FAERÛN İÇİN EPİK SAVAŞ KIZIŞIYOR! NEVERWINTER: RISE OF TIAMAT YAYINLANDI

FAERÛN İÇİN EPİK SAVAŞ KIZIŞIYOR! NEVERWINTER: RISE OF TIAMAT YAYINLANDI

Cryptic Studios, EjderhaKraliçe’ye karşı epik savaş açtı! 25 oyunculu “boss” savaşı için devasa bir zindan Neverwinter'a eklendi.

19.11.2014 — Ücretsiz MMORPG oyunlarda lider yayıncılardan olan Perfect World Entertainment ve AAA kalite oyunlarıyla bilinen Cryptic Studios, Neverwinter: Rise of Tiamat’ın çıkışını duyurdu. Dungeons & Dragons evreninde geçen aksiyon MMORPG Neverwinter’ın bu en yeni modülünü bugünden itibaren oynayabilirsiniz. Ejderha Kraliçe'ye karşı açılan eşsiz savaş sürerken Neverwinter'a 25 oyunculu “boss” savaşı için devasa bir zindan eklendi. 

Seasons of Dragons’ın zirvesinde, Rise of Tiamat dördüncü Neverwinter modülü Tyranny of Dragons’daki olayların ve Neverwinter Kuşatması müsabakakasının etkinliklerinin devamı niteliğini taşıyor. Bugünden itibaren tüm macerasever oyuncular, Ejderha Tarikatı tarafından yağmalanmış olan yepyeni serüven bölgesi Ejderhalar Kuyusu’na girebilirler. Tiamat’ın Dokuz Cehennem’den dirilip Faerûn’un üzerine bir kabus gibi çökmesiyle birlikte oyuncular artık güçlerini birleştirmek ve Dungeons & Dragons evreninin en ürkütücü canilerine karşı savaşmak zorundalar.

Neverwinter’ın Yapım Yöneticisi Rob Overmeyer, “Ekibimiz Tiamat’ı Neverwinter evrenine getirmekten büyük heyecan duyuyor, çünkü Tiamat Dungeons & Dragons evreninin en efsanevi karakterlerinden biri” diyor. Overmeyer şunları da sözlerine ekliyor: “Tiamat’la ilgili beklentileri karşılayabilmek için, şimdiye kadar oyuna eklenmiş en büyük oyun içi çarpışmalarından birini yarattık. Bu, ekibimizin hem kaliteli bir Dungeons & Dragons deneyimi hem de aynı kalitede bir oyun deneyimi yaratmak amacına hizmetimizdir.”

Neverwinter: Rise of Tiamat ile ayrıca Bela Varlok sınıfına, Varlokların düşmanlarının hayatını kurutmasına ve bunu daha da güçlü saldırılar için kullanmalarına imkan veren yeni Paragon Yolu Ruhbağı geldi. Ayrıca, yüksek seviye oyuncular artık dört farklı teçhizat yuvası (boyun, kemer, ana el ve boş el) için yeni Eser teçhizat parçaları edinebilecekler.

Hızlı kesmeyen savaşları ve destansı zindanlarıyla büyük kitleler tarafından sevilen MMORPG aksiyonu Neverwinter’da muazzam Neverwinter şehrini ve şehri çehreleyen kırsal bölgeleri keşfedebilir, ikonlaşmış bu şehrin tarihini öğrenebilir ve düşmanları dize getirmek için amansız bir mücadelenin içine girebilirsiniz. Rise of Tiamat, Wizards of the Coast’un yarattığı Dungeons & Dragons Unutulmuş Diyarlar evreninde geçen Neverwinter’ın beşinci modülü.

Tiamat karşısında ya diz çökün ya da onu ve ürkütücü Ejderha Tarikatı’nı devirin!

Neverwinter oynamak için: http://www.arcgames.com/tr/games/neverwinter

Diğer Neverwinter oyuncularıyla gücünüzü birleştirmek için: https://www.facebook.com/NeverwinterTR

Türkçe altyazılı Neverwinter: Rise of Tiamat oynanış fragmanı için: https://www.youtube.com/watch?v=B5E1gyDvtdg&list=UUKUMcJtKIbtM-NBpLh5p4mw

 

[TR] Neverwinter: Rise of Tiamat

Özlem Gürel Varol PR Partner @ Hit Crit