons & Dragons evreninde geçen, aksiyon MMORPG oyunu Neverwinter için, üçüncü ücretsiz Modül Curse of Icewind Dale’i yayınladıklarını duyurmaktan mutluluk duyar. Bu ücretsiz en son güncellemede oyuncular ikonik Icewind Dale bölgelerini keşfe çıkmaktalar, açık dünya PvP’sine katılıp bölgede Kara Buz için madencilik yapmaktalar. Ayrıca iki karşıt grup olan On-Kasabalılar veya Arkana Kardeşliğinden birine katılıp Kahramanca Karşılaşmalar olarak bilinen yeni görevleri tecrübe edinmekteler.

Cryptic Studios Executive Producer ve COO, Craig Zinkievich: “Üçüncü büyük eklentimizi bir seneden daha az bir süre içerisinde yayınlamak bizler için oldukça başarılı bir iş oldu. Bu en son Modüle yeni açık dünya PvP ve PvE içeriği gibi birçok ilginç özellik eklendi. Ekip olarak kendimizi Neverwinter oyuncularına devamlı yüksek-kalite ve ilgi çekici içerik getirmeye adadık. Oyuncularımız Curse of Icewind Dale içeriğinde harika oyun deneyimi ve hikaye içeriğini yaşayacaklar.”

Curse of Icewind Dale, Neverwinter için hazırlanmış üçüncü Modüldür. Bu Modül tamamen ücretsiz olup yepyeni açık dünya PvP ve PvE içeriğini, oyunda yer alan en güçlü nesnelerden birçoğunu oluşturmak için gerekli kaynak Kara Buz için verilen savaşı beraberinde getirir. Icewind Dale bölgesi boyunca oyuncular bu kaynağa sahip olmak için açık dünya PvP bölgelerinden de geçerek savaş verirler.

Birbirine karşıt, iki grup olan kararlı On-Kasabalılar veya hırslı Arkana Kardeşliği’nden birine katılarak yeni şeflerle savaşın, yeni karşılaşmalara girin ve yeni ikonik bölgeleri keşfedin. Oyuncular ayrıca yeni oyun-sonu başarımı fırsatı ile artırılmış hayatta kalma kabiliyeti ve yararlılık sağlayan yeni Avcı Korucu Paragon Yolu’nu deneyimleyecekler.

Neverwinter hızlı ve aksiyon dolu savaş ile benzersiz zindanlar içeren bir MMORPG’dir. Oyuncular Neverwinter şehri ve diğer bölgeleri keşfederek bu ikonik şehrin olağanüstü tarihini öğrenip düşmanlarına karşı savaşırlar. Neverwinter’da oyuncular Foundry aracını kullanarak kendi görev ve maceralarını oluşturabilirler. Bu içerik aracıyla oyuncuların kendi oluşturdukları görev ve hikayeler canlı sunucuya da eklenebilmektedir.

Neverwinter Curse of Icewind Dale, hakkında daha fazla bilgi almak ve hemen ücretsiz oynamaya başlamak için ziyaret edebileceğiniz resmi websitesi: www.neverwinteroyna.com

Çıkış fragmanını izlemek için buraya tıklayın.

Neverwinter - Curse Icewind Dale Live

Maikel van Dijk Perfect World Europe B.V.