KULT SMOKA ATAKUJE FAERÛN W NEVERWINTER: TYRANNY OF DRAGONS

KULT SMOKA ATAKUJE FAERÛN W NEVERWINTER: TYRANNY OF DRAGONS

Nowa Ekspansja wprowadza Czarnoksiężnika Plagi; Drakonów i Epickie Spotkania ze Smokami

Dziś, Perfect World Entertainment Inc., wiodący wydawca powszechnie uznanych darmowych gier MMORPG, ogłosił, że najnowszy dodatek do Neverwinter – Tyranny of Dragons – oficjalnie ruszył w Północnej Ameryce i Europie. Neverwinter: Tyranny of Dragons wprowadza jedną z największych aktualizacji zawartości dla MMORPGa Dungeon & Dragons, zawierającą nową grywalną rasę, klasę, nowe heroiczne spotkania, nową potyczkę i podziemia, które tylko czekają, by je odkryć.

Od dziś, gracze mogą zagrać nową klasą Czarnoksiężnika Plagi, będącą częścią darmowej aktualizacji. Nowa klasa skupia się na zasięgowych obrażeniach i mechanizmach klątw, co czyni ją świetnym wsparciem dla każdej drużyny. Nowa klasa Czarnoksiężnika Plagi dodaje drużynom nowe, unikatowe opcje walki w regionach opanowanych przez Kult Smoka, z kulminacją w nowych heroicznych spotkaniach z kilkoma smokami z Dungeons & Dragons.

Neverwinter: Tyranny of Dragons wprowadza także nową potyczkę i podziemia, które będą dużym testem umiejętności współpracy graczy Neverwinter. Te nowe instancje zabierają graczy w podróż przez nieznane regiony, w tym Lostmouth i Tuern, w trakcie odkrywania historii z fikcji Dungeons & Dragons.

Nowy dodatek zawiera także nową rasę, pozwalając graczom wejść w role niebezpiecznych i potężnych Drakonów.

“Jako fani serii, wciąż szukamy sposobów na to, by nasi gracze mogli doświadczać świata Dungeons & Dragons w jak najdokładniejszy sposób”, mówi Rob Overmeyer, Producent Wykonawczy Neverwinter. “Nasz zespół słyszał wiele próśb o więcej smoków w grze i w odpowiedzi na te zawołania, po godzinach niestrudzonej pracy, udało nam się wprowadzić do gry epickie momenty, które z pewnością zapamięta każdy gracz w Neverwinter: Tyranny of Dragons.”

Neverwinter to MMORPG akcji pełne akcji i epickich podziemi. Gracze odkrywają historię miasta Neverwinter i jego okolic, poznając historię tego ikonicznego miejsca i walcząc z hordami przeciwników. Tyranny of Dragons to czwarty moduł do tego powszechnie uznanego darmowego MMORPG akcji, osadzonego w uniwersum Zapomnianych Krain Dungeons & Dragons od Wizards of the Coast.

Po więcej informacji o Neverwinter i by zagrać za darmo, odwiedź oficjalną stronę na: www.Neverwinter.pl

Więcej o Dungeons & Dragons Neverwinter

WIĘCEJ O PERFECT WORLD EUROPE B.V.

Perfect World Europe jest wiodącym wydawcą gier online w Europie, specjalizującym się we wciągających darmowych grach MMORPG. Perfect World Europe z powodzeniem wydał wiele popularnych tytułów, m.in. Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online, Forsaken World, War of the Immortals oraz Fortuna. Firma ściśle współpracuje z zachodnimi zespołami developerów i partnerami takimi jak Cryptic Studios, developerem niezwykle udanego MMORPG Dungeons & Dragons Neverwinter, a także z Runic Games, developerem przebojowej serii Torchlight, aby zapewnić niezrównaną jakość usług i doświadczeń płynących z rozgrywki dla wszystkich swoich graczy. Filia Perfect World Co., Ltd., Perfect World Europe, ma siedzibę zlokalizowaną w Amsterdamie, w Holandii. Więcej informacji dostępnych jest na: pl.perfectworld.eu.

WIĘCEJ O CRYPTIC STUDIOS, INC.

Cryptic Studios, Inc. jest wiodącym developerem gier online, zaangażowanym w tworzenie rozgrywki wyższego poziomu. Cryptic Studios, Inc. tworzy tytuły klasy AAA na platformę PC i dynamicznie rozwija swoje portfolio gier, by rozszerzyć działalność poza tradycyjny segment MMORPG. Z wielkim sukcesem wprowadził na rynek tytuły takie jak "Dungeons & Dragons: Neverwinter", "Star Trek Online" and  "Champions Online: Free for All". Cryptic Studios, Inc., to spółka zależna od Perfect World Co., Ltd., z siedzibą w Los Gatos, CA.

WIĘCEJ O WIZARDS OF THE COAST

Wizards of the Coast LLC, to spółka zależna od Hasbro, Inc. (NASDAQ:HAS), jest liderem rozrywki w życiu graczy. Gracze i fani Wizards są członkami globalnej społeczności powiązanej wspólnym zamiłowaniem do rozgrywki wirtualnej, a także tej osobowej, na żywo. Firma wnosi na rynek rozległe doświadczenie w grach, pod postacią potężnych nazw marek, takich jak MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS, oraz  KAIJUDO. Wizards jest także wydawcą serii fikcji fantasy w licznych best-sellerach New York Times. Aby uzyskać więcej informacji o znanych na całym świecie markach, odwiedź stronę Wizards of the Coast na www.wizards.com.

WIĘCEJ O NEVERWINTER

Dungeons & Dragons Neverwinter łączy najlepsze elementy pokonywania lochów, klasycznego RPG akcji, instancji dla 5-osobowych grup, PvP oraz unikatowego narzędzia edytorskiego, tworząc wciągający świat przygód. W świecie osadzonym w Zapomnianych Krainach, gracze przemierzają charakterystyczne miasto Neverwinter, podróżują poza oblężone mury miasta, zwanego niegdyś Klejnotem Północy, poprzez podziemne przejścia,  w poszukiwaniu zapomnianych tajemnic i zaginionych skarbów.

Dungeons & Dragons, Neverwinter, właściwe im loga, Forgotten Realms, Shadowmantle, Magic: The Gathering i wszystkie nazwy postaci są znakami towarowymi Wizards of the Coast LLC w U.S.A. i w innych krajach. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kaijudo jest znakiem towarowym Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids.