Icewind Dale, 13 Mayıs'ta bomba gibi geliyor

Icewind Dale, 13 Mayıs'ta bomba gibi geliyor

Neverwinter'ın gelecek güncelleme Modülü yayın tarihi ve fragmanı

Neverwinter, son Modülü Curse of Icewind Dale'ı 13 Mayıs 2014'te yayınlıyor. Unutulmuş Diyarların içinde simgeleşmiş bir bölge olan Icewind Dale, R.A. Salvatore'nin Icewind Dale Üçlemesi'nin konusu ve ayrıca Dungeons and Dragons dünyasında tanınmış bir yer. Icewind Dale'ın Neverwinter versiyonu da bu hikaye ile oldukça bağlantılı ve resmi Legacy of the Crystal Shard D&D Pen and Paper senaryosundan sonra sahne alıyor. Hikayenin nasıl geliştiğini yeni İlim fragmanımızı izleyerek görün.

İşte Curse of Icewind Dale'da öne çıkan yeniliklerden bazıları:

  • Simgesel Icewind Dale Bölgeleri: Cüce Vadisi, Caer-Konig ve Icewind Geçidi
  • Kara Buz:  Crenshinibon adı verilen ve sezgileri olan Kristal Parçası ile civardaki buzun füzyona uğramış hali olan Kara Buz, Icewind Dale'ın her yerine dağılmıştır.  Kara Buz, Icewind Dale'ın en önemli kaynağı haline gelmiştir. Bu kaynağı kullanarak oyundaki en güçlü teçhizatları imal edebilen oyuncular, en iyi toplama yerlerini ele geçirmek için mücadele etmek zorunda.
  • İki Yeni Rakip Grup: Her biri oyunculara farklı görevler ve Kara Buz hasadı imkanı sunan On Kasabalılar ve Arkana Kardeşliği.
  • Açık Dünya PvP: Oyuncular, PvP için işaretlenmiş alanlara girebiliyor ve daha hızlı bir şekilde Kara Buz toplayabiliyorlar ancak bu sırada karşı fraksiyonun düşman üyeleri tarafından öldürülmeyi göze alıyorlar.
  • Yeni PvE Senaryosu: Yeni görev dizileri ve Lütuflarla birlikte açık dünya PvE görevleri olan ve aynı anda bir düzineden fazla oyuncunun katılabildiği Kahramanca Karşılaşmalar da geliyor.
  • Yeni Avcı Korucu Paragon Yolu: Avcı Korucu sınıfı için Kılavuz adında yeni bir Paragon Yolu mevcut. Bu, yepyeni Anlık, Karşılaşma ve Günlük Güçlerin kapısını açacak ve üç yeni Sınıf Özelliği ile üç yeni Beceriyi beraberinde getirecek.

Yeni Neverwinter Curse of Icewind Dale ilim fragmanımızı indirmek lütfen buraya tıklayın.

Dungeons & Dragons Neverwinter hakkında

PERFECT WORLD EUROPE B.V. HAKKINDA

Perfect World Europe B.V., oyuncuyu içine çeken ücretsiz MMORPG’lerde uzmanlaşmış, önde gelen Avrupalı çevrimiçi oyun yayıncılarından biridir. Perfect World Europe bu güne kadar bir dizi popüler oyun yayınlamıştır, bunlar arasında Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online,  Forsaken World, War of the Immortals ve Fortuna bulunmaktadır. Şirket oyuncularına eşi benzeri olmayan bir hizmet kalitesi ve oyun tecrübesi sunmak için, heyecanla beklenen MMORPG Dungeons & Dragons: Neverwinter'ın geliştiricisi Cryptic Studios ve büyük bir hit olmuş Torchlight serisinin geliştiricisi Runic Games gibi batılı stüdyolarla ve diğer ortaklarıyla yakından çalışmaktadır. Perfect World Co., Ltd.'nin  bir iştiraki olan Perfect World Europe B.V.'nin merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen şu siteyi ziyaret edin: tr.perfectworld.eu

CRYPTIC STUDIOS, Inc. HAKKINDA

Cryptic Studios, Inc., kendisini oyunlarında üst seviye oynanış sunmaya adamış, önde gelen bir çevrimiçi oyun geliştiricisidir. Cryptic Studios, Inc. PC için AAA yapımlar geliştirmekte ve geleneksel MMORPG türünün ötesine geçmek için hızla portföyünü çeşitlendirmektedir. Başarıyla piyasaya çıkardığı oyunlar "Dungeons & Dragons", "Star Trek Online" ve “Champions Online: Free for All”. Perfect World Co., Ltd.'nin bir iştiraki olan Cryptic Studios, Inc.'nin merkezi Los Gatos, CA'da bulunmaktadır.

WIZARDS OF THE COAST HAKKINDA

Hasbro, Inc.'nin (NASDAQ:HAS) bir iştiraki olan Wizards of the Coast LLC, oyunculuğu yaşam tarzı haline getirmiş oyuncuları eğlendirmekde lider konumdadır. Wizards'ın oyuncuları ve hayranları, hem digital hem de yüzyüze oyunculuğa duydukları aşkla bir araya gelmiş küresel bir topluluğun üyeleridir. Şirket pazara, MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS ve KAIJUDO gibi güçlü markalar altında kapsamlı oyunlar sunmaktadır. Ayrıca Wizards, New York Times best-seller listelerine girmiş sayısız fantastik kurgu kitap serisinin de yayımcısıdır. Dünyaca tanınmış markalarımız hakkında daha fazla bilgi için www.wizards.com linki üzerinden Wizards of the Coast internet sitesini ziyaret edin.

NEVERWINTER HAKKINDA

Dungeons & Dragons Neverwinter, Dungeon Delving’in en iyi elementlerini, klasik aksiyon RPG’sini, 5 kişilik party oluşumunu ve benzersiz içerik oluşturma aracı Foundry’yi, Forgotten Realms’de  oyuncuların keşfedip koruyabileceği Neverwinter’da birleştirerek The Jewel of The North şehrinin kuşatılmış duvarları ötesinde gizli yeraltı geçitlerinde unutulmuş gizemleri ve kayıp hazinelerini keşfetme olanağını sunar.

Dungeons & Dragons, Neverwinter ve ilgili logoları, Unutulmuş Diyarlar, Shadowmantle, Magic: The Gathering ve tüm karakter isimleri A.B.D ve d,üer ülkelerde Wizards of the Coast LLC’nin tescilli markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Kaijudo Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids’in tescilli markasıdır.