Neverwinter: Curse of Icewind Dale bugün yayında!

Neverwinter: Curse of Icewind Dale bugün yayında!

Aksiyon MMORPG üçüncü ücretsiz Modülünü sunuyor

(Amsterdam, Hollanda) 13 Mayıs 2014 - Perfect World Entertainment, Inc. ve Cryptic Studios, oynaması ücretsiz, geniş çerçevede ün salmış, Wizards of the Coast’dan Unutulmuş Diyarların Dungeons & Dragons evreninde geçen, aksiyon MMORPG oyunu Neverwinter için, üçüncü ücretsiz Modül Curse of Icewind Dale’i yayınladıklarını duyurmaktan mutluluk duyar. Bu ücretsiz en son güncellemede oyuncular ikonik Icewind Dale bölgelerini keşfe çıkmaktalar, açık dünya PvP’sine katılıp bölgede Kara Buz için madencilik yapmaktalar. Ayrıca iki karşıt grup olan On-Kasabalılar veya Arkana Kardeşliğinden birine katılıp Kahramanca Karşılaşmalar olarak bilinen yeni görevleri tecrübe edinmekteler.

Cryptic Studios Executive Producer ve COO, Craig Zinkievich: “Üçüncü büyük eklentimizi bir seneden daha az bir süre içerisinde yayınlamak bizler için oldukça başarılı bir iş oldu. Bu en son Modüle yeni açık dünya PvP ve PvE içeriği gibi birçok ilginç özellik eklendi. Ekip olarak kendimizi Neverwinter oyuncularına devamlı yüksek-kalite ve ilgi çekici içerik getirmeye adadık. Oyuncularımız Curse of Icewind Dale içeriğinde harika oyun deneyimi ve hikaye içeriğini yaşayacaklar.”

Curse of Icewind Dale, Neverwinter için hazırlanmış üçüncü Modüldür. Bu Modül tamamen ücretsiz olup yepyeni açık dünya PvP ve PvE içeriğini, oyunda yer alan en güçlü nesnelerden birçoğunu oluşturmak için gerekli kaynak Kara Buz için verilen savaşı beraberinde getirir. Icewind Dale bölgesi boyunca oyuncular bu kaynağa sahip olmak için açık dünya PvP bölgelerinden de geçerek savaş verirler.

Birbirine karşıt, iki grup olan kararlı On-Kasabalılar veya hırslı Arkana Kardeşliği’nden birine katılarak yeni şeflerle savaşın, yeni karşılaşmalara girin ve yeni ikonik bölgeleri keşfedin. Oyuncular ayrıca yeni oyun-sonu başarımı fırsatı ile artırılmış hayatta kalma kabiliyeti ve yararlılık sağlayan yeni Avcı Korucu Paragon Yolu’nu deneyimleyecekler.

Neverwinter hızlı ve aksiyon dolu savaş ile benzersiz zindanlar içeren bir MMORPG’dir. Oyuncular Neverwinter şehri ve diğer bölgeleri keşfederek bu ikonik şehrin olağanüstü tarihini öğrenip düşmanlarına karşı savaşırlar. Neverwinter’da oyuncular Foundry aracını kullanarak kendi görev ve maceralarını oluşturabilirler. Bu içerik aracıyla oyuncuların kendi oluşturdukları görev ve hikayeler canlı sunucuya da eklenebilmektedir.

Neverwinter Curse of Icewind Dale, hakkında daha fazla bilgi almak ve hemen ücretsiz oynamaya başlamak için ziyaret edebileceğiniz resmi websitesi: www.neverwinteroyna.com

Çıkış fragmanını izlemek için buraya tıklayın.

Bizimle iletişim kur
Maikel van Dijk Perfect World Europe B.V.
Maikel van Dijk Perfect World Europe B.V.
Dungeons & Dragons Neverwinter hakkında

PERFECT WORLD EUROPE B.V. HAKKINDA

Perfect World Europe B.V., oyuncuyu içine çeken ücretsiz MMORPG’lerde uzmanlaşmış, önde gelen Avrupalı çevrimiçi oyun yayıncılarından biridir. Perfect World Europe bu güne kadar bir dizi popüler oyun yayınlamıştır, bunlar arasında Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online,  Forsaken World, War of the Immortals ve Fortuna bulunmaktadır. Şirket oyuncularına eşi benzeri olmayan bir hizmet kalitesi ve oyun tecrübesi sunmak için, heyecanla beklenen MMORPG Dungeons & Dragons: Neverwinter'ın geliştiricisi Cryptic Studios ve büyük bir hit olmuş Torchlight serisinin geliştiricisi Runic Games gibi batılı stüdyolarla ve diğer ortaklarıyla yakından çalışmaktadır. Perfect World Co., Ltd.'nin  bir iştiraki olan Perfect World Europe B.V.'nin merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen şu siteyi ziyaret edin: tr.perfectworld.eu

CRYPTIC STUDIOS, Inc. HAKKINDA

Cryptic Studios, Inc., kendisini oyunlarında üst seviye oynanış sunmaya adamış, önde gelen bir çevrimiçi oyun geliştiricisidir. Cryptic Studios, Inc. PC için AAA yapımlar geliştirmekte ve geleneksel MMORPG türünün ötesine geçmek için hızla portföyünü çeşitlendirmektedir. Başarıyla piyasaya çıkardığı oyunlar "Dungeons & Dragons", "Star Trek Online" ve “Champions Online: Free for All”. Perfect World Co., Ltd.'nin bir iştiraki olan Cryptic Studios, Inc.'nin merkezi Los Gatos, CA'da bulunmaktadır.

WIZARDS OF THE COAST HAKKINDA

Hasbro, Inc.'nin (NASDAQ:HAS) bir iştiraki olan Wizards of the Coast LLC, oyunculuğu yaşam tarzı haline getirmiş oyuncuları eğlendirmekde lider konumdadır. Wizards'ın oyuncuları ve hayranları, hem digital hem de yüzyüze oyunculuğa duydukları aşkla bir araya gelmiş küresel bir topluluğun üyeleridir. Şirket pazara, MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS ve KAIJUDO gibi güçlü markalar altında kapsamlı oyunlar sunmaktadır. Ayrıca Wizards, New York Times best-seller listelerine girmiş sayısız fantastik kurgu kitap serisinin de yayımcısıdır. Dünyaca tanınmış markalarımız hakkında daha fazla bilgi için www.wizards.com linki üzerinden Wizards of the Coast internet sitesini ziyaret edin.

NEVERWINTER HAKKINDA

Dungeons & Dragons Neverwinter, Dungeon Delving’in en iyi elementlerini, klasik aksiyon RPG’sini, 5 kişilik party oluşumunu ve benzersiz içerik oluşturma aracı Foundry’yi, Forgotten Realms’de  oyuncuların keşfedip koruyabileceği Neverwinter’da birleştirerek The Jewel of The North şehrinin kuşatılmış duvarları ötesinde gizli yeraltı geçitlerinde unutulmuş gizemleri ve kayıp hazinelerini keşfetme olanağını sunar.

Dungeons & Dragons, Neverwinter ve ilgili logoları, Unutulmuş Diyarlar, Shadowmantle, Magic: The Gathering ve tüm karakter isimleri A.B.D ve d,üer ülkelerde Wizards of the Coast LLC’nin tescilli markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Kaijudo Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids’in tescilli markasıdır.