Icewind Dale zostanie zaklęte już 13 Maja

Icewind Dale zostanie zaklęte już 13 Maja

Data wydania i fabularna zapowiedź dla najnowszego modułu ekspansyjnego do Neverwinter

Piątek, 18 kwietnia 2014 — Już 13 Maja 2014 do Neverwinter trafi najnowszy moduł Curse of Icewind Dale. Kluczowa dla Zapomnianych Krain lokacja Icewind Dale jest tematem trylogii Icewind Dale R.A. Salvatore i rozsławiła uniwersum Dungeons and Dragons na cały świat. Neverwinterowa wersja Icewind Dale skupiona jest głównie na fabule, mającej miejsce zaraz po oficjalnej papierowej kampanii D&D Legacy of the Crystal Shard. Poznaj historię tego świata oglądając najnowszą fabularną Zapowiedź.

Oto niektóre z atrakcji, jakie zawiera w sobie moduł Curse of Icewind Dale:

  • Kluczowe lokacje Icewind Dale: Dolina Krasnoludów, Caer-Konig i Przełęcz Icewind
  • Czarny lód: Rozsiany po całym Icewind Dale, powstał z połączenia fragmentów Kryształowego odłamka Crenshinibon z okolicznymi lodowymi terenami. Czarny lód stał się głównym zasobem w Icewind Dale i gracze muszą walczyć o najlepsze miejsca do jego zbiorów, aby móc stworzyć z niego potężny ekwipunek.
  • Dwie Nowe Przeciwstawne Grupy: Mieszkańcy Dekapolis i Tajemne Bractwo oferują graczom nowe zadania i możliwość zbiorów Czarnego Lodu.
  • Otwarty Świat PvP: Gracze mogą wejść do miejsc oznaczonych flagą PvP i zdobywać Czarny Lód szybciej, będąc tym samym wystawionym na ataki przeciwnej frakcji.
  • Nowa Kampania PvE: Nowa seria zadań i Łask wraz z nowymi zadaniami PvE, czyli Heroicznymi Potyczkami, na których może znajdować się tuzin graczy na raz.
  • Nowa Heroiczna Ścieżka rozwoju Łowcy: Nowa ścieżka rozwoju dla Łowcy, czyli pionier, da dostęp do nowych umiejętności spotkaniowych, nieograniczonych i dziennych, jak i również 3 nowych cech klasowych i osiągnięć.

Aby ściągnąć zapowiedź najnowszego modułu do Neverwinter, Curse of Icewind Dale, proszę nacisnąć tutaj.

Neverwinter - Curse Icewind Dale