KULT SMOKA ATAKUJE FAERÛN W NEVERWINTER: TYRANNY OF DRAGONS

KULT SMOKA ATAKUJE FAERÛN W NEVERWINTER: TYRANNY OF DRAGONS

Nowa Ekspansja wprowadza Czarnoksiężnika Plagi; Drakonów i Epickie Spotkania ze Smokami

Czwartek, 14 sierpnia 2014 — Dziś, Perfect World Entertainment Inc., wiodący wydawca powszechnie uznanych darmowych gier MMORPG, ogłosił, że najnowszy dodatek do Neverwinter – Tyranny of Dragons – oficjalnie ruszył w Północnej Ameryce i Europie. Neverwinter: Tyranny of Dragons wprowadza jedną z największych aktualizacji zawartości dla MMORPGa Dungeon & Dragons, zawierającą nową grywalną rasę, klasę, nowe heroiczne spotkania, nową potyczkę i podziemia, które tylko czekają, by je odkryć.

Od dziś, gracze mogą zagrać nową klasą Czarnoksiężnika Plagi, będącą częścią darmowej aktualizacji. Nowa klasa skupia się na zasięgowych obrażeniach i mechanizmach klątw, co czyni ją świetnym wsparciem dla każdej drużyny. Nowa klasa Czarnoksiężnika Plagi dodaje drużynom nowe, unikatowe opcje walki w regionach opanowanych przez Kult Smoka, z kulminacją w nowych heroicznych spotkaniach z kilkoma smokami z Dungeons & Dragons.

Neverwinter: Tyranny of Dragons wprowadza także nową potyczkę i podziemia, które będą dużym testem umiejętności współpracy graczy Neverwinter. Te nowe instancje zabierają graczy w podróż przez nieznane regiony, w tym Lostmouth i Tuern, w trakcie odkrywania historii z fikcji Dungeons & Dragons.

Nowy dodatek zawiera także nową rasę, pozwalając graczom wejść w role niebezpiecznych i potężnych Drakonów.

“Jako fani serii, wciąż szukamy sposobów na to, by nasi gracze mogli doświadczać świata Dungeons & Dragons w jak najdokładniejszy sposób”, mówi Rob Overmeyer, Producent Wykonawczy Neverwinter. “Nasz zespół słyszał wiele próśb o więcej smoków w grze i w odpowiedzi na te zawołania, po godzinach niestrudzonej pracy, udało nam się wprowadzić do gry epickie momenty, które z pewnością zapamięta każdy gracz w Neverwinter: Tyranny of Dragons.”

Neverwinter to MMORPG akcji pełne akcji i epickich podziemi. Gracze odkrywają historię miasta Neverwinter i jego okolic, poznając historię tego ikonicznego miejsca i walcząc z hordami przeciwników. Tyranny of Dragons to czwarty moduł do tego powszechnie uznanego darmowego MMORPG akcji, osadzonego w uniwersum Zapomnianych Krain Dungeons & Dragons od Wizards of the Coast.

Po więcej informacji o Neverwinter i by zagrać za darmo, odwiedź oficjalną stronę na: www.Neverwinter.pl

[PL] Tyranny of Dragons: Oficjalna Zapowiedź Rozgrywki