EJDERHA TARİKATI, NEVERWINTER: TYRANNY OF DRAGONS'DA FAERÛN'U İŞGAL EDİYOR

EJDERHA TARİKATI, NEVERWINTER: TYRANNY OF DRAGONS'DA FAERÛN'U İŞGAL EDİYOR

EJDERHA TARİKATI, NEVERWINTER: TYRANNY OF DRAGONS'DA FAERÛN'U İŞGAL EDİYOR

Geniş kitleler tarafından beğeniyle takip edilen, ücretsiz oynanan MMORGP yayımcısı Perfect World Entertainment Inc., bugün Neverwinter’ın son içerik güncellemesi Tyranny of Dragons'un Kuzey Amerika ve Avrupa'da resmen yayına girdiğini duyurdu. Neverwinter: Tyranny of Dragons, Dungeon & Dragons MMORPG'sine yeni bir oynanabilir sınıfın, yeni bir oynanabilir ırkın, yeni kahramanca karşılaşmaların ve maceracıların keşfetmesi için yeni bir zindan ve çarpışmanın da içinde bulunduğu en büyük güncellemelerden biriyle yepyeni bir soluk getiriyor.

Oyuncular, bugünden itibaren Bela Varlok sınıfını oynamaya başlayabilir. Ücretsiz güncellemenin bir parçası olarak sunulan Bela Varlok sınıfının odak noktası olan menzilli hasar ve lanet mekanikleri, ona gruplar için harika bir destek rolü kazandırıyor. Yeni Bela Varlok, Ejderha Tarikatı'nın istila ettiği topraklarda çarpışan takım oyuncularına da benzersiz seçenekler sağlayarak Dungeons & Dragons ilminden birçok ejderhanın dahil olduğu yeni kahramanca karşılaşmaların önünü açıyor.

Neverwinter: Tyranny of Dragons, ayrıca Neverwinter oyuncularının takım çalışması becerilerini sınayan yeni bir çarpışma ve zindanı da beraberinde getiriyor. Oyuncular, bir yandan Dungeons & Dragons kurgusunun temasını anlamaya çalışırken diğer yandan bu yeni oluşumlar tarafından Lostmauth ve Tuern gibi daha önce adını hiç duymadıkları yabancı civarlarda yolculuklara sürükleniyorlar. Güncelleme ile gelenlerden biri de oyuncuların tehlikeli ve güçlü bir Ejdersoyu rolüne bürünmelerini mümkün kılan yeni Ejdersoyu premium ırkı.

Neverwinter Baş Yapımcısı Rob Overmeyer, "Serinin hayranları olarak, sürekli oyuncularımızın Neverwinter deneyiminin Dungeons & Dragons ilmine uygun olarak şekillenmesinin yollarını arıyoruz." diyor. "Ekibimiz, oyunumuzda daha fazla ejderha istendiğini duydu ve oyuncular için Neverwinter: Tyranny of Dragons'da asla unutamayacakları destansı anlar geliştirmek adına yorulmadan, usanmadan çalıştı."

Neverwinter, hareketli savaşları ve destansı zindanları ön plana çıkaran, aksiyon dolu bir MMORPG. Oyuncular, muazzam Neverwinter şehrini ve onu çevreleyen kırsalları, bu simgesel şehrin hala canlı olan tarihini öğrenerek ve birçok düşmanıyla savaşarak keşfeder. Tyranny of Dragons, Wizards of the Coast'un Dungeons & Dragons Unutulmuş Diyarlar evreninde kurgulanan, geniş kitlelerin büyük bir beğeniyle takip ettiği, ücretsiz oynanabilen, aksiyon dolu MMORPG Neverwinter'ın dördüncü modülü.

Neverwinter hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve hemen ücretsiz oynamaya başlamak için resmi web sayfasını ziyaret edin: http://games.arcgames.com/tr/prod/neverwinter

Dungeons & Dragons Neverwinter hakkında

PERFECT WORLD EUROPE B.V. HAKKINDA

Perfect World Europe B.V., oyuncuyu içine çeken ücretsiz MMORPG’lerde uzmanlaşmış, önde gelen Avrupalı çevrimiçi oyun yayıncılarından biridir. Perfect World Europe bu güne kadar bir dizi popüler oyun yayınlamıştır, bunlar arasında Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online,  Forsaken World, War of the Immortals ve Fortuna bulunmaktadır. Şirket oyuncularına eşi benzeri olmayan bir hizmet kalitesi ve oyun tecrübesi sunmak için, heyecanla beklenen MMORPG Dungeons & Dragons: Neverwinter'ın geliştiricisi Cryptic Studios ve büyük bir hit olmuş Torchlight serisinin geliştiricisi Runic Games gibi batılı stüdyolarla ve diğer ortaklarıyla yakından çalışmaktadır. Perfect World Co., Ltd.'nin  bir iştiraki olan Perfect World Europe B.V.'nin merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen şu siteyi ziyaret edin: tr.perfectworld.eu

CRYPTIC STUDIOS, Inc. HAKKINDA

Cryptic Studios, Inc., kendisini oyunlarında üst seviye oynanış sunmaya adamış, önde gelen bir çevrimiçi oyun geliştiricisidir. Cryptic Studios, Inc. PC için AAA yapımlar geliştirmekte ve geleneksel MMORPG türünün ötesine geçmek için hızla portföyünü çeşitlendirmektedir. Başarıyla piyasaya çıkardığı oyunlar "Dungeons & Dragons", "Star Trek Online" ve “Champions Online: Free for All”. Perfect World Co., Ltd.'nin bir iştiraki olan Cryptic Studios, Inc.'nin merkezi Los Gatos, CA'da bulunmaktadır.

WIZARDS OF THE COAST HAKKINDA

Hasbro, Inc.'nin (NASDAQ:HAS) bir iştiraki olan Wizards of the Coast LLC, oyunculuğu yaşam tarzı haline getirmiş oyuncuları eğlendirmekde lider konumdadır. Wizards'ın oyuncuları ve hayranları, hem digital hem de yüzyüze oyunculuğa duydukları aşkla bir araya gelmiş küresel bir topluluğun üyeleridir. Şirket pazara, MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS ve KAIJUDO gibi güçlü markalar altında kapsamlı oyunlar sunmaktadır. Ayrıca Wizards, New York Times best-seller listelerine girmiş sayısız fantastik kurgu kitap serisinin de yayımcısıdır. Dünyaca tanınmış markalarımız hakkında daha fazla bilgi için www.wizards.com linki üzerinden Wizards of the Coast internet sitesini ziyaret edin.

NEVERWINTER HAKKINDA

Dungeons & Dragons Neverwinter, Dungeon Delving’in en iyi elementlerini, klasik aksiyon RPG’sini, 5 kişilik party oluşumunu ve benzersiz içerik oluşturma aracı Foundry’yi, Forgotten Realms’de  oyuncuların keşfedip koruyabileceği Neverwinter’da birleştirerek The Jewel of The North şehrinin kuşatılmış duvarları ötesinde gizli yeraltı geçitlerinde unutulmuş gizemleri ve kayıp hazinelerini keşfetme olanağını sunar.

Dungeons & Dragons, Neverwinter ve ilgili logoları, Unutulmuş Diyarlar, Shadowmantle, Magic: The Gathering ve tüm karakter isimleri A.B.D ve d,üer ülkelerde Wizards of the Coast LLC’nin tescilli markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Kaijudo Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids’in tescilli markasıdır.