JUŻ DZIŚ WCZESNY DOSTĘP DO NEVERWINTER NA PLAYSTATION®4

JUŻ DZIŚ WCZESNY DOSTĘP DO NEVERWINTER NA PLAYSTATION®4

Oficjalny zwiastun zapowiada wyzwania, z którymi zmierzyć się będą musieli gracze na PlayStation®4

Wtorek, 15 lipca 2016 — REDWOOD CITY, Kalifornia – Dziś, Perfect World Entertainment Inc., wiodący wydawca darmowych gier MMORPG i Cryptic Studios ogłosili, że Neverwinter – oparta na uniwersum Dungeons & Dragons, darmowa gra MMORPG – jest od dziś dostępne na PlayStation®4 poprzez zakup pakietu „Onyx Head Start Pack”. Oficjalną premierę na PlayStation®4 gra będzie miała już 19 lipca. Wyzwania i przygody, które czekać będą na graczy na Wybrzeżu Mieczy uniwersum Zapominanych Krain, zobaczyć można w oficjalnym zwiastunie filmowym dostępnym poniżej. 

Zestaw „Onyx Head Start Pack” zawiera następujące przedmioty i jest dostępny już dziś za 84,00 zł:

  • Dostęp do Neverwinter przed premierą
  • Pakiet „Fragile Onyx Weapon Pack”
  • Zestaw „Onyx Keyring” z 20 kluczami „Enchanted Key”
  • Zestaw „Adventurer’s Helper Pack”
  • Broń z serii „Graycloak’s Legacy”
  • Wierzchowca „Onyx Horse”
  • Tytuł w grze „The Onyx Adorned”

Neverwinter na PlayStation®4 zawierać będzie całą zawartość dostępną w bazowej wersji gry, w tym osiem grywalnych klas i dziewięć ekspansji, przenosząc graczy do w pełni rozwiniętego świata RPG opartego na uniwersum od Wizards of the Coast. Dotyczy to również najnowszej aktualizacji, „The Maze Engine”, która pozwala graczom doświadczyć najnowszych przygód z uniwersum Dungeons & Dragons razem z przyjaciółmi. Neverwinter dostępne jest już dziś poprzez pakiet „Onyx Head Start Pack”, który kupić można za 84,00 zł w sklepie PlayStation®Store, skąd pobrać można w pełni zoptymalizowaną wersję gry, współpracującą z kontrolerem DualShock 4, ze zintegrowaną funkcją rozmów grupowych i innymi udogodnieniami.

Neverwinter to darmowe MMORPG akcji pełne szybkiej walki i epickich podziemi. Gracze odkrywają rozległe tereny miasta Neverwinter i jego okolice, poznając żywą historię tego ikonicznego miasta i walcząc z hordami przeciwników. Neverwinter jest aktualnie dostępny na komputery PC oraz cyfrowo na Xbox One, za darmo dla wszystkich użytkowników Gold ze sklepu Xbox Games Store. Gra będzie również dostępna za darmo na PlayStation®4 z początkiem 19 lipca (PlayStation®Plus nie jest wymagane).

Po więcej informacji o Neverwinter, odwiedź ps4.playneverwinter.com.

Skontaktuj się z nami
Stanislav Pleshchev Perfect World
Stanislav Pleshchev Perfect World
Więcej o Dungeons & Dragons Neverwinter

WIĘCEJ O PERFECT WORLD EUROPE B.V.

Perfect World Europe jest wiodącym wydawcą gier online w Europie, specjalizującym się we wciągających darmowych grach MMORPG. Perfect World Europe z powodzeniem wydał wiele popularnych tytułów, m.in. Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online, Forsaken World, War of the Immortals oraz Fortuna. Firma ściśle współpracuje z zachodnimi zespołami developerów i partnerami takimi jak Cryptic Studios, developerem niezwykle udanego MMORPG Dungeons & Dragons Neverwinter, a także z Runic Games, developerem przebojowej serii Torchlight, aby zapewnić niezrównaną jakość usług i doświadczeń płynących z rozgrywki dla wszystkich swoich graczy. Filia Perfect World Co., Ltd., Perfect World Europe, ma siedzibę zlokalizowaną w Amsterdamie, w Holandii. Więcej informacji dostępnych jest na: pl.perfectworld.eu.

WIĘCEJ O CRYPTIC STUDIOS, INC.

Cryptic Studios, Inc. jest wiodącym developerem gier online, zaangażowanym w tworzenie rozgrywki wyższego poziomu. Cryptic Studios, Inc. tworzy tytuły klasy AAA na platformę PC i dynamicznie rozwija swoje portfolio gier, by rozszerzyć działalność poza tradycyjny segment MMORPG. Z wielkim sukcesem wprowadził na rynek tytuły takie jak "Dungeons & Dragons: Neverwinter", "Star Trek Online" and  "Champions Online: Free for All". Cryptic Studios, Inc., to spółka zależna od Perfect World Co., Ltd., z siedzibą w Los Gatos, CA.

WIĘCEJ O WIZARDS OF THE COAST

Wizards of the Coast LLC, to spółka zależna od Hasbro, Inc. (NASDAQ:HAS), jest liderem rozrywki w życiu graczy. Gracze i fani Wizards są członkami globalnej społeczności powiązanej wspólnym zamiłowaniem do rozgrywki wirtualnej, a także tej osobowej, na żywo. Firma wnosi na rynek rozległe doświadczenie w grach, pod postacią potężnych nazw marek, takich jak MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS, oraz  KAIJUDO. Wizards jest także wydawcą serii fikcji fantasy w licznych best-sellerach New York Times. Aby uzyskać więcej informacji o znanych na całym świecie markach, odwiedź stronę Wizards of the Coast na www.wizards.com.

WIĘCEJ O NEVERWINTER

Dungeons & Dragons Neverwinter łączy najlepsze elementy pokonywania lochów, klasycznego RPG akcji, instancji dla 5-osobowych grup, PvP oraz unikatowego narzędzia edytorskiego, tworząc wciągający świat przygód. W świecie osadzonym w Zapomnianych Krainach, gracze przemierzają charakterystyczne miasto Neverwinter, podróżują poza oblężone mury miasta, zwanego niegdyś Klejnotem Północy, poprzez podziemne przejścia,  w poszukiwaniu zapomnianych tajemnic i zaginionych skarbów.

Dungeons & Dragons, Neverwinter, właściwe im loga, Forgotten Realms, Shadowmantle, Magic: The Gathering i wszystkie nazwy postaci są znakami towarowymi Wizards of the Coast LLC w U.S.A. i w innych krajach. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kaijudo jest znakiem towarowym Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids.