Czas na partyjkę we Wspaniałą Grę Respena!

Czas na partyjkę we Wspaniałą Grę Respena!

Popularna gra stołowa powraca do Neverwinter.

Piątek, 7 listopada 2014 — W oczekiwaniu na premierę Neverwinter: Rise of Tiamat, Perfect World Entertainment i Cryptic przywracają dawne wydarzenie z gry, Wspaniałą Grę Respena, od 13 do 17 Listopada. Pierwotnie dostępna 1 Kwietnia Gra Respena zamienia grupkę podróżników w figurki będące częścią przygody w klasycznej kampanii stołowej Dungeons & Dragons.

Gra Respena to Neverwinterowe wydarzenie z gry dedykowane fanom stołowych gier figurkowych. Wydarzenie prowadzi tajemniczy i psotny mag Respen Durothil, który zachęca każdego bohatera Neverwinter do udziału w swojej wspaniałej grze. U boku takich sław jak Sierżant Knox, Makos, Celeste, Xuna, czy Rhix, gracze będą mogli wcielić się w miniaturowe wersje siebie poruszające się po planszy gry. Niech rzut kością i tekturowe przekładki ramię w ramię z wyobraźnią graczy ocalą elficką księżniczkę lub wyeliminują wrogów w tajemniczych podziemiach. Sam Respen wcielił się w rolę Mistrza Podziemi i narratora gry, gdy drużyna zapuszcza się w rozległe bagna i mroczne lasy.

Wraz z premierą 18 Listopada, Neverwinter: Rise of Tiamat poprzedza wydarzenia czwartego modułu NeverwinterTyranny of Dragons i Oblężenia Neverwinter. Kult smoka jest o krok od przyzwania pięciogłowej smoczej bogini Tiamat z Dziewięciu Piekieł i podróżnicy muszą zjednoczyć swoje siły by zapobiec katastroficznemu przejęciu miasta Neverwinter. Neverwinter: Rise of Tiamat dopełnia fabularnie nowy stołowy moduł przygodowy od Wizards of the Coast, co pozwala na jeszcze głębsze interakcje graczy z tą najbardziej rozpoznawalną na świecie grą RPG. 

Neverwinter to MMORPG akcji pełne szybkiej walki i epickich podziemi. Gracze odkrywają rozległe tereny miasta Neverwinter i jego okolice, poznając żywą historię tego ikonicznego miasta i walcząc z hordami przeciwników. Rise of Tiamat to piąty moduł dla powszechnie uznanej darmowej gry MMORPG akcji Neverwinter, osadzonej w uniwersum Zapomnianych Krain Dungeons & Dragons od Wizards of the Coast.

Po więcej informacji o Neverwinter i by zagrać za darmo odwiedź: Neverwinter

Maikel van Dijk PR Manager at Perfect World Europe BV