Czarnoksiężnik Plagi nadchodzi do Neverwinter: Tyranny of Dragons

Czarnoksiężnik Plagi nadchodzi do Neverwinter: Tyranny of Dragons

Nowa klasa nadchodzi 14 sierpnia, wraz z nowym modułem do gry

Dziś, Perfect World Entertainment, Inc. i Cryptic Studios ogłosiły, że Czarnoksiężnik Plagi to nowa klasa, która trafi do gry, wraz z następnym modułem do Neverwinter: Tyranny of Dragons. Dostępna dla wszystkich graczy od 14 Sierpnia tego roku, klasa Czarnoksiężnika Plagi to pierwszy z wielu nowych dodatków nadchodzących do Neverwinter, a jej ogłoszenie otwiera marketingowy „Season of Dragons” trwający od 1 Lipca do końca roku.

Czarnoksiężnik plagi to potężny użytkownik magii, który zasypuje przeciwników swoimi mrocznymi zaklęciami i dzięki dobrodziejstwom mroku zniszczy każdego, kto stanie na jego drodze. Czarnoksiężnik plagi niesie ze sobą mnóstwo opcji radzenia sobie zarówno z jednym celem, jak i grupą przeciwników, a jego tajemne zaklęcia i klątwy swoją siłę zawdzięczają czystej mocy, a nie wrodzonym talentom, czy praktyce.

„Season of Dragons” to sześciomiesięczna kampania marketingowa, która rozpoczyna się ogłoszeniami i wydarzeniami społeczności w Lipcu i nabiera tempa wraz ze startem Tyranny of Dragons w Sierpniu. W międzyczasie, gracze mogą spodziewać się wielu zmian nadchodzących do świata Neverwinter, jak i również wielu niespodzianek, które zaskoczą wieloletnich fanów świata Dungeons & Dragons. Przedstartowe, bardziej związane ze smokami ogłoszenia i niespodzianki już niedługo trafią do graczy na wszystkich poziomach.

Neverwinter to MMORPG akcji oferujące szybką walkę i epickie podziemia. Gracze badają rozległe miasto Neverwinter i jego okolice, poznając żywą historię ikonicznego miasta, przy okazji walcząc z mnóstwem przeciwników. W Neverwinter, gracze mogą stworzyć swoje własne zadania i kampanie dzięki Foundry, potężnemu narzędziu pozwalającemu graczom na bezproblemową integrację ich przygód z prawdziwym światem gry.

Po więcej informacji o Neverwinter, lub by zagrać za darmo, odwiedź oficjalną stronę na: Neverwinter.pl

Skontaktuj się z nami
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe B.V.
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe B.V.
Więcej o Dungeons & Dragons Neverwinter

WIĘCEJ O PERFECT WORLD EUROPE B.V.

Perfect World Europe jest wiodącym wydawcą gier online w Europie, specjalizującym się we wciągających darmowych grach MMORPG. Perfect World Europe z powodzeniem wydał wiele popularnych tytułów, m.in. Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online, Forsaken World, War of the Immortals oraz Fortuna. Firma ściśle współpracuje z zachodnimi zespołami developerów i partnerami takimi jak Cryptic Studios, developerem niezwykle udanego MMORPG Dungeons & Dragons Neverwinter, a także z Runic Games, developerem przebojowej serii Torchlight, aby zapewnić niezrównaną jakość usług i doświadczeń płynących z rozgrywki dla wszystkich swoich graczy. Filia Perfect World Co., Ltd., Perfect World Europe, ma siedzibę zlokalizowaną w Amsterdamie, w Holandii. Więcej informacji dostępnych jest na: pl.perfectworld.eu.

WIĘCEJ O CRYPTIC STUDIOS, INC.

Cryptic Studios, Inc. jest wiodącym developerem gier online, zaangażowanym w tworzenie rozgrywki wyższego poziomu. Cryptic Studios, Inc. tworzy tytuły klasy AAA na platformę PC i dynamicznie rozwija swoje portfolio gier, by rozszerzyć działalność poza tradycyjny segment MMORPG. Z wielkim sukcesem wprowadził na rynek tytuły takie jak "Dungeons & Dragons: Neverwinter", "Star Trek Online" and  "Champions Online: Free for All". Cryptic Studios, Inc., to spółka zależna od Perfect World Co., Ltd., z siedzibą w Los Gatos, CA.

WIĘCEJ O WIZARDS OF THE COAST

Wizards of the Coast LLC, to spółka zależna od Hasbro, Inc. (NASDAQ:HAS), jest liderem rozrywki w życiu graczy. Gracze i fani Wizards są członkami globalnej społeczności powiązanej wspólnym zamiłowaniem do rozgrywki wirtualnej, a także tej osobowej, na żywo. Firma wnosi na rynek rozległe doświadczenie w grach, pod postacią potężnych nazw marek, takich jak MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS, oraz  KAIJUDO. Wizards jest także wydawcą serii fikcji fantasy w licznych best-sellerach New York Times. Aby uzyskać więcej informacji o znanych na całym świecie markach, odwiedź stronę Wizards of the Coast na www.wizards.com.

WIĘCEJ O NEVERWINTER

Dungeons & Dragons Neverwinter łączy najlepsze elementy pokonywania lochów, klasycznego RPG akcji, instancji dla 5-osobowych grup, PvP oraz unikatowego narzędzia edytorskiego, tworząc wciągający świat przygód. W świecie osadzonym w Zapomnianych Krainach, gracze przemierzają charakterystyczne miasto Neverwinter, podróżują poza oblężone mury miasta, zwanego niegdyś Klejnotem Północy, poprzez podziemne przejścia,  w poszukiwaniu zapomnianych tajemnic i zaginionych skarbów.

Dungeons & Dragons, Neverwinter, właściwe im loga, Forgotten Realms, Shadowmantle, Magic: The Gathering i wszystkie nazwy postaci są znakami towarowymi Wizards of the Coast LLC w U.S.A. i w innych krajach. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kaijudo jest znakiem towarowym Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids.