Bela Warlok’u tanıtan duyuru fragmanı hazır

Bela Warlok’u tanıtan duyuru fragmanı hazır

Ejderha Tarikatına karşı savaşmak için kara arkana güçlerini kullanıyor

Perfect World Entertainment’ın “Season of Dragons”, Neverwinter’ın sıradaki modülü ile gelen korkunç sınıfın yepyeni bir fragmanı ile devam ediyor. Tyranny of Dragons – Bela Warlok, bu yaz 14 Ağustos tarihi yeni modül yayınlandıktan sonra tüm Neverwinter maceracıları için ücretsiz olarak oynanabilir durumda olacak!

Ejderhalar ve müttefikleri Ejderha Tarikatı, Nevewinter ve tüm Kılıç Sahilini Neverwinter: Tyranny of Dragons’da tehdit etmek için yükseliyor. Cesur Maceracılar, Faerûn’u ejderha ve patlamaların tehdidi altına sokan bu uğursuz bölgeye savaşmaları için çağırılıyor.

Bela Warlok arkana güçleri ile, Ejderha Tarikatına karşı ayaklanan partilere ilaveten sevilerek kabul edilecektir. Bela Warlok kara büyü hünerleri kullanabilen güçlü bir büyü yapıcısıdır. Gölge güçlerini de beraberinde kullanarak karşısına çıkmaya cesaret eden herkesi yok edebilir. Yeni ve harika güçteki Lanet mekaniği ile birlikte, Bela Warlok tehlikeli Ruh Kuklalarını meydana çıkararak, düşmanlarına debuff etkisi ve hasar uygular.

“Season of Dragons” Neverwinter resmi sayfasında, yeni ırk, bilinen bölgelerde yeni karşılaşmalar ve Bela Warlok ile ilgili daha detaylı bilgiyi de içeren yeni duyurular ile devam etmektedir. “Season of Dragons” bilinen Faerûn bölgelerini 2014 yılı sonuna kadar Neverwinter oyununa getirecektir. Bu yenilikler Neverwinter’ın hem uzun süredir oynayan oyuncuları hem de yeni olanları için heyecan verici süreçlerdir

Yeni duyuru fragmanını indirmek için buraya tıklayın.

Bizimle iletişim kur
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe B.V.
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe B.V.
Dungeons & Dragons Neverwinter hakkında

PERFECT WORLD EUROPE B.V. HAKKINDA

Perfect World Europe B.V., oyuncuyu içine çeken ücretsiz MMORPG’lerde uzmanlaşmış, önde gelen Avrupalı çevrimiçi oyun yayıncılarından biridir. Perfect World Europe bu güne kadar bir dizi popüler oyun yayınlamıştır, bunlar arasında Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online,  Forsaken World, War of the Immortals ve Fortuna bulunmaktadır. Şirket oyuncularına eşi benzeri olmayan bir hizmet kalitesi ve oyun tecrübesi sunmak için, heyecanla beklenen MMORPG Dungeons & Dragons: Neverwinter'ın geliştiricisi Cryptic Studios ve büyük bir hit olmuş Torchlight serisinin geliştiricisi Runic Games gibi batılı stüdyolarla ve diğer ortaklarıyla yakından çalışmaktadır. Perfect World Co., Ltd.'nin  bir iştiraki olan Perfect World Europe B.V.'nin merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen şu siteyi ziyaret edin: tr.perfectworld.eu

CRYPTIC STUDIOS, Inc. HAKKINDA

Cryptic Studios, Inc., kendisini oyunlarında üst seviye oynanış sunmaya adamış, önde gelen bir çevrimiçi oyun geliştiricisidir. Cryptic Studios, Inc. PC için AAA yapımlar geliştirmekte ve geleneksel MMORPG türünün ötesine geçmek için hızla portföyünü çeşitlendirmektedir. Başarıyla piyasaya çıkardığı oyunlar "Dungeons & Dragons", "Star Trek Online" ve “Champions Online: Free for All”. Perfect World Co., Ltd.'nin bir iştiraki olan Cryptic Studios, Inc.'nin merkezi Los Gatos, CA'da bulunmaktadır.

WIZARDS OF THE COAST HAKKINDA

Hasbro, Inc.'nin (NASDAQ:HAS) bir iştiraki olan Wizards of the Coast LLC, oyunculuğu yaşam tarzı haline getirmiş oyuncuları eğlendirmekde lider konumdadır. Wizards'ın oyuncuları ve hayranları, hem digital hem de yüzyüze oyunculuğa duydukları aşkla bir araya gelmiş küresel bir topluluğun üyeleridir. Şirket pazara, MAGIC: THE GATHERING, DUNGEONS & DRAGONS ve KAIJUDO gibi güçlü markalar altında kapsamlı oyunlar sunmaktadır. Ayrıca Wizards, New York Times best-seller listelerine girmiş sayısız fantastik kurgu kitap serisinin de yayımcısıdır. Dünyaca tanınmış markalarımız hakkında daha fazla bilgi için www.wizards.com linki üzerinden Wizards of the Coast internet sitesini ziyaret edin.

NEVERWINTER HAKKINDA

Dungeons & Dragons Neverwinter, Dungeon Delving’in en iyi elementlerini, klasik aksiyon RPG’sini, 5 kişilik party oluşumunu ve benzersiz içerik oluşturma aracı Foundry’yi, Forgotten Realms’de  oyuncuların keşfedip koruyabileceği Neverwinter’da birleştirerek The Jewel of The North şehrinin kuşatılmış duvarları ötesinde gizli yeraltı geçitlerinde unutulmuş gizemleri ve kayıp hazinelerini keşfetme olanağını sunar.

Dungeons & Dragons, Neverwinter ve ilgili logoları, Unutulmuş Diyarlar, Shadowmantle, Magic: The Gathering ve tüm karakter isimleri A.B.D ve d,üer ülkelerde Wizards of the Coast LLC’nin tescilli markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Kaijudo Wizards of the Coast/Shogakukan/Mitsui-Kids’in tescilli markasıdır.