Epicka bitwa o Faerûn rozpoczyna się już dziś!

Epicka bitwa o Faerûn rozpoczyna się już dziś!

Premiera Neverwinter: Rise of Tiamat wprowadza do gry 25 osobowe walki z bossami.

Dziś, Cryptic Studios i Perfect World Entertainment Inc., wiodący wydawca powszechnie uznanych darmowych gier MMORPG, ogłosili premierę Neverwinter: Rise of Tiamat – najnowszego modułu, którego akcja bazuje na franczyzie Dungeons & Dragons. Klasa Czarnoksiężnika Plagi otrzyma dostęp do nowej ścieżki chwały, mechanika klas Oddanego Kapłana i Łotrzyka Oszusta zostanie przerobiona i odświeżona, a Złotnictwo umożliwi graczom tworzenie nowych potężnych przedmiotów. Wraz z tym modułem Cryptic wprowadził także ogromną instancję z 25-osobową epicką walką ze smoczą królową – Tiamat. 

“Nasz zespół jest niezmiernie zadowolony z wprowadzenia Tiamat do Neverwinter, gdyż jest ona jedną z najbardziej charakterystycznych dla historii Dungeons & Dragons postaci,” powiedział Rob Overmeyer, producent wykonawczy Neverwinter. “By walka z królową spełniała oczekiwania graczy, stworzyliśmy jedno z największych spotkań w historii gry. Od zawsze zależało nam na tym, by gracze mogli cieszyć się zarówno światem Dungeons & Dragons, jak i samą rozgrywką na najwyższym poziomie, i jest to pewnego rodzaju świadectwem celu naszego zespołu.”

W kulminacji Season of Dragons, Rise of Tiamat następuje po wydarzeniach czwartego modułu Neverwinter – Tyranny of Dragons i Oblężeniu Neverwinter. Od dziś, gracze będą mogli udać się do Smoczej Studni, nowej strefy przygód splądrowanej przez Kult Smoka. Wraz z przyzwaniem Tiamat z Dziewięciu Piekieł wiszących nad światem Faerûn, podróżnicy muszą zjednoczyć siły w walce z jednym z najpotężniejszych w Dungeon & Dragons przeciwników.

Neverwinter: Rise of Tiamat wprowadza także nową ścieżkę chwały dla klasy Czarnoksiężnika Plagi, Spoiwo Dusz, pozwalającej na wyssanie energii witalnej z przeciwników i użycie jej do potężnych zaklęć. Dodatkowo, gracze na wysokim poziomie będą mogli zebrać nowe części artefaktycznego rynsztunku na cztery różne miejsca w ekwipunku – naszyjnik, pas, jako broń główną i dodatkową.

Neverwinter to MMORPG akcji pełne szybkiej walki i epickich podziemi. Gracze odkrywają rozległe tereny miasta Neverwinter i jego okolice, poznając żywą historię tego ikonicznego miasta i walcząc z hordami przeciwników. Rise of Tiamat to piąty moduł dla powszechnie uznanej darmowej gry MMORPG akcji Neverwinter, osadzonej w uniwersumZapomnianych Krain Dungeons & Dragons od Wizards of the Coast.

Po więcej informacji o Neverwinter i by zagrać za darmo odwiedź:  Neverwinter 

Skontaktuj się z nami
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe BV
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe BV
Więcej o Dungeons & Dragons Neverwinter

WIĘCEJ O PERFECT WORLD EUROPE B.V.

Perfect World Europe jest wiodącym wydawcą gier online w Europie, specjalizującym się we wciągających darmowych grach MMORPG. Perfect World Europe z powodzeniem wydał wiele popularnych tytułów, m.in. Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online, Forsaken World, War of the Immortals oraz Fortuna. Firma ściśle współpracuje z zachodnimi zespołami developerów i partnerami takimi jak Cryptic Studios, developerem niezwykle udanego MMORPG Dungeons & Dragons Neverwinter, a także z Runic Games, developerem przebojowej serii Torchlight, aby zapewnić niezrównaną jakość usług i doświadczeń płynących z rozgrywki dla wszystkich swoich graczy. Filia Perfect World Co., Ltd., Perfect World Europe, ma siedzibę zlokalizowaną w Amsterdamie, w Holandii. Więcej informacji dostępnych jest na: pl.perfectworld.eu.

WIĘCEJ O CRYPTIC STUDIOS, INC.

Cryptic Studios, Inc. jest wiodącym developerem gier online, zaangażowanym w tworzenie rozgrywki wyższego poziomu. Cryptic Studios, Inc. tworzy tytuły klasy AAA na platformę PC i dynamicznie rozwija swoje portfolio gier, by rozszerzyć działalność poza tradycyjny segment MMORPG. Z wielkim sukcesem wprowadził na rynek tytuły takie jak "Dungeons & Dragons: Neverwinter", "Star Trek Online" and  "Champions Online: Free for All". Cryptic Studios, Inc., to spółka zależna od Perfect World Co., Ltd., z siedzibą w Los Gatos, CA.

WIĘCEJ O WIZARDS OF THE COAST

Wizards of the Coast LLC, to spółka zależna od Hasbro, Inc. (NASDAQ:HAS), jest liderem rozrywki w życiu graczy. Gracze i fani Wizards są członkami globalnej społeczności powiązanej wspólnym zamiłowaniem do rozgrywki wirtualnej, a także tej osobowej, na żywo. Firma wnosi na rynek rozległe doświadczenie w grach, pod postacią potężnych nazw marek, takich jak MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS, oraz  KAIJUDO. Wizards jest także wydawcą serii fikcji fantasy w licznych best-sellerach New York Times. Aby uzyskać więcej informacji o znanych na całym świecie markach, odwiedź stronę Wizards of the Coast na www.wizards.com.

WIĘCEJ O NEVERWINTER

Dungeons & Dragons Neverwinter łączy najlepsze elementy pokonywania lochów, klasycznego RPG akcji, instancji dla 5-osobowych grup, PvP oraz unikatowego narzędzia edytorskiego, tworząc wciągający świat przygód. W świecie osadzonym w Zapomnianych Krainach, gracze przemierzają charakterystyczne miasto Neverwinter, podróżują poza oblężone mury miasta, zwanego niegdyś Klejnotem Północy, poprzez podziemne przejścia,  w poszukiwaniu zapomnianych tajemnic i zaginionych skarbów.

Dungeons & Dragons, Neverwinter, właściwe im loga, Forgotten Realms, Shadowmantle, Magic: The Gathering i wszystkie nazwy postaci są znakami towarowymi Wizards of the Coast LLC w U.S.A. i w innych krajach. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kaijudo jest znakiem towarowym Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids.