Nowa aktualizacja do Neverwinter: Storm King’s Thunder trafi na konsole PlayStation 4 i Xbox One już 17 stycznia

Nowa aktualizacja do Neverwinter: Storm King’s Thunder trafi na konsole PlayStation 4 i Xbox One już 17 stycznia

Do popularnej, darmowej gry MMO Perfect World trafią nowe strefy, łodzie i wiele więcej w najnowszej aktualizacji zawartości

Dziś, Perfect World ogłosiło następną aktualizację dla konsolowej wersji Dungeons & Dragons: Neverwinter. Poszukiwacze przygód na PlayStation 4 i Xbox One staną przed niełatwym zadaniem odbicia twierdzy Svardborg z rąk potężnych mroźnych olbrzymów, gdy już 17 stycznia 2017 aktualizacja z lokacją Sea of Moving Ice trafi na konsole. Dodatek do Neverwinter: Storm King’s Thunder wprowadzi kilka nowych funkcji, w tym ekspansywną strefę przygodową, morskie podróże, zaawansowaną mini-grę rybacką, nowe artefaktyczne uzbrojenie, poszukiwanie skarbów i epickie starcie z mroźnymi olbrzymami w ich legowisku.

 

Na północnych krańcach Faerûn, mroźne olbrzymy przejęły kontrolę nad terenami wokół doliny Icewind Dale, zagrażając zamrożeniem całego królestwa przy pomocy Ring of Winter. Neverwinter i okoliczne tereny są w niebezpieczeństwie – poszukiwacze przygód muszą zebrać swoje siły i stawić czoła Jarlowi Storvald, który będzie na nich czyhać w mroźnej warowni Svardborg. Podczas żeglugi na khyeku, nowym okręcie morskim, gracze napotykać będą na dobrze znane im neverwinterowe aktywności, takie jak rybactwo lodowe z dziesiątkami rodzajów ryb do złapania, czy polowanie na relikwie olbrzymów w poszukiwaniu potężnego, artefaktycznego uzbrojenia.

Neverwinter to darmowe MMORPG akcji pełne szybkiej walki i epickich podziemi. Gracze odkrywają rozległe tereny miasta Neverwinter i jego okolice, poznając ich żywą historię i walcząc z hordami przeciwników. Neverwinter jest aktualnie dostępne na komputery PC, cyfrowo na Xbox One, za darmo dla wszystkich użytkowników Gold oraz na PlayStation®4 (PlayStation®Plus nie jest wymagane).

*Na konsoli Xbox wymagane jest członkostwo Xbox Live Gold sprzedawane osobno.

Po więcej informacji o Neverwinter, odwiedź http://www.playneverwinter.com

Skontaktuj się z nami
Stanislav Pleshchev Perfect World
Stanislav Pleshchev Perfect World
Więcej o Dungeons & Dragons Neverwinter

WIĘCEJ O PERFECT WORLD EUROPE B.V.

Perfect World Europe jest wiodącym wydawcą gier online w Europie, specjalizującym się we wciągających darmowych grach MMORPG. Perfect World Europe z powodzeniem wydał wiele popularnych tytułów, m.in. Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online, Forsaken World, War of the Immortals oraz Fortuna. Firma ściśle współpracuje z zachodnimi zespołami developerów i partnerami takimi jak Cryptic Studios, developerem niezwykle udanego MMORPG Dungeons & Dragons Neverwinter, a także z Runic Games, developerem przebojowej serii Torchlight, aby zapewnić niezrównaną jakość usług i doświadczeń płynących z rozgrywki dla wszystkich swoich graczy. Filia Perfect World Co., Ltd., Perfect World Europe, ma siedzibę zlokalizowaną w Amsterdamie, w Holandii. Więcej informacji dostępnych jest na: pl.perfectworld.eu.

WIĘCEJ O CRYPTIC STUDIOS, INC.

Cryptic Studios, Inc. jest wiodącym developerem gier online, zaangażowanym w tworzenie rozgrywki wyższego poziomu. Cryptic Studios, Inc. tworzy tytuły klasy AAA na platformę PC i dynamicznie rozwija swoje portfolio gier, by rozszerzyć działalność poza tradycyjny segment MMORPG. Z wielkim sukcesem wprowadził na rynek tytuły takie jak "Dungeons & Dragons: Neverwinter", "Star Trek Online" and  "Champions Online: Free for All". Cryptic Studios, Inc., to spółka zależna od Perfect World Co., Ltd., z siedzibą w Los Gatos, CA.

WIĘCEJ O WIZARDS OF THE COAST

Wizards of the Coast LLC, to spółka zależna od Hasbro, Inc. (NASDAQ:HAS), jest liderem rozrywki w życiu graczy. Gracze i fani Wizards są członkami globalnej społeczności powiązanej wspólnym zamiłowaniem do rozgrywki wirtualnej, a także tej osobowej, na żywo. Firma wnosi na rynek rozległe doświadczenie w grach, pod postacią potężnych nazw marek, takich jak MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS, oraz  KAIJUDO. Wizards jest także wydawcą serii fikcji fantasy w licznych best-sellerach New York Times. Aby uzyskać więcej informacji o znanych na całym świecie markach, odwiedź stronę Wizards of the Coast na www.wizards.com.

WIĘCEJ O NEVERWINTER

Dungeons & Dragons Neverwinter łączy najlepsze elementy pokonywania lochów, klasycznego RPG akcji, instancji dla 5-osobowych grup, PvP oraz unikatowego narzędzia edytorskiego, tworząc wciągający świat przygód. W świecie osadzonym w Zapomnianych Krainach, gracze przemierzają charakterystyczne miasto Neverwinter, podróżują poza oblężone mury miasta, zwanego niegdyś Klejnotem Północy, poprzez podziemne przejścia,  w poszukiwaniu zapomnianych tajemnic i zaginionych skarbów.

Dungeons & Dragons, Neverwinter, właściwe im loga, Forgotten Realms, Shadowmantle, Magic: The Gathering i wszystkie nazwy postaci są znakami towarowymi Wizards of the Coast LLC w U.S.A. i w innych krajach. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kaijudo jest znakiem towarowym Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids.